HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 142880 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #60 : 21. Kolovoz, 2008., 16:37 »
Pa jebo sve.

Citat:
Ne nužno ti Ixy, da neb bilo zabune.

 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #61 : 21. Kolovoz, 2008., 16:42 »
Nisi skužio. Bilo je namjerno jer si kvoto dio koji je objašnjavo sve.  :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #62 : 24. Kolovoz, 2008., 09:55 »
prijatelji moji, uživajte :ementaler:

http://www.youtube.com/user/Pesviews

kako jebeno izgledaju detalji :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #63 : 24. Kolovoz, 2008., 11:59 »
da, izgleda lijepo, no ono što ne volim kod pes-a i općenito tih sportskih igara je to što uopće ne donose puno toga novoga. promjene iz nastavka u nastavak su na razini patcha. no eto, ne vidim da će se to promjeniti u skorije vrijeme. do tad samo mogu zamišljati kako bi izgledala kombinacija PES-a i FM-a  :ave:

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #64 : 24. Kolovoz, 2008., 12:00 »
a kaj imaš mjenjat, ne kužim. Nogač je nogač. Kad bi se mjenjo to više nebi bio pes.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #65 : 25. Kolovoz, 2008., 07:49 »
nije ti to kvejk ili cod da u svakom novom nastavku moraš imat potpuno novu igru.
ne razumiju to ljudi koji ne igraju dovoljno dugo. :solidus:

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #66 : 25. Kolovoz, 2008., 15:58 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #67 : 25. Kolovoz, 2008., 16:09 »
imaš li problema flačni majmune :wildboy: ili to tvoje neiskustvo u igri PES govori kroz nesuzdržljivost u stavljanju " :ave:" u jedan post ?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #68 : 25. Kolovoz, 2008., 16:43 »
a kaj imaš mjenjat, ne kužim. Nogač je nogač. Kad bi se mjenjo to više nebi bio pes.

nije ti to kvejk ili cod da u svakom novom nastavku moraš imat potpuno novu igru.
ne razumiju to ljudi koji ne igraju dovoljno dugo. :solidus:

ne mora se nešto nužno mijenjat ali poneku novu stvar treba dodati. barem što se nogometa tiče tu ima još tisuću drugih pojmova koji se mogu dodati. Master liga je zanimljiv mod, ali se glavni koncept bez promjena vuče još od Iss Pro evolution. Broj stadiona, broj država i klubova iz godine u godinu je skoro isti. Na raspolaganju nam je desetak stadiona s 4 vrste travnatih podloga. Pa zar im je zaista teško napravit 50 stadiona? Kupovima bi se mogla dodat opcija igranja kvalifikacijskih utakmica. Nego jeste li ikad odigrali This is Football s Playstationa? - ta igra imala je trostruko više natjecanja i modova nego ijedan Pes do sada. Nadalje, atmosfera oko stadiona je nula. Treneri i igrači na klupi uopće se ne kreću tako da se vizualni dojam gubi. Zar je toliko teško napraviti animaciju igrača kako se zagrijavaju uz aut liniju? zar je teško napraviti feature u kojem ćemo poslat igrače na zagrijavanje kako bi im se trenutno poboljšao status raspoloženosti? što vi ne biste voljeli da publika i komentator igraju veću ulogu u samom doživljaju igre? Zašto unutar master lige ne bi imali priliku birati sponzore i potpisivati ugovore s njima? Zašto npr. ne bi na kraju svake utakmice imali statistike koliko je koji igrač pretrčao, zašto ne bi imali sistem nagrađivanja koji bi otključavao nešto više od samo nekoliko klasičnih timova. Zašto ne bi postojala mogućnost da lopta udari igrača u ruku i sudac potom zasvira najstrožu kaznu? Neznam kako vas ali mene su opcije simuliranja faula i instantnog izvođenja nakon prekršaja najviše obradovale u pesu08, čak više nego grafika. Jer i takve male stvari čine nogomet najljepšom igrom.

i mr.t. neznam kako ti (a imamo tu podjednako godina), ali ja konamije serijal pratim još od International Superstar Soccera s Nintenda i dobro znam o čemu govorim.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #69 : 25. Kolovoz, 2008., 16:51 »
daj budi realan. lijepo je to sve zamišljati ali potpisivanje ugovora? zagrijavanje igrača i poboljšavanje? kaj kad se zagriju 20 posto su bolji ili kaj?

nepotrebni detalji koji skreću pozornost sa same igre.

a ove druge stvari si u pravu i to bu manje više došlo s novim nastavkom. ak si gledao intervju sa seabassom

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #70 : 25. Kolovoz, 2008., 17:06 »
realan sam. kad bi igrače npr. poslao na zagrijavanje oni koji imaju dobre mentality statistike ako su neraspoloženi poboljšalo bi im se raspoloženje. Oni koji nemaju visoke mentality statistike zagrijavanjem bi smanjili mogućnost ozljede.
zašto ne potpisivanje ugovora sa sponzorima? ako si vidio kako to izgleda u Gridu znaš da bi moglo proći i u pesu, a podiglo bi igrivost sigurno. Biraš sponzira koji ti daje mogućnost dodatne zarade izvršavanjem raznih objectiva - npr. ako ne primiš ni jedan gol dobiješ bonus bodove na kraju utakmice, ako osvojiš najmanje treće mjesto u kupu na kraju dobivaš extra pare i sl.
kao što rekoh master liga je već zastarila i praktički između kupovanja/prodaje/razvijanja igrača te napredovanja u ligi/kupu ne nudi ništa što ostali modovi nemaju.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #71 : 25. Kolovoz, 2008., 17:09 »
dobro. Ali ako govorimo o samom gameplayu, nema se tu nešto puno poboljšat.

Te stvari su ono...rendom. pogotovo ovo s ML-om. A kaj, ovak pošalješ cijeli tim na zagrijavanje i onda svi ownaju ono. Ghay. A ml sitnice def. trebaju dodat, ali hej, šta sad. Preživit ću i bez sponzora i "extra para ako ne primiš gol" (što je tupavo al aj).

Ja bi stavio kladionicu btw  \:D/
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #72 : 25. Kolovoz, 2008., 17:13 »
stavijo sam keca na juventus \:D/


*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #73 : 25. Kolovoz, 2008., 17:25 »
Ali ako govorimo o samom gameplayu, nema se tu nešto puno poboljšat.

Ma dibi.  :thumbs:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #74 : 25. Kolovoz, 2008., 17:27 »
haha pametno!  :thumbs:

stavi mi jedan  :thumbs: i ispadni pametan, iako si reko kurca, ko pravi tovar.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9