HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 142934 Hitova
*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #75 : 25. Kolovoz, 2008., 17:31 »
Okej bilderu, nađemo se negdi u Zegeu, ha?  :D ;)

Nemam šta reć, izjava ti je apsurdna, ima mista za napredak šta se tiće igrivosti.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #76 : 25. Kolovoz, 2008., 17:42 »
promjena =/= napredak
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #77 : 25. Kolovoz, 2008., 17:47 »
promjena+(dodatak:modifikacija)=napredak~evolucija

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #78 : 25. Kolovoz, 2008., 17:50 »
pa koji kurac jebote. Kaj da mjenjaju, da se odjednom puca s trokutom možda? il da potpuno promjene sistem pasova itd :Š
onak poboljšavanje onoga kaj već je -> napredak.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #79 : 25. Kolovoz, 2008., 18:03 »
jesi igrao ISS 3 iz 2003.?

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #80 : 25. Kolovoz, 2008., 18:06 »
da ;(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #81 : 25. Kolovoz, 2008., 18:25 »
pa onda? ne možeš negirat da bi neke ideje mogle proć i u simulaciji nogometa. gledaj to ovako - ja ovaj novi pes igram gotovo svaki dan s frendom, to nam je nešto poput rituala. 70% utakmica završi istim rezultatom, istim brojem udaraca na gol, pa čak je i broj prekršaja identičan. meni je 70% prevelik postotak i mislim da je tu nešto trulo. Pogotovo kad uzmeš u obzir da se ništa ne mijenja s uzimanjem različitih klubova i momčadi. I nije problem u meni, mom stilu igre. Problem je što ćeš nakon deset utakmica u Pesu čuti sve što imaš za čuti od publike i komentatora, u 20 utakmica ćeš izvesti sva moguća dodavanja, u 30 ćeš već zabiti gol s centra, lobom, iz kornera, iz penala, autogol... u 40 utakmica tek ćeš JEDNOM vidit da je sudac pogriješio u procjeni ofsajda, a kad pređeš sto odigranih utakmica gotovo svaki potez protivnika u igri znat ćeš pročitati. A vidi razlike sad - kad ja večeras odgledam ManUTD i Portsmouth, neću znat pročitat svaki potez igrača, na utakmici ću zasigurno vidjet nešto što prije nisam vidio, a gledao sam ih mnogo. Sve stvari teže evoluciji, a igre prema realizmu. PES, svaka mu čast i dalje je bolji od Fife, svake godine uvijek poveća omjer između zarađenog novca i uloženog vremena. Znaš naravno, koja se strana poveća.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #82 : 25. Kolovoz, 2008., 22:22 »
Citat:
nakon deset utakmica u Pesu čuti sve što imaš za čuti od publike i komentatora

jebote komentator. Kom je to uključeno još ;(

Citat:
u 20 utakmica ćeš izvesti sva moguća dodavanja

Što to znači uopće jebote ;( "izvesti sva moguća dodavanja"? šta postoje razne vrste dodavanja? šta, odigraš 20 tekmi i odma si majstor i moš savršeno dodat iz bilo koje pozicije?  :thumbs:

Citat:
u 30 ćeš već zabiti gol s centra, lobom, iz kornera, iz penala, autogol

Dobro, što je tu loše? kaj, ti bi još nešto?
Gle, ne zabijaju svi odma golove s centra i takve pizdarije. Da ne pričamo o volejima, kombinacijama, petama, direkt iz kornera i takve spike. Oprosti, ali reć da ćeš u 30 tekmi zabit APSOLUTNO SVAKI MOGUĆI GOL je glupo.

Citat:
u 40 utakmica tek ćeš JEDNOM vidit da je sudac pogriješio u procjeni ofsajda

Sudac ne griješi jer je kompjuter. I ne, nebi bilo fora da griješi.  :thumbs:

Citat:
a kad pređeš sto odigranih utakmica gotovo svaki potez protivnika u igri znat ćeš pročitati.

Možda jer igraš s, citiram, "gotovo svaki dan s frendom" vjerojatno istim frendom. Ono, noshit da ga čitaš.

A ovo s istim statistikama je jer oboje imate stalno istu igru i gotovo.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #83 : 25. Kolovoz, 2008., 22:43 »
Citat:
u 40 utakmica tek ćeš JEDNOM vidit da je sudac pogriješio u procjeni ofsajda

Sudac ne griješi jer je kompjuter. I ne, nebi bilo fora da griješi.  :thumbs:

Um, ne. u 2008-ici su dodali opciju "offside pogreške". Isto kako možeš simulirati...

ono na početku što je rekao je istina, u 20-30 tekmi ćeš znati već 70-80 % igre, iz kojih pozicija pucati da zabiješ gol, koja su ti dobra dodavanja, otkud ne pucati, kako prevariti golmana, kako nabacivati iz kornera, kako nabacivati izvan 16erca itd.

al slažem se sa solidusom kod onog zadnjeg, daj malo rotiraj protivnike.

p.s. e da komentator suxa već odavno... u 6-ici sam vrtio kroz razne komentatore dok ih na kraju nisam napokon ušutkao  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2008., 22:45 DeS3InY »

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #84 : 25. Kolovoz, 2008., 22:46 »
Citat:
u 40 utakmica tek ćeš JEDNOM vidit da je sudac pogriješio u procjeni ofsajda

Sudac ne griješi jer je kompjuter. I ne, nebi bilo fora da griješi.  :thumbs:

Um, ne. u 2008-ici su dodali opciju "offside pogreške". Isto kako možeš simulirati...

Možda. Al to je fakat rijetko. Po mom iskustvu ;( Štoviše nikad mi se nije dogodilo a da sam baš skužio...

Citat:
ono na početku što je rekao je istina, u 20-30 tekmi ćeš znati već 70-80 % igre, iz kojih pozicija pucati da zabiješ gol, koja su ti dobra dodavanja, otkud ne pucati, kako prevariti golmana, kako nabacivati iz kornera, kako nabacivati izvan 16erca itd.

Ovo nemože biti istina. Jebote aj daj nekom kriplu koji nikad nije igrao pes novi pes, teško da će znat 70 posto igre iz 30 utakmica i sve fore. Neće. Igrači koji su uz pes dugo će naravno znat većinu fora al ono, te stvari se ne mjenjaju, jer se ni u pravom nogometu te stvari ne mjenjaju.

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #85 : 25. Kolovoz, 2008., 22:55 »
Ovo nemože biti istina. Jebote aj daj nekom kriplu koji nikad nije igrao pes novi pes, teško da će znat 70 posto igre iz 30 utakmica i sve fore. Neće. Igrači koji su uz pes dugo će naravno znat većinu fora al ono, te stvari se ne mjenjaju, jer se ni u pravom nogometu te stvari ne mjenjaju.

gle, pes je relativno lagana igra za skužit. čak i najvećem početniku će trebat max 50 tekmi da ju dovede do dijela kad će moći znati takve stvari

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #86 : 25. Kolovoz, 2008., 22:59 »
pa da, zato jer ima pravila kao normalan nogomet, koji gleda 90 posto ljudi. Tak da čim skužiš osjetljivost i te spike, znaš odma odkud pucat, kad dodavat i te spike. Ali to je i fora, jer trebat će još puno više da svoju razinu skila uspiješ dovest na neku natjecateljsku razinu, jer to da znaš kad pucat i kad dodat neće ti puno pomoć kod više skilanih igrača. Znači nije težina pesa u samoj igri, već dobivanju onog pravog skila, da moš radit šta je tebe volja, da moš lijepo igrat i guštat.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #87 : 25. Kolovoz, 2008., 23:06 »
pa da, ali PES (općenito) ima neke pozicije u koje se postaviš i znaš da imaš 90% šanse za zabit gol. istina doći u takvu poziciju protiv skilled igraća zna biti noćna mora *prisjeća se 0:0 rezultata* xD

e sad guštanje je subjektivna stvar, neki vole igrat pošteno a neki vole samo pobjeđivat.

sad što se promjena tiče, recimo rado bi da promijene stil pucanja kod igrača, u 6-ici su igrači pucali previsoko, slobodnjake si zabio jednom u 100 pokušaja, dok u 2k8 pucaju prečesto po podu i slobodnjaci su recimo dosta lakši za zabit, + fali tehničkih prekršaja (sudac ne sudi takve) i recimo treba promijenit malo fiziku lopte da bude realnija pri kotrljanju po podu.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #88 : 25. Kolovoz, 2008., 23:13 »
pa da, ali PES (općenito) ima neke pozicije u koje se postaviš i znaš da imaš 90% šanse za zabit gol. istina doći u takvu poziciju protiv skilled igraća zna biti noćna mora *prisjeća se 0:0 rezultata*

Pa ono da, iako moš tako reć da u pesu moš zabit gol iz svake moguće pozicije na nekoj normalnoj udaljenosti, što naravno ovisi o poziciji i skilu golmana, poziciji igrača, snažnijoj nozi i takvim stvarima. Početnici će se najviše orijentirati na neke ono razumne udaljenosti kada su okrenuti savršeno prema golu, i tek onda možda pucati, dok malo više skil igrači koriste svaku rupu i malo prostora da okinu. Al ono da, npr kad ideš iskosa po šesnaestercu i pukneš u suprotni kut gol je skoro uvijek. Al kako kažeš teško je doć u takve pozicije ako se zna igrat obrana.

ovo drugo, pa ono, meni kak je ovak savršeno paše. U petici su slobodnjaci bili prelagani, u šestici preteški, sad su taman. I šutiranje i sve, a fizika mi je baš savršena, neznam. Iako ona neka čudna odbijanja od golmana moraju maknut. I kad lopta prolazi kroz tijela. I trebaju malo motion capture sredit da igrači ne zgledaju koda imaju motku u dupetu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #89 : 25. Kolovoz, 2008., 23:24 »
slažem se, no meni recimo ne paše :D.

ovo s motion captureom sam prvo primjetio dok sam još demo igrao :loludara:, ovi odbijanci od golmana su kao skriptirani, 90% golova kaj mi komp zabije su takvi, a i malo ih je previše kaj sam ih ja zabio...

imam neke smiješne filmiće koje ću jednog lijepog dana uploadat (tipa golman "slomi" ruku da bi obranio gol, itd...)

btw, ne zaboravi skokove, kad ti lik prođe s glavom kroz rame i savršeno dobro doda/pukne loptu xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9