HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 143387 Hitova
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #90 : 25. Kolovoz, 2008., 23:40 »
ma da, moraju te neke fizičke stvari popravit ono. I ono, da komp ne zabija baš SVAKI slobodnjak ono ;(

imo sam ja jedan gol kaj sam zabio s petom ali od naprijed, tak da je igrač pomaknuo podkoljenicu prema dupetu i tak dao gol. Kad zumiraš vidiš da je onak izvrtio koljeno jedno 30 puta, ono smrskao si je kosti valjda XD

i htio bi da body balance i speed prestanu bit tak važne stvari, mislim ono Koller sad ima 98 balance i niko ga nemre zaustavit, bez obzira kolko je spor. mislim to je debilno. Da se te neke razlike malo smanje.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #91 : 25. Kolovoz, 2008., 23:52 »
mislim ono Koller sad ima 98 balance i niko ga nemre zaustavit, bez obzira kolko je spor. mislim to je debilno.
disi :ementaler: ČEHI!! \:D/

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #92 : 25. Kolovoz, 2008., 23:58 »
 :hihi:

pičko ;D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #93 : 26. Kolovoz, 2008., 00:00 »
e to isto. onak probaj igrat s interom. adriano i ibrahimović, jebeno nezaustavljivi.

eee da slobodnjaci kako sam to mogao zaboraviti, igram protiv dinama i čale mi zabije slobodnjak sa 30 metara. dvaput. u istoj tekmi. mislim wtf.

al najbolji mi je cech, obrani sve moguće i nemoguće i onda primi 10 golova koji su ispodprosječni

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #94 : 26. Kolovoz, 2008., 00:00 »
...

Potpisujem sve napisano.
Soliduse, fulaš jednu bitnu stvar. Ne da mi se više kupovati PES. Jer nema ništa jebeno novo. Ništa. Kad bi dodali ove sitnice, kolko god tebi nepotrebne i glupe bile, jab rado kupio. Čist jerbo su neki kurac napravili.


Serem, napravili su oni još nešto. Ujebali sve ikad sa ovim next gen isprdkom.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #95 : 26. Kolovoz, 2008., 00:06 »
...

Potpisujem sve napisano.
Soliduse, fulaš jednu bitnu stvar. Ne da mi se više kupovati PES. Jer nema ništa jebeno novo. Ništa. Kad bi dodali ove sitnice, kolko god tebi nepotrebne i glupe bile, jab rado kupio. Čist jerbo su neki kurac napravili.


Serem, napravili su oni još nešto. Ujebali sve ikad sa ovim next gen isprdkom.

ma kužim ja to sve. Idu i meni na kurac sa istim stvarima, al ono, volim tu gej igru i igro bi ju i da ima samo "exibition" u cijeloj igri. Mislim, ja uopće ne komentiram to već sam gameplay.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #96 : 26. Kolovoz, 2008., 00:12 »
što bi MORALI staviti u 2009-ku:
- LAN igra.
- vratiti statistiku
- malo "veći" šoping centar (igrači, klubovi, dresovi, tereni, "neuobičajeni" tereni, kopačke,...)
- ubacivanje slike u igru i generacija face po slici...
- vratiti trening natjecanja iz 5-ice, ...)
- "new star soccer" stil igranja, nešto obrnuto od master lige, da igraš s jednim igračem i razvijaš ga (NSS3 mi je bio recimo zakon, onaj iz FIFA-e je zakurac) /koliko sam čuo ovo će i ubaciti/
- staviti opciju "trenutačnog umora" da se recimo ne dogodi da igrač pretrči od 16erca do 16erca i onda gle čuda smogne snage za neki ultrajaki i ultraprecizni udarac.
- odijeliti volej od glave (u 2008-ici je to posebice izraženo, uvijek obrnuto puca - bar meni)
...

ima još al ovo je main :D

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #97 : 26. Kolovoz, 2008., 00:19 »
Bilo je u ISS3, totalno smeće igri na ps2, mod di si moro nekakve zadatke ispunjavat. Ono, u jednoj tekmi 2put dat iz slobodnjaka i te spike. Tob bilo kul.

Citat:
odijeliti volej od glave (u 2008-ici je to posebice izraženo, uvijek obrnuto puca - bar meni)
Ane. Ide mi to na kurac. Jebote nije inteligentno ak igrač sa 30 metara krene s glavom na loptu.  :wildboy:

Vratit sve statistike definitivno, i pojačat ih malo, i ono vratit "repeat" na treninzima.

Najsavršenija stvar bi bila kad bi ubacili mod za mali nogač. Ono, 4-5 igrača i manje na nekom malom terenu i tak. Bilo bi kul, možda bi malo teško funkcioniralo s ovom pes mehanikom.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #98 : 26. Kolovoz, 2008., 00:21 »
e zbog repeata provodim po sat-dva na 6-ici na treningu xD

Mali nogač bi bilo malo zeznuto jerbo se u pravom futsalu nesmije uklizavat... u biti to bi bio pravi test za igrače, ono ukližeš i dobiš crveni  :loludara:

znam ponekad zaigrat FIFA RTWC98 zbog tog malog nogometa  :mrgreen:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #99 : 26. Kolovoz, 2008., 00:27 »
Solide cili dan si provea braneći svoj stva o PES-u, imaš veliki + kod mene za strpljivost, jer ja to nemam.  :wildboy: Nastavite, samo sam ima to želju reć.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #100 : 26. Kolovoz, 2008., 11:31 »
zapravo od novog pesa ocekujem da stave opciju za ukinut suca, tak da budu postene tekme

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #101 : 26. Kolovoz, 2008., 13:43 »
ma i meni je pes dobar ali radije ću skinit mod s option fajlom i nove dresove s kit serverom nego kupit novu 09 verziju u kojoj su dodane 3 nove stvari. mislim lijepo je to sve što oni pričaju ovo ono smo popravili ali dajte skužite da je to samo dio reklamne kampanje i da konami ide po uzrečici ne mijenjaj konja koji dobiva.
hoću reć: da se nogomet igra samo na 15 terena u svijetu, da je sudac nepogrešiv jer je kompjuter, da svaki potez, driblanje i udarac znaš napamet, gdje bi tu bio čar nogometa? ne bi se skupljalo po pedeset tisuća ljudi na stadionima.

još jednom ponavljam, pes je najbolji virtualni nogač, ali toliko je daleko od onoga što se MOŽE napraviti i što Konami ZNA napraviti.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #102 : 27. Kolovoz, 2008., 13:41 »
evo sad upravo čitam da će se u novoj fifi moći preko neta updejtat statistike za igrače sukladno o tome kako igraju u stvarnosti. dakle, ako je igrač ozljeđen u stvarnosti i u igri će bit, ako igrač igra loše u stvarnosti, i ovdje će mu past statistike.
baš to nedostaje pesu i jedva čekam da vidim kako će to funkcionirat u novoj fifi.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #103 : 02. Rujan, 2008., 15:00 »
 FIFA 2008 je definitivno najsavršenija simulacija nogometa koju sam dosad igrao.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #104 : 02. Rujan, 2008., 15:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9