HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 143614 Hitova
*

mrki200

  • n00b
  • 2
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #210 : 02. Listopad, 2008., 16:38 »
ovaj novi Pro će biti čudo al ću zaigrat i Fifu i Pro pa ćemo vidjeti na čemu smo

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #211 : 02. Listopad, 2008., 16:52 »
upravo to. u starom pesu uz mali trud s rooneyem možeš zabit s centra igrališta gol.

Znači PES je postao ista Fifa. Ah, bilo je pitanje vremena.


Bio postao (sa 2008-icom). više nije.
Napokon moraš slagat igru da bi zabio gol... kompovi su malo jači, bolje se slažu u obrani no svejedno mi je najveći gušt igrat protiv ljudi...

ima mjesta za poboljšanje no i ovo je veoma dobro

smeta mi malo prelagano zabijanje golova iz kornera... možda je stvar u meni no dosad mi je učinkovitost malo manja od 50%

može se zabit izvan 16 no moraš imati dobru prilku za to... veoma dobru priliku :D

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #212 : 02. Listopad, 2008., 17:16 »
upravo to. u starom pesu uz mali trud s rooneyem možeš zabit s centra igrališta gol.

Znači PES je postao ista Fifa. Ah, bilo je pitanje vremena.

Bar kurca znaš kakva je nova Fifa. :tired:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #213 : 02. Listopad, 2008., 19:41 »
Jel demo izašao i na Xbox Live i PSN zajedno s PC inačicom?

« Zadnja izmjena: 02. Listopad, 2008., 19:45 Seengeer »

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #214 : 02. Listopad, 2008., 19:45 »
Je, upravo skidam.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #215 : 03. Listopad, 2008., 02:21 »
Evo baš zaigrah dve tekme i nisam oduševljen. Prvu s Barcom 0-0. Drugu s Francuskom 1-0. Na top player. AI me ne impresionira, jedino kaj sam primjetio da se brzo rješava lopte a ja na tipkari to nemrem pratit.

uglavnom IMO:

Šutevi retardirani, lopta ide presporo.
Grafika dobra.
Sudac kreten, sudi sranja.
Fizika ko i uvijek.

Najviše od sveg mi ide na kurac što se dešavaju stvari na koje ja ne utječem, tipa pucam s Messijem -> golman odbija i vidiš Yayu Tourea kak natrčava između dva igrača i zakucava loptu u mrežu. Ja ono wtf, nisam niš stisnuo a vodim 1-0.

Ne sviđa mi se to. Izgleda da ću pauzirat još jednu godinu do novog pesa, a mislio sam uzet 09 oriđiđi i joypad i malo ownat ceo svet online no ništa od tog. Sudeći prema demou. :(

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #216 : 03. Listopad, 2008., 07:25 »
sto vise igram, igra sve vece i vece sranje.
na dva glavna domaca ISS/PES foruma krenulo pljuvanje po konamiu i pes-u.

Cim sam odigrao vise utakmica ustanovio sam ponovno dosta bugovitosti, no cak ni to nije toliki problem koliko problem predstavlja arkadiziranost, jeebeno smijesne animacije pokreta koje kao da su retardirane, fizika igraca i fizika lopte, sveukupna tromost igre i poprilicno olaksano driblanje (OPET!! :chair:).

Sve u svemu, nakon sto sam jucer dan proveo igrajuci pes i fifu, mogu komotno reci da je konami samog sebe ovime napokon pokopao. bilo je i vrime, dosadili su sa konstantim prodavanjem jedno te istog proizvoda.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #217 : 03. Listopad, 2008., 08:27 »
Evo, skinuo sam demo na ps3, odigrao par tekmi, a nakon toga sam odigrao par tekmi fifa 09 dema.

Fifa je jednostavno bolja.

Ne kažem da je sad novi pes loš, štoviše, da nemam bolju alternativu igra bi mi bila odlična, ali stvar je u tome što imam bolju alternativu.

I molim bez glupog fenbojizma i komentara tipa "najbolja igra ikad", jednostavno ne kužim kako možete zanemarivati neke stvari u novom pesu koju su očito loše.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #218 : 03. Listopad, 2008., 09:10 »
Meni je demo odličan, definitivno zabavniji od fifa 09 PC demoa. ALi definitivno se vidi ta neka arkadioznost, sve je nekako brže, lakše je driblat itd. Ipak, zabavno je i tako, zabavnije od Fife na PC-u u svakom slučaju.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #219 : 03. Listopad, 2008., 09:39 »
Pričam za ps3.

Daj grga ako si u mogućnosti skini fifu s ps storea.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #220 : 03. Listopad, 2008., 10:00 »
sma ti reko da nemrem net uspostavit ;(
a skinuo bi al jebiga.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #221 : 04. Listopad, 2008., 20:22 »
evo već odigrao dosta tekmi, zasad jedina stvar koja mi ide nakurac su golmani...ne pogreške već neke jednostavno besmislene reakcije ono  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #222 : 04. Listopad, 2008., 21:03 »
evo već odigrao dosta tekmi, zasad jedina stvar koja mi ide nakurac su golmani...ne pogreške već neke jednostavno besmislene reakcije ono  :wildboy:

ja to vise kod pes-a ni ne uzimam za manu vecu. oduvik su u pesu golmani bili losi, a ocito nastavljaju sa tradicijom.
najvise me trenutacno smetaju tromi pokreti igraca, animacije pokreta (ovako debilna nije bila ni fifa prije 5. godina), a dok trce imam osjecaj kao da ih netko guzi. ne kontam zasto je to konami radio, jer ovakve probleme je prije fifa imala. ako su vec nesto isli pokupiti od fife, zasto to nije mogla biti pozitivna stvar, a ne ovako smijesna?

ps.
i da, rukavice od golmana jel tko primjetio. ja osobno nisam dok nisam procitao na nekim drugim forumima. golmane su doslovno poceli zvati miki maus :loludara:

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #223 : 04. Listopad, 2008., 21:06 »
joj da. grozno.  :(  :hihi:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #224 : 04. Listopad, 2008., 21:09 »
 :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9