HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 142968 Hitova
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #240 : 06. Listopad, 2008., 18:28 »
u pesu? pa da, spori su. mislim, sporiji neg prije. Malo se jesam sprakso al teško mi je doć u situaciju di mogu okinut dobar šut. A ono kad okinem rendom uvijek leti u nebesa il napravi nekakav lejm luk.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #241 : 06. Listopad, 2008., 18:30 »
dobro je Fifa fanboju, dobro jeee.

lol defektu, jedina fifa koju sam igro je 99, lol.

@grgur - neznam, neko je reko da su loši šutevi. Spori, štajaznam. Nisu, treba vježbe malo.

ja sam reko. Doduse nisam previse igrao od tada, tak da ne znam. Kad izade cu vidjet kakav je sut

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #242 : 06. Listopad, 2008., 18:39 »
za mene fifa ne može bit odlična igra ako je na svim platformama ne naprave isto. ono što EA radi PC-jašima je sramotno i barem je po tom pitanju Konami odgovorniji. PC je kudikamo platforma s više prednosti nego konzole i da se EA trudi napravit ODLIČNU igru imali bismo naslov i pol, a ovako imamo kitu. ali nastranu sve, rekao sam da su te dvije igre na 50-50 ako ću bit iskren, stoga hann dovoljno je jednom reći mišljenje i znat ćemo da ti se igra ne sviđa. također dovoljno je jednom pohvalit fifu i ne ulazit u daljnje rasprave. jer to nikud ne vodi. uostalom, po meni ovako tražit namjerno greške da bi ti bilo draže što igraš fifu. golmanske rukavice u stilu mickey mausa? pa daj molim te, ono stvarno kao da neću skinit prvi custom mod u kojemu će bit i druge rukavice. face igrača? ista stvar. a gameplay - ako mogu reć nije me briga što netko uživa u PS3 verziji fife mogu također reć nije me briga za eventualne propuste u novom PES-u za PC.

prvo, za raspravu je potrebno dvoje. a kako ja nisam prvi raspravu ni pokrenuo... (uostalom, sta je lose u raspravi? objasni)
i igra nijedna ne moze biti odlicna. pa ni fifa/pes. moze biti bolja od neke druge, i to nema veze na kojoj se platformi nalazi. guglaj malo pa ces naci EA obavjestenje zasto fife sa ps3 nema na pc-u ako te vec zanima. jer prije pljuvanja treba ipak znati neke cinjenice, no kao da je to tebi vazno :)

dovoljno je reci jednom misljenje? hoces da te citiram koliko si ti puta rekao svoje misljenje? kontradiktoran si poprilicno  :kava:
i da, pohvalio sam fifu. i na to dobio suprotno misljenje koje se bazira na verzijama fife starima 10 godina. i onda sam normalno odgovorio. no eto, ni jednom, ali ama bas ni jednom nisam dobio argumentiran odgovor. pa cak ni sad. dobio sam ovo : ' dovoljno je jednom reci svoje misljenje'. jebena logika :thumbs:

a to za mickey mouse rukavice = procitaj ponovno moj post, i ovog puta sa razumjevanjem. nisam to ja rekao ni skuzio. to sam procitao.
i oprosti ti meni sto ulazim u detaljnu analizu od obje igre, no ima nas pravih nogometnih zaludjenika koji su jednostavno ovisni o nogometnim igrama. pa tako i ja. i kad sam ti lipo nudio da ti demonstriram sve napisano, ponovno si se uvukao u svoju rupu. sta dalje da radim? dao sam ti video, no eto ni to nije vazno.

a za te patcheve i sl. sranja = da, bit ce ih. i to ce dobro doci casual gamerima poput tebe koji ne posvecuju godinu dana nogometnoj igri. dok mene doslovno druge igre ne zanimaju. i sta sad? doci ce patch koji ce popraviti animacije pokreta u pes-u koje su inace katastrofalne? fiziku lopte koja je jednostavno pravocrtna? odlicno. no sta to meni vrijedi kad ja sa time ne mogu online igrati?

mogu mijenjati dresove i sl. stvari, no takve stvari ne mogu. nece se inace spojiti online. a meni je dosadno busiti komp po 10 razlike.
i ako cemo gledati te patcheve, cak je fifa08 za pc odlicna igra. jer ima patch koji je popravio fiziku igraca, fiziku lopte, grafiku i sl. stvari. no eto, meni je opet fifa08 bezveze igra koja nema veze sa zdravim mozgom. bar ova pc verzija. no sa patchem mi je ok igra. tako da ne kontam tvoju poantu.


Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #243 : 06. Listopad, 2008., 18:43 »
fiziku lopte koja je jednostavno pravocrtna?

ti to zaozbiljno ka?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #244 : 06. Listopad, 2008., 18:45 »
@haan: zaš ti misliš da je tvoje mišljenje tako mjerodavno? kaj imaš tak velik ego da misliš da možeš napisat ovak velik post i mislit da si sad neki kurac dokazao?

pred ne znam kolko stranica si napisao da ti je fifa bolja. ok. ne moraš svaki dan dolazit u ovaj topic i svima solit pamet da je tebi(velikom zaluđeniku u nogometne igre) fifa bolja.
meni je pes prejeben, i boli me kurac za fifu jer ju ne igram. probao sam pc verziju i očajna je. to sam tam jednom napisao i bok.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #245 : 06. Listopad, 2008., 18:49 »
Niko nije ni reko da je PC FIFA 09 dobra.  :tired:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #246 : 06. Listopad, 2008., 18:50 »
Umjesto da halate nogas za prav, vi se tu prepirete koja je nogometna simulacija bolja, ffs.  :mrgreen:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #247 : 06. Listopad, 2008., 18:53 »
Niko nije ni reko da je PC FIFA 09 dobra.  :tired:
znam. :tired:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #248 : 06. Listopad, 2008., 19:00 »
za mene fifa ne može bit odlična igra ako je na svim platformama ne naprave isto. ono što EA radi PC-jašima je sramotno i barem je po tom pitanju Konami odgovorniji. PC je kudikamo platforma s više prednosti nego konzole i da se EA trudi napravit ODLIČNU igru imali bismo naslov i pol, a ovako imamo kitu. ali nastranu sve, rekao sam da su te dvije igre na 50-50 ako ću bit iskren, stoga hann dovoljno je jednom reći mišljenje i znat ćemo da ti se igra ne sviđa. također dovoljno je jednom pohvalit fifu i ne ulazit u daljnje rasprave. jer to nikud ne vodi. uostalom, po meni ovako tražit namjerno greške da bi ti bilo draže što igraš fifu. golmanske rukavice u stilu mickey mausa? pa daj molim te, ono stvarno kao da neću skinit prvi custom mod u kojemu će bit i druge rukavice. face igrača? ista stvar. a gameplay - ako mogu reć nije me briga što netko uživa u PS3 verziji fife mogu također reć nije me briga za eventualne propuste u novom PES-u za PC.

prvo, za raspravu je potrebno dvoje. a kako ja nisam prvi raspravu ni pokrenuo... (uostalom, sta je lose u raspravi? objasni)
i igra nijedna ne moze biti odlicna. pa ni fifa/pes. moze biti bolja od neke druge, i to nema veze na kojoj se platformi nalazi. guglaj malo pa ces naci EA obavjestenje zasto fife sa ps3 nema na pc-u ako te vec zanima. jer prije pljuvanja treba ipak znati neke cinjenice, no kao da je to tebi vazno :)

dovoljno je reci jednom misljenje? hoces da te citiram koliko si ti puta rekao svoje misljenje? kontradiktoran si poprilicno  :kava:
i da, pohvalio sam fifu. i na to dobio suprotno misljenje koje se bazira na verzijama fife starima 10 godina. i onda sam normalno odgovorio. no eto, ni jednom, ali ama bas ni jednom nisam dobio argumentiran odgovor. pa cak ni sad. dobio sam ovo : ' dovoljno je jednom reci svoje misljenje'. jebena logika :thumbs:

a to za mickey mouse rukavice = procitaj ponovno moj post, i ovog puta sa razumjevanjem. nisam to ja rekao ni skuzio. to sam procitao.
i oprosti ti meni sto ulazim u detaljnu analizu od obje igre, no ima nas pravih nogometnih zaludjenika koji su jednostavno ovisni o nogometnim igrama. pa tako i ja. i kad sam ti lipo nudio da ti demonstriram sve napisano, ponovno si se uvukao u svoju rupu. sta dalje da radim? dao sam ti video, no eto ni to nije vazno.

a za te patcheve i sl. sranja = da, bit ce ih. i to ce dobro doci casual gamerima poput tebe koji ne posvecuju godinu dana nogometnoj igri. dok mene doslovno druge igre ne zanimaju. i sta sad? doci ce patch koji ce popraviti animacije pokreta u pes-u koje su inace katastrofalne? fiziku lopte koja je jednostavno pravocrtna? odlicno. no sta to meni vrijedi kad ja sa time ne mogu online igrati?

mogu mijenjati dresove i sl. stvari, no takve stvari ne mogu. nece se inace spojiti online. a meni je dosadno busiti komp po 10 razlike.
i ako cemo gledati te patcheve, cak je fifa08 za pc odlicna igra. jer ima patch koji je popravio fiziku igraca, fiziku lopte, grafiku i sl. stvari. no eto, meni je opet fifa08 bezveze igra koja nema veze sa zdravim mozgom. bar ova pc verzija. no sa patchem mi je ok igra. tako da ne kontam tvoju poantu.



ti nisi raspravu pokrenuo? koliko ja znam do tvog dolaska na forum ozbiljnije rasprave o pesu i fifi nije ni bilo.
ne moram ja googlat i znat činjenice da bi uvidio kako EA postupa sa PC-jem. to se jednostavno vidi i fifa je čisti dokaz. sad mi reci još da je ps3 hardverski jači nego high end pc pošto sam neobavješten

za golmanske rukavice - izneo si svoje mišljenje i na njega dodao nečiju izjavu i mislim da je jasno na šta si aludirao.

za patcheve & sranja - oprosti, ali ja kao casual gamer igram PES cijelu godinu i igrat ću i sljedeći. to što ti ideš naslijepo gađati izjavljujući tu nešto o čemu nemaš pojma, neću komentirati.

well ako ti je dosadno bušit komp stalno, osim onlajna valjda imaš i stvarne prijatelje, a možda pak nisi znao da jedini multiplay nije u onlajn opciji?

ou and koliko god moji razlozi bili šuplji, toliko su šuplja i tvoja nastojanja da mi pokažeš zašto je fifa bolja. kažeš da sam se ja povukao kad si mi htio obrazložit a kad sam ja rekao što mi se to ne valja u fifi ignorirao si to. hoću reć da ako sam ja fanboy koji ne želi vidjet da pes nije ono što je nekad bio onda si i ti isto toliko zaluđen fifom i zažmirio si na očite gluposti kojih nema u pesu. i još jednom kažem 50-50.
« Zadnja izmjena: 06. Listopad, 2008., 19:05 wyzard »

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #249 : 06. Listopad, 2008., 19:03 »
well ako ti je dosadno bušit komp stalno, osim onlajna valjda imaš i stvarne prijatelje, a možda pak nisi znao da jedini multiplay nije u onlajn opciji?

 :hihi:

Sickburn.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #250 : 06. Listopad, 2008., 20:28 »
@haan: zaš ti misliš da je tvoje mišljenje tako mjerodavno? kaj imaš tak velik ego da misliš da možeš napisat ovak velik post i mislit da si sad neki kurac dokazao?

pred ne znam kolko stranica si napisao da ti je fifa bolja. ok. ne moraš svaki dan dolazit u ovaj topic i svima solit pamet da je tebi(velikom zaluđeniku u nogometne igre) fifa bolja.
meni je pes prejeben, i boli me kurac za fifu jer ju ne igram. probao sam pc verziju i očajna je. to sam tam jednom napisao i bok.

ko kaze da je mjerodavno? citiraj me negdje.
samo sam rekao svoje misljenje, na sto sam naisao na opovrgavanja. i to je normalno. i onda sam krenuo braniti svoje misljenje. valjda je i to normalno. ili nije ?

ti nisi raspravu pokrenuo? koliko ja znam do tvog dolaska na forum ozbiljnije rasprave o pesu i fifi nije ni bilo.
i nakon moje izjave da je fifa bolja trenutacno, i zasto je bolja dobio sam odgovore na koje sam i ja odgovarao. dakle, ne smim reci svoje misljenje? ili ga ne smim ni braniti?
ne znam, no znam da ces mi ovaj dio svog posta po obicaju odlicno objasniti :hug

Citat:
ne moram ja googlat i znat činjenice da bi uvidio kako EA postupa sa PC-jem. to se jednostavno vidi i fifa je čisti dokaz. sad mi reci još da je ps3 hardverski jači nego high end pc pošto sam neobavješten
ne, necu ti to reci. rekao sam ti sta ti je raditi ako te zanima. ako te ne zanima, onda ne izvaljuj onakve smijesne izjave.

Citat:
za golmanske rukavice - izneo si svoje mišljenje i na njega dodao nečiju izjavu i mislim da je jasno na šta si aludirao.
aj i ovdje cu te isto jednu stvar zamoliti. tj. ako mogu?
u nadi da mogu, nadji midi sam JA to rekao i citiraj me. zahvaljujem.

Citat:
za patcheve & sranja - oprosti, ali ja kao casual gamer igram PES cijelu godinu i igrat ću i sljedeći. to što ti ideš naslijepo gađati izjavljujući tu nešto o čemu nemaš pojma, neću komentirati.
imam ja prijatelja, hvala na brizi. i imam prijatelja koji igraju PES-a ili pak Fife, svejedno je. I da, igramo offline. I to uvik pes-a, nikad fife. fifa im se svidila, no prekomplicirana im. njih virtualni nogomet ne zanima do te mjere da se moraju toliko posvetiti igri da ju nauce igrati, pa ce tako i ove godine igrati PES u offline okruzenju. normalno, igrati cu i ja sa njima. i da, sta je tu lose?
i dalje te smatram casual gamerom, bar sto se tice virtualnog nogometa. a svoje tvrdnje poprilicno lako demonstriram, no ti kao ti ces me opet odjebati za barem jedan metch iako nisam pes igrao godinu dana. dakle, da bi shvatio sta ti zelim reci dovoljno je da se spojis online. jesi voljan?

Citat:
ou and koliko god moji razlozi bili šuplji, toliko su šuplja i tvoja nastojanja da mi pokažeš zašto je fifa bolja. kažeš da sam se ja povukao kad si mi htio obrazložit a kad sam ja rekao što mi se to ne valja u fifi ignorirao si to. hoću reć da ako sam ja fanboy koji ne želi vidjet da pes nije ono što je nekad bio onda si i ti isto toliko zaluđen fifom i zažmirio si na očite gluposti kojih nema u pesu. i još jednom kažem 50-50.

ne zelim ti uopce pokazati zasto je fifa bolja, niti me to zanima. samo sam napominjao na neke tvoje tvrdnje koje nisu istinite, i to sam cak i argumentirao. dok ti nisi.
dakle, u cemu je problem?

a da te pitam. kakve gluposti fifa ima? i pitam za ps3 verziju.
ja sam nabrojao pes gluposti, a ti meni sada lipo nabroji fifa gluposti. idem ih provjeriti. jer mi nije problem da priznam ako igra ima gluposti, dapace. a postoji mogucnost da ja to stvarno nisam vidio ni skuzio, no eto, kako ces mi ih ti sada reci nema teorije da ih ne vidim. izvoli :piva:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #251 : 06. Listopad, 2008., 21:17 »
1. imaš mjerodavan ton i na svaki post odgovaraš tekstom veličine jedne najave što inicira da si kao neki rječit i da znaš o čemu pričaš. to ne negiram, samo smo u sukobu mišljenja.
2. priče o tome da je fifa prekompleksna za PC platformu i da bi ju tek 3% računala moglo pokrenit kako spada ne pušim. nisam neki stručnjak ili nešto, ali next-gen fifa ni po čemu nije grafički ljepša, fizički kompleksnija i zahtjevnija od jednog Pesa koji se izvrsno vrti na mainstream konfama. neznam jel ti to pušiš, nadam se da ne, ali znaj da su to samo puste riječi. ako mi već iz EA-a nisu objasnili što je to KONKRETNO tako zahtjevno da se ne može usporedit s kompleksnošću jednog Football Managera ili grafičkom glađu Crysisa, daj mi objasni ti molim te.
3. za izjavu odlistaj dvije strane natrag. ako je izvučena iz konteksta, ispričavam se, ali rekao si i to stoji.
4. ne kužim šta hoćeš postić online mečem. da me poraziš i pokažeš kako sam casual? možda, ali ne vidim kako ćeš time išta rješit. ako misliš time pokazat kako nemam pojma o tim simulaciji nogometa tako to nećeš dokazat. štoviše pristajem na meč, javi se na pm samo ne vidim kako ćemo se dogovorit.
5. tvrdnje koje nisam argumentirao... eto vidiš zato ti kažem da rasprave ne vode nikud. u želji da mi pokažeš koliko sam u krivu iako možda nisam, što je nebitno, previdit ćeš ono što si trebao uočit. a ne mislim se ponavljat. čisto iz razloga što vjerujem da ni ti ni ja nismo tu da se svađamo oko jedne igre zato što se tebi ne sviđa a meni je suprotno. ovako je samo tužno što se sve svodi na ukuse, pa čak i da sam ja fanboy, ti zračiš takvom željom u dokazivanju da te to zasljepljuje više nego mene kao fanboya.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #252 : 06. Listopad, 2008., 22:03 »
Ček. Nešt mi nije jasno.
wyzard, si ti igro Fifu 09 na PS-u 3 ili X360?

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #253 : 06. Listopad, 2008., 22:12 »
1. imaš mjerodavan ton i na svaki post odgovaraš tekstom veličine jedne najave što inicira da si kao neki rječit i da znaš o čemu pričaš. to ne negiram, samo smo u sukobu mišljenja.

inace kad raspravljam volim svoje stavove argumentirati. i prihvacam tudja misljenja, no samo ako su argumenti na mjestu. a sukob misljenja je ok, ta da nema razlicitih ovaj svijet bi bio dosadan :)

Citat:
2. priče o tome da je fifa prekompleksna za PC platformu i da bi ju tek 3% računala moglo pokrenit kako spada ne pušim. nisam neki stručnjak ili nešto, ali next-gen fifa ni po čemu nije grafički ljepša, fizički kompleksnija i zahtjevnija od jednog Pesa koji se izvrsno vrti na mainstream konfama. neznam jel ti to pušiš, nadam se da ne, ali znaj da su to samo puste riječi. ako mi već iz EA-a nisu objasnili što je to KONKRETNO tako zahtjevno da se ne može usporedit s kompleksnošću jednog Football Managera ili grafičkom glađu Crysisa, daj mi objasni ti molim te.
trazio sam da googlas jer sam i sam tocno zaboravio sta je EA izjavio. i ne, nema veze sa grafikom. vec sa samim nacinom na koji su programirali igru. a ps3 ima proc od 7 jezgri ako se ne varam. i taj proc je kud i kamo mocniji od najjaceg PC proc-a. bar tako procitah, strucnjak nisam. recimo, ps2 igre ne mozes emulirati na pc jer ekipa ima problema sa 128 bitnim procom. a za pc su tek nakon 2 godine postojanja ps2 dosli 64 bitni. poanta je sto se ps3 uglavnom bazira na procu, i zato obicno tako jaki procesori. no da odgovorim, problem je u tom procesoru. igra je konstruirana da ju nesto takvo goni, i pisanje takve igre nanovo je dugotrajan posao. i zato rekose da ce im trebati 2-3 godine za takvo nesto. dakle, mozda vec sljedeca fifa bude u rangu ove sa ps3. no jos jednom da ponovim, nisam siguran o ovo sto tvrdim. a ako te zanima tocno objasnjenje, ponavljam - google.

Citat:
3. za izjavu odlistaj dvije strane natrag. ako je izvučena iz konteksta, ispričavam se, ali rekao si i to stoji.
evo, prelistao sam. evo ti moje tvrdnje:
i da, rukavice od golmana jel tko primjetio. ja osobno nisam dok nisam procitao na nekim drugim forumima. golmane su doslovno poceli zvati miki maus :loludara:

dakle, lipo sam rekao da nisam sam primjetio dok nisam procitao, tj. cuo od drugih. i rekao sam da su ih drugi prozvali miki mausom, a ne ja. dakle, ovdje je valjda sve rijeseno? :piva:


Citat:
4. ne kužim šta hoćeš postić online mečem. da me poraziš i pokažeš kako sam casual? možda, ali ne vidim kako ćeš time išta rješit. ako misliš time pokazat kako nemam pojma o tim simulaciji nogometa tako to nećeš dokazat. štoviše pristajem na meč, javi se na pm samo ne vidim kako ćemo se dogovorit.
u pravu si. necu dokazati nista. glupost sa moje strane pa oprosti. no ako si i dalje za meč, javi pa odigramo to iako iskreno me nikakve zelja ne vuce za pes onlineom.

Citat:
5. tvrdnje koje nisam argumentirao... eto vidiš zato ti kažem da rasprave ne vode nikud. u želji da mi pokažeš koliko sam u krivu iako možda nisam, što je nebitno, previdit ćeš ono što si trebao uočit. a ne mislim se ponavljat. čisto iz razloga što vjerujem da ni ti ni ja nismo tu da se svađamo oko jedne igre zato što se tebi ne sviđa a meni je suprotno. ovako je samo tužno što se sve svodi na ukuse, pa čak i da sam ja fanboy, ti zračiš takvom željom u dokazivanju da te to zasljepljuje više nego mene kao fanboya.

pa jeben mu sunce sada. ja sam te pitao lipo, daj mi te greske ili smijesne stvari, sta li vec u toj fifi?
ja ih znam par, i ako si procitao onu moju recenziju, 70% recenzije fife je osnovano na pljuvanju po istoj, tj. po tim pogreskama. a sad tebe pitam, daj mi te pogreske koje ja nisam vidio. i opet ne dobijem odgovor. i onda normalno da rasprava vodi nikud. jer ja tebi dam lip odgovor, zato se valjda i raspisem. i pokusavam sto bolje argumentirati. zar je problem isto napravit?

i nije stvar svadje u vezi dvije igre. dapace, ja ovo nisam shvatio kao svadju, cisto kao raspravu kako sam i ranije napomenuo.
i nije cak ni stvar ukusa. da si rekao meni je pes zabavniji, nikada te ne bih ni citirao niti ti tvrdio suprotno. jer to je vec stvar ukusa. od na mg-gaming.net, ili pak forum.issland.com.
procitaj malo poruke na topicima di se usporedjuju fifa i pes. ako ti se ove moje cine dugima, sta ces tek reci za te tamo? inace, mg-gaming = balkanska pes online liga, gdje sam i sam igrao vec 3 godine. sve do pes08. i ljudi se uglavnom slazu, fifa je kud i kamo realnija. no nemaju pristup ps3 i jebat ga.

na issland je offline liga u zagrebu, uglavnom ekipa iz caspopisa gamerskih. forum je star 7-8 godina, od prvog dana sam tamo. i sad prelaze na novu fifu. valjda i to nesto govori?
ja nigdje i nikad nisam rekao da je fifa zabavnija od pes-a. dapace. to je stvarno stvar ukusa, a o ukusima nikad necu raspravljati. sve sto sam rekao je da je fifa kud i kamo bliza simuliranju nogometa od pes-a, i to uvik mogu argumentirati. i to cu uvik tvrditi. bar za ovu 2009 verziju. jer ako pes dogodine bude bolji, lako se vratim na isti. mene samo ime igre ne zanima, vec simuliranje kako je izvedeno. ja bi najradje da je pes nastavio sa tradicijom, no nazalost nije.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #254 : 06. Listopad, 2008., 22:17 »
ako je ovaj i ostalih par postova itko pročitao ja se preobračam u pravoslavca

 :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9