HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 142949 Hitova
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #330 : 15. Listopad, 2008., 23:28 »
igram malo master ligu, okej je, neke opcije su opet dodali al ipak nisu vratili neke stare koje još uvijek fale. al ono, mkay.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #331 : 16. Listopad, 2008., 02:34 »
ne moze se vise online. jutros, tj. jucer ujutro je bilo zadnje vrime za spajanje sa piratom. jbg
a sve i da moze, igra mi otisla na deinstalaciju. igram samo jedan nogomet, meni ovo osobno ne odgovara, no drago mi da su rijesili par bugova, i nadam se da ce online sljakati kako spada.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #332 : 16. Listopad, 2008., 02:45 »
A onda mi se neda ni skidat kad se nemre onlajn s piratom.

Baš sam mislio vas papke malo namazat. :(

Ni prek Hamačija nejde?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #333 : 16. Listopad, 2008., 07:40 »
ne moze se vise online. jutros, tj. jucer ujutro je bilo zadnje vrime za spajanje sa piratom. jbg
a sve i da moze, igra mi otisla na deinstalaciju. igram samo jedan nogomet, meni ovo osobno ne odgovara, no drago mi da su rijesili par bugova, i nadam se da ce online sljakati kako spada.

Pa tebi onda vrijedi account, jedino ak ne traže neki key!
Odkud oni znaju ak ti imaš već napravljeni acc dal je igra orginal ili pirat... :thumbs:
Jedino ak uopće još nije izašla u dućanima!

@Dodo, naravno da ide prek Hamachija, samo treba server.
Kaj god ima LAN, ide prek Hamachija!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #334 : 16. Listopad, 2008., 12:29 »
ne moze se vise online. jutros, tj. jucer ujutro je bilo zadnje vrime za spajanje sa piratom. jbg
a sve i da moze, igra mi otisla na deinstalaciju. igram samo jedan nogomet, meni ovo osobno ne odgovara, no drago mi da su rijesili par bugova, i nadam se da ce online sljakati kako spada.

Pa tebi onda vrijedi account, jedino ak ne traže neki key!
Odkud oni znaju ak ti imaš već napravljeni acc dal je igra orginal ili pirat... :thumbs:
Jedino ak uopće još nije izašla u dućanima!

@Dodo, naravno da ide prek Hamachija, samo treba server.
Kaj god ima LAN, ide prek Hamachija!

pa lako provjere. preko cd key-a. ja sam za cd key ukucao proizvoljno, tj. ovaj sto sam dobio na ruskom torrentu. mozda je u pitanju da ne mozes online jer je vec netko sa tim cd keyom online?
pokusajte naci neki koji je slablje koristen pa provjerite. meni se ne da, jer igru sam deinstalirao i ne mislim ju ionako igrati. sad, bila bi fora da mozes sa piratom online. eto taman BPL-u novog mesa za ligu, al i novog mesa za punjenje :hihi:

*

noda

  • *****
  • 3184

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #336 : 16. Listopad, 2008., 14:37 »
kak da se izrazim - od 16. tj. od danas su počeli pružat pravu "podršku" za online (koliko mi je poznato recenenti koji su dobili igre ranije na konzolama nisu mogli online jer je rečeno da će tek od 16. moći). kod pc-ja je malo drugačije, ali ako ste probali onu opciju messages onda ste vjerojatno dobili poruku da ta opcija počinje s radom tek od danas. vjerojatno su počeli pratit cd-keyeve danas i blokirali su piratske, tako da je logično kako pirati neće online, osim ako... (čeka se jedan dodatni programchic)

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #337 : 16. Listopad, 2008., 19:37 »
uspio pokrenut igru zahvaljujući nodi, al zapne mi ćim je pokrene, samo stoje one zvjezdice. Ja bi igrala PES!!1  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #338 : 16. Listopad, 2008., 19:57 »
jesi skinuo pravi krek? otkud si skidao igricu?

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #339 : 16. Listopad, 2008., 22:13 »
meni se crashala dok sam sejvo become a legend i sad svaki put kad ocu loadat me izbaci..  :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #340 : 16. Listopad, 2008., 22:24 »
reinstalirao i crackao opet. radi. noda, pusa.  :hug


*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #342 : 17. Listopad, 2008., 01:03 »
Sad kad sam već odigrao pun kurac utakmica, moram se složit da malo saka kurčinu igra. 2008. nisam igrao previše jer nisam imao normalnu konfiguraciju pa ne znam baš previše što su popravili i što ne, al uglavnom.
U 90% jebenih situacija, dobro možda pretjerujem ali svejedno, mislim reć da u pun kurac situacija igrač dodaje loptu nekom tamo petom igraču koji je pecto metara od njega.  :tired: Pogotovo u situacijama kod gola. Iako se ja okrenem prema njemu i sve.
Druga stvar, koji su kurac išli stavljat da se onaj jebeni Marseille roulette izvodi istim tipkama kojim se igrač kreće? Retardirano je i igrač mi se pecto puta okrenuo oko sebe na prazno i time sjebao sve.
Treće, igrači su jebeno retardirani i iz nekog razloga 90% puta neće da mi promijeni igrača. Ili ne znam, ne primi loptu pa trče oko nje il neki tako retardirani kurac.
Četvrto, zašto igrač koji izvodi korner ostaje kod korner zastavice i tamo čeka.  :geek:
I uglavnom, sve se svodi na ono što je rekao DeS3InY, ako imaš brze igrače, imaš pobjedu. Jebote, s Ronaldom bez ikakvog problema prođem od svog šesnaesterca do njihovog. I s Rooneyem također.
Uglavnom, kurac. Vidit ću sutra il prekosutra kakav je mp.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #343 : 17. Listopad, 2008., 02:07 »
Skinilo mi se, idem malo na ML navalit.  :thumbs:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #344 : 17. Listopad, 2008., 04:41 »


Potpiso sam ugovor sa West Midlands Stripes  :(

Nego... jel mogu u become a legend modu naređivat suigračima da mi dodaju loptu? Jebene škrtice mi neće dodat jebem im boga.  :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9