HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 143616 Hitova
*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #390 : 18. Listopad, 2008., 19:15 »
momci, ko ima ps3 i igra pes09 na njemu:
pes2009 liga

Dovrsene su i tablice, tako da igraci koji koriste virtual-gamer u bilo kojoj od navedenih igara, ukljucujuci pes, nece morati nista raditi osim odigravati utakmice, a rezultati se unose automatski i tablice se generiraju automatski.

Tablice su trenutanco u beta fazi, testiram ih preko fifa turnira, da ne bi slucajno bilo ikakvih bugova. Ako se pokaze da nema, sklopit cu ih sa siteom i tako ce biti sve spremno.

Tablice podrzavaju sljedece:
- unos rezultata di automatski obracunava bodovni status, gol razliku i sve sto ide uz to

- napredniju pretragu, di ce se obracunavati sezone i turniri odvojeno, a cim jedna sezona zavrsi, automatski ide u arhivu, i pocinje sljedeca, di u slucaju vise liga se ispada ili pak ulazi u visi/nizi rang, a postoji i opcija da u slucaju veceg broja korisnika bude vise liga pa ce ici sustav lige prvaka, lige uefa, kup utakmica itd.

- izjave managera svoga kluba, njegova cjelokupna statistika, slike iz igre + kartoni, golovi, strijelci itd.


bljuv! :bonk:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #391 : 18. Listopad, 2008., 20:03 »
Zvuči mnogo odlično, GG  :piva:

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #392 : 18. Listopad, 2008., 21:22 »
idiot nisam stavio link na sustav tablica. dakle evo ovdje:
http://www.virtual-gamer.org/liga/?opt=schedule

trenutacno se odigrava 4x4 turnir u fifi, no poprilicno jasno se vidi sta je ciljano tablicama :piva:
iste tablice ce se odnositi i za pes ligu :hug

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #393 : 19. Listopad, 2008., 10:45 »
bio jucer kod frenda, igramo mi malo champions league s dinamom i skoro u svakoj drugoj tekmi balaban krene prema golmanu i ostane na crti protivnickog gola jedno dobrih minutu il dve  :loludara: i ne nismo mi upravljali s njim, nego famozni AI  :mrgreen:
skuzili smo da se to samo s balkijem dogada, realno su ga napravili. Sljedeci put kad se desi cu sejvat replay pa uploadat.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #394 : 19. Listopad, 2008., 10:58 »
Dok sam igro solo, mislio sam da su popravili bugove iz prošlog nastavka. Onda je došo frend posro mi mišljenje. Katastrofa. :wildboy:

Jebemu, došlo je do toga PES igram da vidim koja će se pizdarija desiti u utakmici i koliko ću se nasmijati. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2008., 10:59 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #395 : 19. Listopad, 2008., 11:02 »
kao npr :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #396 : 19. Listopad, 2008., 11:08 »
Između ostalog. Pucam na gol, Kasiljas obrani, no glava mu se uvati u mreži koja se rastegne u smjeru gdje se bacio da bi pukla ka kondom (mreža, jel). Sudac levitira kojih 10m da bi nakon toga nastavio trčati. Pucaš penal po podu, sredina, golman ostane u sredini i prođe mu lopta kroz noge. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #397 : 19. Listopad, 2008., 13:45 »
ovo sa sredinom mi se dogodilo, da  :hihi:

al ovo ostalo ono ,ne baš  :(
ni išta drugo  :solidus:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #398 : 19. Listopad, 2008., 19:58 »
nasao par bugova u igri di se uglavnom uvik zabijaju golovi. a zanimljivo, nisu ni proslogodisnje popravili. idioti.
evo najsmijesnijeg:

http://www.dailymotion.com/swf/k2gK6winrrf3gVOe0d&related=1

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #399 : 19. Listopad, 2008., 20:08 »
 :loludara:

imam ja dvije smješne situacije snimljene al neće mi uploadat na jutub nikako :(

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #400 : 19. Listopad, 2008., 20:18 »
dailymotion je ionako kud i kamo bolji. bolja slika. oprobaj tamo. a ima tona presmijesnih situacija, no to nije toliko vazno koliko ovakvi bugovi.
oprobaj malo sutirati na prvu stativu golmanu, najlaksi nacin za zabiti gol. isto exploit. a ljudi hvale golmane...

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #401 : 19. Listopad, 2008., 23:20 »
nasao par bugova u igri di se uglavnom uvik zabijaju golovi. a zanimljivo, nisu ni proslogodisnje popravili. idioti.
evo najsmijesnijeg:

http://www.dailymotion.com/swf/k2gK6winrrf3gVOe0d&related=1

smeće totalno. Iskreno sam se razočarao kad sam skužio da se može i u novom pesu.
osobno ne abjuzam, al brijem da bi ekipa po netu stalno to radila ;/
I da, često ako pucaš u bližu golman si fino odbije u gol. Al jebemu, meni to nije tak važno, šta ja sad mogu  :(


Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #402 : 20. Listopad, 2008., 11:43 »
ko je rekao da je to striktno tebi vazno?
meni novi pes ne odgovara nikako, no igrat cu ga vs svoje ekipe jer oni to igraju. a valjda znas sta je osobno rasprava u vezi nogometa?
ili si postao toliki fanboy da jednostavno kritiku na igru shvacas kao kritiku na samog sebe ?

ne uzimaj stvari toliko osobno.

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #403 : 20. Listopad, 2008., 11:48 »
ili si postao toliki fanboy da jednostavno kritiku na igru shvacas kao kritiku na samog sebe ?

jebote, može bit.  :solidus:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #404 : 20. Listopad, 2008., 14:26 »
Igrao sam ML, i nakon što sam izašao iz igre i restartao pc (bio je par dana upaljen pc) ne želi mi pokrenuti load...čim pokrenem load izbaci iz igre ...dok sve ostalo radi..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9