HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2009

  • 562 Odgovora
  • 143453 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #510 : 12. Studeni, 2008., 15:55 »
kako lažete...

kak se to meni nikad nije dogodilo...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Egi

  • *
  • 120
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #511 : 16. Studeni, 2008., 19:01 »
Ma PES rula, mp su j*backi napraviili. Nije samo da za svaku pobijedu dobijas, nego i porazzom gubis bodove, predobro.
Kod mene je situacija ovakva zasad


Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #512 : 16. Studeni, 2008., 20:37 »
Rofl, to ima...oduvijek. I bravo za barcu  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #513 : 16. Studeni, 2008., 20:58 »
Moga si jači klub uzet.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #514 : 17. Studeni, 2008., 00:02 »
Moga si jači klub uzet.

pa nema jačeg  :tired:











 :( znam, sorry  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #515 : 17. Studeni, 2008., 00:05 »
samo retaj i nubovi igraju s barcom,mančsterom,interom,čelziem i klubovima tog ranga.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #516 : 17. Studeni, 2008., 00:14 »
ma gle nije uopće stvar toga. mislim koji sad to kurac znači. naravno ak igram sportsku igru da ću najradije igrat sa klubom koji volim... jebiga, to je mančester. ak netko misli da sam retaj zbog toga što mi je zabavno igrat sa najdražim klubom, njegov problem. taj nek si uzme de graafshap i nek uživa u cjelodnevnoj zabavi za cijelu obitelj - kako zabiti inteligentni gol.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #517 : 17. Studeni, 2008., 00:19 »
e pa ak igraš s takvim klubovima nije gušt igrat jer svaki jebeni napad možeš zabit gol, a ronaldo rooney i svi ostali igrači su predobri.

Uzmeš bilo kojeg napadača iz mančstera R1 gore dole i nitko ti ne može uzet loptu i samo se ušetaš u gol
jebga men je retajno s tako jakim klubovima igrat
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #518 : 17. Studeni, 2008., 00:24 »
Svedno je u sokeru, s kojim god igračem možeš zabiti gol s centra ( ili neki sličan bugoviti gol zabiti ), bio to Maldini iz Milana ili  Lee Chun So iz Koreje, tako da razlike među klubovima i nisu neke kritične.
Osim naravno, nezaustavljivih božanskih igrača tipa Aguero, Messi, Kaka, Boa Morte, Ibrahimović, Roben i štajaznam koji uvik donose prevagu između čru graafshep klubova i njubarskih mančester klubova. Mada ni to nije bitno pretjerano.

Ili je tako samo na ps2, ne znam, možda nema toga u single player, ne znam.

*

Egi

  • *
  • 120
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #519 : 17. Studeni, 2008., 14:47 »
e pa ak igraš s takvim klubovima nije gušt igrat jer svaki jebeni napad možeš zabit gol, a ronaldo rooney i svi ostali igrači su predobri.

Uzmeš bilo kojeg napadača iz mančstera R1 gore dole i nitko ti ne može uzet loptu i samo se ušetaš u gol
jebga men je retajno s tako jakim klubovima igrat

O, pa ti onda super igras ako sa barcom mozes svaki napad gol zabit, tekme zavrsavaju 20:0
Lol, pa sve je stvar znanja, meni nemre messi proc sve igrace i dat gol iz svakog napada...


Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #520 : 17. Studeni, 2008., 18:54 »
pa ak igram s inteligentnim igračem normalno da mu neću iz svake akcije gol dat lol, i da igram s ronaldinjom il žan žakom pireom.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #521 : 17. Studeni, 2008., 20:00 »
e pa ak igraš s takvim klubovima nije gušt igrat jer svaki jebeni napad možeš zabit gol, a ronaldo rooney i svi ostali igrači su predobri.

Uzmeš bilo kojeg napadača iz mančstera R1 gore dole i nitko ti ne može uzet loptu i samo se ušetaš u gol
jebga men je retajno s tako jakim klubovima igrat

O, pa ti onda super igras ako sa barcom mozes svaki napad gol zabit, tekme zavrsavaju 20:0
Lol, pa sve je stvar znanja, meni nemre messi proc sve igrace i dat gol iz svakog napada...


:tired:
to sam malo preuveličao čitajte između redaka  ,normalno da nećeš zabit iz svakog napada gol,al ti treba minimalni skill da ga zabiješ ak igraš s takvim klubovima.bar ja imam takvo iskustvo i nije uopće gušt igrat s tim klubovima,bar meni nije
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Egi

  • *
  • 120
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #522 : 17. Studeni, 2008., 20:08 »
Jedino kaj ti treba ti je protivnik sa minimalnim skillom, ja ti kazem, meni nitko nije dao takav gol nakon sta sam odigro prvih 30 tekmi...

Heh, ja jesam davao takve golove, al tko ti je kriv ak ne znas protiv takvog nacina napada se branit

Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #523 : 24. Studeni, 2008., 04:35 »
Igra nije losa grafika mi je ok mada su malo mogli onaj uvodni dio da odrade bolje
Ali sta je tu je iz ove se koze ne moze
Igram je vec 10-tak dana i zadovoljan sam mada je moglo i bolje

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Pro Evolution Soccer 2009
« Odgovori #524 : 24. Studeni, 2008., 19:53 »
Ukratko Fifa 09 je opet ownala PES?ne nisam fanboi Fife ali jbg sta jest jest.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9