HCL.HR

Prototype 2

  • 70 Odgovora
  • 15955 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Prototype 2
« Odgovori #30 : 24. Travanj, 2012., 11:53 »
Verzije za konzole kod nas izlaze za tri dana, evo nešto ocjena:

    OPM UK – 9
    CVG – 8
    IGN – 7
    GamesRadar – 8
    Destructoid – 8
    1UP – C+
    PX360 – 9
    4Players.de – 7.2
    EGM – 8.5
    Videogamezone.de – 8.7
    OXM UK – 7
    OXM US – 8
    SFX – 4/5

c/p sa vg247.com
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Prototype 2
« Odgovori #31 : 24. Travanj, 2012., 15:26 »
Ja još ne vjerujem da za PC kasni tolko :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Odg: Prototype 2
« Odgovori #32 : 24. Travanj, 2012., 15:35 »
Igra je zakon jucer sam ju presao uff morat cu opet iz pocetka, za razliku od prvog dijela ima i Free Roam tak da nakon igre mos skakat i ubijat po gradu. Scene su predobre ja dajem 10/10 neka ostali pricaju sta oce.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Prototype 2
« Odgovori #33 : 24. Travanj, 2012., 19:28 »
Daj malo detalja :D

Odg: Prototype 2
« Odgovori #34 : 25. Travanj, 2012., 15:18 »
Probao bi ovo kad bi vremena imao. :wildboy: :wildboy:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Prototype 2
« Odgovori #35 : 27. Travanj, 2012., 16:51 »
Pa dosta je slicno prvom dijelu, ali scene ubijanja su puno brutalnije bas sam sinoc presao na insane. Podosta je kratko ako ne obavljate side missions. Uglavnom ima vise takih kao sto si ti ( evolved ) i podosta su teski. Zadnji boss je Alex iz prvog dijela on ima 4 faze prve 3 su borba i 4 je ono sam da ga izsjeces na komade. Nema vise kupovanja skilova s EP neg sad lvlom dobivas neke skilove dok oruzja skupljas po gradu i upgeradeove. I ima dosta side missions sto daju nove Mutacije i Lairs udjes predjes i dobijes mutaciju. Da imas vise dasheva da mos vislje skocit itd.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Prototype 2
« Odgovori #36 : 27. Travanj, 2012., 17:17 »
Pa zvuči dobro :D

Odg: Prototype 2
« Odgovori #37 : 29. Travanj, 2012., 12:00 »
Da, a i kontrole su pojednostavljene naspram 1 djela pa je nakako lakse za igrat. I istovremeno mos 2 oruzja koristit sto u 1 dijelu se nije moglo. Ja imam sve mutacije, skilove i lik je na mx lvl-u sad mi fale mutacije od radnet editiona, a to izlazi svaki tjedan pa nemogu prec kad hocu. E i kad predjes na bilo kojoj razini New Game + se otkljuca. Tako da mos na bilo kojoj razini igrat, opet mala razlika naspram 1 djela. E i radnet je zakon kad predjes sve misije onda mos zamijenit da igras s Alexom, sam zadnja misija se otkljucava 7.6 tak da treba jos vise od mjesec dana da to otkljucam. Uglavnom uspio sam sve Trofeje skupit na ps3. Igra rula ( makar meni ).

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Prototype 2
« Odgovori #38 : 29. Travanj, 2012., 12:38 »
Imao sam priliku zaigrat na X-boxu i gledao sam gamplay  i definitivno je bolja od prethodnika,kretanje i borba su fluidnije AI je poboljšan a tek grafika,jedva čekam da to zaigram na svojem pc-u da vidim igru u punom sjaju :ave:

Odg: Prototype 2
« Odgovori #39 : 01. Kolovoz, 2012., 11:16 »
Igra ko verziju za pc? Čujem da je katastrofa optimizirana.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Prototype 2
« Odgovori #40 : 01. Kolovoz, 2012., 12:45 »
Neka netko potvrdi to :(

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #41 : 01. Kolovoz, 2012., 13:00 »
zaigrao na PC-u, nije nesto, jadno mi je to forsiranje usranog hunta, ono stisnes Q i onda pratis nekakvo crveno svijetlo koje kao da se odbija od te mene i vraca se u krug, pa ti dodji do sredine kruga pa pojedi tog lika da naucis nesto i tako... nezz dosadno je... a i nije bas pre optimizirana, istina, cesto mi stekne kad ono, skocim sa zgrade i odjednom se cijeli grad vidi, tu zna pasti fps.... sve u svemu nije me odusevila igra, ocekivao puno vise...  :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Prototype 2
« Odgovori #42 : 01. Kolovoz, 2012., 14:07 »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Prototype 2
« Odgovori #43 : 01. Kolovoz, 2012., 14:23 »
Kod mene igra odlicno radi bez ikakvog stekanja,samo nezz ocekivao malo vise novosti da ce uvesti u igru,al opet moze se igrati.

@PhSxX!

Kod "hunta" trebas se popeti na sto visu zgradu da bi sebi olaksao posao.Kad stisnes "q" moras pratiti onaj crveni krug i tacno na onom mjestu gdje se odbije tu moras ici.

Evo ovdje ti je objasnjeno..

PROTOTYPE 2 How To Hunt Perfectly

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Prototype 2
« Odgovori #44 : 01. Kolovoz, 2012., 23:50 »
Igra ko verziju za pc? Čujem da je katastrofa optimizirana.

Original?  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9