HCL.HR

Prototype 2

  • 70 Odgovora
  • 15963 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Prototype 2
« Odgovori #45 : 02. Kolovoz, 2012., 00:03 »
nezz, meni je igra užasno dosadna kao i original uostalom. Samo mi se ova čini nešto lakša pa je još dosadnija. Nakon par sati kroz nekoliko dana prestao igrat jer stvarno nema smisla više.


Odg: Prototype 2
« Odgovori #46 : 02. Kolovoz, 2012., 07:32 »
Meni je igra cak bolja od orginala i zabavnija, po meni sve su jos samo unaprijedili i ispravili sto nije valjalo u orginalu

Odg: Prototype 2
« Odgovori #47 : 02. Kolovoz, 2012., 07:33 »
Igra ko verziju za pc? Čujem da je katastrofa optimizirana.

Original?  ;)
Ne razumijem te. Misliš na prvog Prototypea? Ne, ne mislim na njega. Milsiš je li igrica original ili piratska? Ja ne znam, jer nemam ni jednu ni drugu. Nego našo sam na internetu da mnogi govore da se preskoči verzija za pc, da ima rendom freezanja, miš na večem frame ne ponaša se kako treba, da je bolje igrat joystickom, frame nije konstantan, ma sve ti je to u onom videu koji sam stavio ;)

Neka netko potvrdi to :(
► WTF Is... - Prototype 2 ?

Odg: Prototype 2
« Odgovori #48 : 02. Kolovoz, 2012., 10:04 »
za razliku od prvog dijela ima i Free Roam tak da nakon igre mos skakat i ubijat po gradu
jes ti igro jedinicu?
jadno mi je to forsiranje usranog hunta, ono stisnes Q i onda pratis nekakvo crveno svijetlo koje kao da se odbija od te mene i vraca se u krug, pa ti dodji do sredine kruga pa pojedi tog lika da naucis nesto i tako...
jel ti znas kako sismis lovi svoj plijen? malo skole nece skodit  :tired:

ja sam odusevljen igrom. u odnosu s jedinicom, gameplay, prica i (dijelom) grafika su bolji. i dalje su teksture slabe, sto me zivcira. zvuk i trajnost su super, kao i kod jedinice
plus - gameplay
minus - teksture
ocjena : 92/100
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #49 : 02. Kolovoz, 2012., 11:18 »
 :fpalm: Pa znam kako se hunta ali mi je dosadno i zamorno, jest inovativno ali svejedno ne dovoljno impresivno...

edit: @kmarkec a glavni lik u igri je sismis?  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Prototype 2
« Odgovori #50 : 02. Kolovoz, 2012., 11:29 »
ne, nisam to rekao  :tired:
nego na kakav si nacin posrao huntanje, zvuci kao da nikad nisi vidio ili cuo za nesto slicno.
i da, jel uopce znas kako lovi sismis?
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2012., 11:33 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #51 : 02. Kolovoz, 2012., 16:48 »
Znam kako lovi, stisne Q tipku i onda prati crvene krugove po spilji... btw nezz sta mislis sa "posrao" huntanje ali ono, huntam bez problema, i nije uopce tesko samo to previse forsiraju, i dosadno je...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Prototype 2
« Odgovori #52 : 03. Kolovoz, 2012., 20:33 »
pa no, kazes da je dosadno i da ga forsiraju, znaci posrao si ga.  :tired:
i sta kompliciras stvari? jednostavno kazi da neznas kako sismis lovi  :tired:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Prototype 2
« Odgovori #53 : 03. Kolovoz, 2012., 22:10 »
Prešao evo priču. Sveukupno 70 i nešto posto. Ending je odličan, konačno neki pravi happy ending. Ostali su sada collectiblesi no njih mi se ne da sada skupljat nakon prijeđene priče jer oni su tu uglavnom da te ojačaju, a to mi više ne treba.
Igra je odlična. Priča je fantastična, gameplay također. Posebno mi se sviđa što misiju možeš odigrati na više načina. Možeš upotrijebiti stealth  (obožavam silent consume) ili sve dići u tri pm.
Sve je pogođeno osim par malih sitnica.
Pa kao prvo trebale bi navesti te blacknet misiji (u ovom slučaju side misije). Dosta su isforsirane. Previše ih je, pogotovo jer se ponavljaju. Svako malo huntaj nekog, pa onda malo pokušaj pokupiti neke gluposti dok vrijeme leti, pa malo consumeaj neke doktore itd. Potom ti collectiblesi. Ima ih previše. Recimo u Batmanu je bilo onih trofeja ko govana ali za njih si morao malo mućkati glavom i bili su baš fino pogođeni dok ovdje ne znaš kad ćeš naići na koji collectibles i gdje se oni uopće skrivaju. I podzemlja su isforsirana skroz. Sva su ista. Stalno se ponavljaju. Potom malčice me zasmetala borba. Recimo ako na tebe protivnik servira udarac, zašto ti nebi mogao odgovoriti protuudarcem nego moraš izbjeći. Onda su tu još i katastrofa teksture i pad framerate-a kad se nađete u zatvorenoj sobi s pun kurac npc-jeva.
No moram dati pohvalu. Vožnja helića je odlična i veoma oslobađajuća. Free roaming je bolji nego prije.
Sve u svemu 85/100
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2012., 10:37 manfromshadow »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #54 : 04. Kolovoz, 2012., 13:28 »
nego na kakav si nacin posrao huntanje
ja sam ga posrao?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Prototype 2
« Odgovori #55 : 04. Kolovoz, 2012., 16:14 »
Koga boli ona stvar za šišmiše i kako oni love  :wildboy: :wildboy:
Igra je smeće i to je jedino bitno.
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #56 : 04. Kolovoz, 2012., 16:28 »
Koga boli ona stvar za šišmiše i kako oni love  :wildboy: :wildboy:
hvala bogu  :wildboy: :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Prototype 2
« Odgovori #57 : 04. Kolovoz, 2012., 18:12 »
Igra je smeće i to je jedino bitno.
Varaš se, igra nikako nije smeće.

Odg: Prototype 2
« Odgovori #58 : 04. Kolovoz, 2012., 18:54 »
nego na kakav si nacin posrao huntanje
ja sam ga posrao?
da. a nego kome govorim?
Koga boli ona stvar za šišmiše i kako oni love  :wildboy: :wildboy:
hvala bogu  :wildboy: :wildboy:
naravno da nikog nije briga. samo sam zelio reci da hunt nije neka retardirana izmisljotina. malo citaj sto sam napisao
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Prototype 2
« Odgovori #59 : 05. Kolovoz, 2012., 12:46 »
ja ne razumijem s kim se ti svadjas? jesi popio svoj chill pill? samo kazem da jest nesto novo ali da mi se ne svidja, a ti odmah HERP DERP SISMIS TAKO LOVI HURR DURR VI STE GLUPI HERP PINK SMELLS NICE  :fpalm:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9