HCL.HR

Prototype

  • 286 Odgovora
  • 55196 Hitova
*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Prototype
« Odgovori #105 : 15. Lipanj, 2009., 22:28 »
Jedino malo kamera jebe, al ono, svaki boss se da ubit :tired:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #106 : 15. Lipanj, 2009., 22:42 »
Ma lockaš ga i spičkaš za tren.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Prototype
« Odgovori #107 : 15. Lipanj, 2009., 22:47 »
Ni kamera. Ja recimo gustam sad u free roam modu nakon zavrsetka igre na normal modu.

Lockon je isus i to je to. Lockaj na nesto i dovoljno je da imas osnovni feeling za snalazenje u prostoru.
Bog i batina si. Trk po strani zgrade dok si lockan na helikopter, dok ne dodes na dovoljnu visinu, pa ga mozes spickat i Elbow dropom ako zelis.

Owna igra, jer ti je doslovno samo masta granica u borbama.
I mislim da cu krenuti s igrom na Hard uskoro. :D
No da. Igram sa gamepadom(Xbox 360), tako je ipak puno lakse. Tipkovnica je solidna, ali je prakticki nemoguce ostvariti fluidnost u borbi na razini gamepada sa tipkovnicom.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Prototype
« Odgovori #108 : 15. Lipanj, 2009., 22:48 »
Inače jesi sredio Yuri cijeli Web Of Intrigue? Meni je na 70% trenutno i koliko sam skužio podijeljeno je na 9 sekvenci ( u biti tematske cjeline ) koje su odna opet podijeljene na xyz manjih klipića koje dobiješ kad consumeaš WOI mete. Valjda se na 100% to složi u nekakvu koherentnu cjelinu jer mi je gej ovako, ne želim rpegledavati 100+ filmića jedan po jedan :tired:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Prototype
« Odgovori #109 : 15. Lipanj, 2009., 23:55 »
Meni je na oko 80% mislim. Filmove ionako dobivas kronoloski gledano, pa nije zapravo tesko skuziti sto se dogada.
Vise su tu kao atmosfericni boost i backstory svijetu igre, nego prava radnja.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #110 : 16. Lipanj, 2009., 00:48 »
ja sam doso do djela kad prvi put vozim helic i moram unstit 3 ona cuda sto kuze moje transformacije i tako pucam ja po njima al da ga jebes neki bug je i nema sanse da ih zdrobim, jel se ikome ista slicno dogodilo i kako  to rjesiti

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Prototype
« Odgovori #111 : 16. Lipanj, 2009., 06:28 »
Nista krenut cu igrat sa x360 kontrolerom...Da vidim kako ce mi ic...

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Prototype
« Odgovori #112 : 16. Lipanj, 2009., 07:46 »
ja sam doso do djela kad prvi put vozim helic i moram unstit 3 ona cuda sto kuze moje transformacije i tako pucam ja po njima al da ga jebes neki bug je i nema sanse da ih zdrobim, jel se ikome ista slicno dogodilo i kako  to rjesiti


lock on-aj

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prototype
« Odgovori #113 : 16. Lipanj, 2009., 09:23 »
Igra mi se sve više i više sviđa. :hug Sad dobio onaj bič šta može bacat iz ruke. Prejako. :ave:

Došao sam do onog dijela di mi kaže hint kako postoje one plave vojne zone i crvene zaražene i u sredini je ta njihova baza koju treba uništit da bi dobio masu xp-a. Bio sam u toj vojnoj bazi, poubijao sve vojnike, konzumao onog glavnog vojnika koji daje WOI i sad neznam kako to uništit. Gađao sam s rocketom one neke velike bojlere sastrane i grunuli su al ništa se nije dogodilo. Na kraju sam izašao van jer sam mislio da moram nešto izvana uništit i sad više nemogu nazad unutra jer nema onog zapovjednika kojeg treba konzumat za ulaz.

Šta točno treba napravit da uništim bazu ? :geek:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #114 : 16. Lipanj, 2009., 09:56 »
Lockaj cijelu zgradu i rokaj težim oružjem po zgradi (dobro dođe oklopno vozilo), bacaj aute, bacaj one kockaste kutije koje moš vidit unutar baze itd. Postoji gro načina da ju uništiš.

Ljudi podcjenjuju taj LOCK sistem koliko sam skužio.

EDIT: Igra mi je počela toliko krešat da se više nemože ni igrat. Doslovno.
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2009., 10:15 Easy »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prototype
« Odgovori #115 : 16. Lipanj, 2009., 10:56 »
Ah.. tako jednostavno... :wildboy: Thx. Budem to s tenkom riješio. :hiha:


EDIT: Igra mi je počela toliko krešat da se više nemože ni igrat. Doslovno.
Meni još nije ni jednom krešalo u ovih 2-3 sata kolko sam odigrao. To ti se događa rendom ili uvijek na istom dijelu? :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Prototype
« Odgovori #116 : 16. Lipanj, 2009., 11:02 »


Šta točno treba napravit da uništim bazu ? :geek:

Ako ju bas zelis srusiti, mozes samo izvana. Iznutra dobivas EP bonus ako pobijes ili izbjegnes sve vojnike.
Ali ako bas srusis bazu ili Hive, onda dobivas masni EP.

1.) Rocket launchers.
2.) Tenkovi/APC.
3.) Bacanje auta i drugih stvari na zgradu.
4.) Na krovu zgrade izvedi Groundspike Graveyard ili Air Groundspike Graveyard Devastastator odredeni broj puta dok se zgrada ne srusi. Ovo je izvrsna metoda za skupljanje EP-a u kasnijim fazama igre, kad skillovi pocnu kostati prosjecno milijun EP-a. Zaletis se na krov nekog Hivea, opalis taj Devastator par puta i hop, eto ti oko 300-400 tisuca EP.


Sve navedeno vrijedi i za Infected Hives.
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2009., 11:04 Yuri »

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #117 : 16. Lipanj, 2009., 11:09 »
ja sam doso do djela kad prvi put vozim helic i moram unstit 3 ona cuda sto kuze moje transformacije i tako pucam ja po njima al da ga jebes neki bug je i nema sanse da ih zdrobim, jel se ikome ista slicno dogodilo i kako  to rjesiti




lock on-aj

jesam i nece, sad cu ponovo pokusat, mozd proradi
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2009., 11:40 Zeleni »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prototype
« Odgovori #118 : 16. Lipanj, 2009., 11:14 »
Ako ju bas zelis srusiti, mozes samo izvana. Iznutra dobivas EP bonus ako pobijes ili izbjegnes sve vojnike.
Ali ako bas srusis bazu ili Hive, onda dobivas masni EP.

1.) Rocket launchers.
2.) Tenkovi/APC.
3.) Bacanje auta i drugih stvari na zgradu.
4.) Na krovu zgrade izvedi Groundspike Graveyard ili Air Groundspike Graveyard Devastastator odredeni broj puta dok se zgrada ne srusi. Ovo je izvrsna metoda za skupljanje EP-a u kasnijim fazama igre, kad skillovi pocnu kostati prosjecno milijun EP-a. Zaletis se na krov nekog Hivea, opalis taj Devastator par puta i hop, eto ti oko 300-400 tisuca EP.


Sve navedeno vrijedi i za Infected Hives.
Da da, to sam htio, baš je ono uništit jer je pisalo da se dobiva puno EP-a koji mi trenutno ful trebaju jer sam dobio brdo novih apdejta. Thx.


300-400k EP-a za svaku, odlično \:D/ max za sad kolko sam imao je 200k..
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #119 : 16. Lipanj, 2009., 11:41 »
ja sam doso do djela kad prvi put vozim helic i moram unstit 3 ona cuda sto kuze moje transformacije i tako pucam ja po njima al da ga jebes neki bug je i nema sanse da ih zdrobim, jel se ikome ista slicno dogodilo i kako  to rjesiti




lock on-aj

jesam i nece, sad cu ponovo pokusat, mozd proradi

nema sanse, probo sam i sa drugim helićem, onim od airstrikea, probo sam ručno razbit, neda se, neunistivo je

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9