HCL.HR

Red Dead Redemption 2

  • 215 Odgovora
  • 71124 Hitova
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #135 : 19. Studeni, 2018., 14:41 »
Kako rula isusa igra  :ave:

Rješio 3-4 misije, prvi kamp, doslovno sam tek počeo, maknuo se iz planina.
Nikad ovak dugo nisam hvatao kontrole u nekoj igri, stvarno ima tone toga.

Al ono što me iznenađuje najviše su random encounteri oni, stvarno rulaju. RAzličitost, realnost situacije stvarno kapa do poda Rockstar:

Jašem šumom, čujem vrištanje i borbu, nekog lika napada vuk, uletavam, propucam vuka, silazim s konja frajer obilno krvari, nudim mu tonik, frajer razbije bočicu na kamen uz povik da mu to nece pomoci i da mu trebaju zavoji da se boji da ce iskrvarit (ima zavoja za takve ozljede, ili samo skriptiranost pa sam dosao prekasno ?)
uglavnom ja panicarim pol minute gledam šta cu, lik polagano iskrvari i umre. Lol
Naravno pljačkam leš i odlazim dalje

I još jedan koji je totalno zakon.
JAšem nekom livadom i vidim nekog lika kako smiruje odbjeglog konja.
Prolazeci pored njega na nekoj udaljenosti scena se odvija i dalje covjek tepa konju, draga ga i umiruje. Dolazim blize stisnem interact L2 i odaberem povik a na pozdrav.
Arthur vikne howdy! lik se okrene prema meni, scima se i pusti uzde a konj ga ritne zadnjim nogama u glavu doslovno ga usmrtivši na mjestu. Prvo sam se odvalio od smijeha no bilo mi je odmah žao, zamislio sam se da samo takvim povikom nekogga scimao u RL i da je to rezultiralo smrcu ? Damn :(
Da ne velim sama snimljena animacija udarca i pada je izgledalo fenomenalno i realistično.
Osvajaju me ovakve random sitnice.

Crveno mrtvo iskupljenje drugi deo mislim da si moj GOTY  :hug :hug

EDit: Na obicnoj PS4 u dva grada (jedina koja sam našao za sad) deff se vidi osvjetni pad FPS-a
NAdam se da ce probat jos malo ispolirat to uz ove stvari vezane za quest bugove.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2018., 14:45 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #136 : 19. Studeni, 2018., 20:21 »
Počeo igrati, prešao uvodnu špicu. Za sada, kao i svaka Rockstarova igra je odlično.

Jedva čekam odigrati par sati pa da malo uhvatim priče i gameplaya.

 :thumbs:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #137 : 20. Studeni, 2018., 08:17 »
ja ću poslje 20.12. uzeti, nadam se nekom padu cijena, imam još 15% popusta u S.Domenica.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #138 : 20. Studeni, 2018., 18:09 »
^^
Ja sam čekao do Black friday jer sam mislio da će pasti cijena, a ono ništa.  :bonk:

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #139 : 23. Studeni, 2018., 00:34 »
Prvi popusti bestseller AAA igara na PS storeu idu nakon otprilike 60 dana nakon izlaska
Prije ne.

OT: JAKO želim da s prvim vecim updejtom uvedu da se oruzja mogu prodati.
Ceo internet se žali na stotine nepotrebnih oruzja u inventoryu :(
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2018., 15:16 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #140 : 23. Studeni, 2018., 13:32 »
Ovo za oružja stoji. I mene živcira što moram prebacivat preko 5-6 pušaka da dođem do one 2-3 koje koristim. Igram od prvog dana, a tek sam na 48% jer veliku većinu vremena provodim lutajući okolo. Da ne govorim srcedrapajuće krikove ranjenog jelena prije nego što ga usmrtim, svaki put me deprimira... :-( Jedini bug koji me živcira je taj što mi prodavač novina nestaje iz grada kad uđem u njega, ali ok. Stvarno nevjerojatno živo napravljen svijet...

HINT: U zapaljenim ruševinama kraj rijeke blizu prvog kampa, u jednoj od ruševina nalazi se zlatna poluga koja vrijedi 500$... ;-)

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #141 : 23. Studeni, 2018., 15:15 »
Hvala na hintu dobro ce doc lova, sam reci koji smjer od kampa
Istok, Zapad, šta ?

Eh da klanje košute :(
Umro sam od smijeha jučer na scenu jednu. Jebeni R2 jebemti, slucajno sam propucao mesara kad sam isao prodat mu kože neke  :mrs:

Teško sranje nastalo u gradu.
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2018., 15:19 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #142 : 23. Studeni, 2018., 17:48 »
Haha! Isto se i meni dogodilo s mesarom, umjesto L2, stisnuo R2... Nije htio trgovat samnom par dana... A rusevine, ono, kreni iz kampa uz rijeku...

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #143 : 24. Studeni, 2018., 17:45 »
Završio sam RDR2 Main story nakon točno mjesec dana igranja. Kraj je grandiozan, a jako je dobro šta nakon kraja ima jako puno toga za raditi, ukoliko ljudi vole RDR2 i žele uhvatiti rijetke trofeje. Nisam neki online igrač, ali ulažem nade u ovo.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #144 : 26. Studeni, 2018., 19:42 »
Mjesec dana? Dobar si.  :D
Evo ja upravo završio story i trebalo mi je točno tjedan dana.

Ukratko, igra je stvarno vrhunska i ogromna. Duplo ili čak troduplo duža od GTA 5. Kao i uvijek kod Rockstara, vrhunski režirano s dobrom glazbom, pričom i likovima. Ima par boljki koje su me zasmetale:

1. "Tri dana jahanja"
Ovaj izraz totalno vrijedi za ovu igru. Shvaćam da nema fast travela (ajde okej, iako bi bilo bolje da ima), ali da između misija moraš prejahati pola mape, gdje ti doslovno prsti odpadaju od stiskanja iksa (da ne kažem da se konj 100 puta umori putem pa moraš stati), preko toga ne mogu prijeći.

2. Neke misije su dosta nepotrebno odužene, a neke fale, odnosno ima ih jako malo (više akcije da ima, tu ne mislim na samo napucavanje, nego da ima više filmskih scena, tučnjava u baru, itd...)

3. Ovo je boljka svih Rockstarovih igara (i ne ide mi u glavu kako to ne poprave): kretanje lika je nekada totalno žalosno. Lik se kreće kao robot i kada mu daš malo gasa doslovno se ne može zaustaviti, nego padne s litice ili zapne za neku ogradu....

Sve u svemu, vrhunska must play igra s par boljki koje malo peckaju. No to ne ubija kompletni dojam.

9/10   :thumbs:  :thumbs:

“I gave you everything I had Dutch” - Arthur Morgan

"Cruel, Cruel World, I am gone..."

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #145 : 26. Studeni, 2018., 22:25 »
Cuj ovog, tjedan dana... 😉 Ja nakon mjesec dana tek probio 50%... 😆

A ako ti je jahanje problem (meni je gust), lako aktiviras cinematic mode, skoknes po pivu i odjase ti sam gdje treba...
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2018., 22:27 Darac83 »

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #146 : 27. Studeni, 2018., 01:34 »
+ ima fast travel u kampu ako nadogradiš
+ ima i vlak kao fast travel opcija u igri
+ ima i kočija za fast travel
+ ima cinematic mode di igra sama upravlja
zar treba više, igramo mi istu igru ?  :mrgreen:
uglavnom malo je glupo reći da nema fast travel i stvarno ne kužim ljude koji se na to žale, a stvarno ima i više od jedne opcije...
PSN: Alnor_96

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #147 : 27. Studeni, 2018., 11:51 »
1. "Tri dana jahanja"
Ovaj izraz totalno vrijedi za ovu igru. Shvaćam da nema fast travela (ajde okej, iako bi bilo bolje da ima), ali da između misija moraš prejahati pola mape, gdje ti doslovno prsti odpadaju od stiskanja iksa (da ne kažem da se konj 100 puta umori putem pa moraš stati), preko toga ne mogu prijeći.

Tako mi je bilo krivo što sam taj izraz bio iskoristio za recenziju Assassin's Creed Odysseyja.  :D

Ali da, kao što Alnor gore reče - ima načina kako si ubrzati putovanje ili se barem spasiti od stiskanja X-a - samo što to igra slabo prenosi igraču - fast travel iz kampa otključao sam tipa nakon 30 sati igranja, skroz slučajno.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #148 : 27. Studeni, 2018., 13:32 »
Ovdje mi je kudikamo zabavnije jahanje jer se uvijek može naletjeti na neke random evente ili usput uloviti kakvu živinu, dok, primjerice, u GTA toga baš i nije bilo...

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #149 : 27. Studeni, 2018., 18:08 »
Da, igra nije baš user friendli.  :chair:
Mogli su jednostavno napisati preko ekrana fast travel unlocked ili nešto.  :bonk:
Ma neda mi se nikakvim vlakom ili kočijama ići, oću stisnuti fast travel i otići u Valentine bez da previše razmišljam...


Ovdje mi je kudikamo zabavnije jahanje jer se uvijek može naletjeti na neke random evente ili usput uloviti kakvu živinu, dok, primjerice, u GTA toga baš i nije bilo...

Sve to stoji, ali neda se to svakome. Daj prilike igračima koji to žele da izbjegnu. O tome se radi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9