HCL.HR

Red Dead Redemption

  • 150 Odgovora
  • 35607 Hitova
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #150 : 20. Svibanj, 2015., 14:21 »
@wyz

Pogrešno sam se izrazio sa arhitekturom igre. Više sam mislio reć da je igrin engine prekompliciran što se tiče portanja na PC.
Skoro sve igre su radili za PC naposljetku i uvijek im se isplatilo financijski, ne u tom smislu koliko bi oni htijeli zgrnut para, ali su sigurno bili u plusu.
Nezz, nekako mi nevjerovatno da je samo financijski rizik u pitanju, tako da ne pušim to.

MA je sve su radili za pc. Čak i ono kaj nisu xd.
Misliš da bi GTA V došao jednog dana na PC da si već nisu sa PS3 i X360 verzijama vratili sve uložene pare ? Teško.
Naravno da je financijski rizik u pitanju , nema tu nikakve teorije zavjere. S brutal Legendom i recimo ALan Wakeom firme su išle riskirati dobrih 3 godine nakon konzolaških verzija pa su donekle i uspjeli, naletili na dobre kritike i solidnu prodaju. S druge strane GTA IV je kasnije izašao i bio jednim od najgorih portova ikad. Prodaja podbacila. Slažem se sa wyzom jednostavno logika veli da nema neke zarade ni isplativosti da se sad radi RDR za PC i PS4. Toliko godina nakon izlaska. Ne bi jednostavno (bez obzira na brojne fanove tu a čak i u svijetu) bilo puno odaziva. Jer je puno ekipe kaj ju je već igrala.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9