HCL.HR

Red Dead Redemption

  • 150 Odgovora
  • 35389 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #90 : 07. Veljača, 2012., 12:09 »
Kad ću počet igrat sljedeći put probat ću izvuć 70-80 sati i maksimalno uživat i iskoristit.  :ementaler:

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #91 : 07. Veljača, 2012., 13:32 »
Meni je igra stvarno odlična. Prešo sam ju u 15 h. Imam oko 81.2 % igre. Stvarno je suuuuper...

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #92 : 19. Srpanj, 2012., 09:30 »
Nabavio sam tek sad GOTY...
Ugl. ako želite zaigrati na PSN-u evo nick: Hot_Blooded_Baka
Malo jesam noobast al treba vremena do osnove shvatim  :hiha:
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #93 : 04. Kolovoz, 2013., 19:54 »
Sry zbog izvlačenja teme iz mrtvih, ali alkohol-dosada-vrućina kombo su zaslužni za novi video, pa nek se nađe u ovoj temi :hihi:

Red Dead Redemption - Životna priča Johna Martsona

Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #94 : 04. Kolovoz, 2013., 22:09 »
Isuse. :ave::ave::ave: Kako volim te balkanske interpretacije pop kulture. Konačno nešto da je nadmašilo ovo.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2013., 22:11 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #95 : 10. Kolovoz, 2013., 00:28 »
Ane, baš najbolji parodija video unas. :ementaler: :hihi:

Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #96 : 11. Kolovoz, 2013., 10:46 »
šit. nisam smio ovo pogledat. sad mi se opet gleda star drek picard generation
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #97 : 11. Kolovoz, 2013., 12:45 »
You're welcome. :clap:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #98 : 19. Travanj, 2014., 23:47 »
Napokon sam se bio primio igre i riješio ju od početka do kraja uživajući u svakoj njenoj sekundi.
Trebalo mi je nešto manje od 40 sati da ju pređem sa guštom i sa riješavanjem puno sporednih stvari i side questova koji ovu igru čine toliko boljom od konkurencije.
Prvo da se samo dotaknem lošije verzije na konzolama, a to je PS3 verzija, koja očigledno radi lošije od one sa X360.
Jednostavno igra na X360 ide puno glađe i ima fluidnije izvođenje, dok na PS3 ima svoje momente trzuckanja.

Nakon igre, vrlo vjerovatno ću uskoro pogledat sve Westerne koje vrijedi pogledat, jer vas ova igra natjera da taj setting zavolite htjeli ili nehtjeli.
Nakon što sam pomislio da je Rockstar napravio savršenu igru sa GTA V (kada je V pređena, RDR sam igrao tada još u dva navrata, a da nisam došao ni do pola), s Red Dead Redemptionom su dostigli vrhunac.
Možda su sa ekskluzivnošću igre za stariju generaciju konzola htjeli napravit nekakav poklon korisnicima istih, kao ekskluzivni dragulj, ali prava je šteta i najveća mana ove igre, što ju PC igrači nemogu isprobati.

Likovi koji su toliko prokleto dobro okarakterizirani i napisani da to je gotovo nenadmašno, kao i atmosfera, flora i fauna igre te priča.
Svi bitni ili random razgovori ubijaju sve one u bilokojem GTA-u, što dovoljno govori o kvalitetno napisanom scenariju i tekstu.

Sav taj živi svijet divljeg zapada koji će natjerat sve open world igre da se ugledaju gotovo u svim segmentima na RDR je apsolutno briljantan.
Samo dok jašete iz jednog kraja grada u drugi, s jednog kuta mape na drugi, ne prođe ni dve minute da se nešto ne dešava, što dovoljno govori o živosti koju igra ima.
U tih gotovo 40 sati ugurano je toliko emocija, atmosfere koja se mjenja kao što se i priča odmotava, te poprima razno razne oblike osjećaja, moralnosti i izbora te razlike između dobra i zla.
Unutar samo godinu dana barem je 10 igara izašlo koje smatram da su unutar barem 20 najboljih koje sam imao priliku igarat, ali ova stoji skroz uz bok do sada najboljoj The Last of Us.

Teško da mogu dočarat riječima sve radosti koje Red Dead Redemption svojom neprikosnovenom kvalitetom nudi i koliko je u stanju vas uvest u svoj imerzivan svijet.
No samo pogledajte jedan od meni najmoćnijih trenutaka u gaming industriji.

http://youtu.be/ufZ1uchM9AA
A to je samo dijelić genijalnosti igre, uz koju ću izgubiti još barem 100 sati, što dovoljno govori o njezinoj genijalnosti.
GOTY verzija se nabavlja za kolekciju i pokretat će se sigurno jedanput godišnje.

Taj živi svijet se stvarno nemože opisat riječima, osim da svaka prokleta životinja u igri ima svoj AI koji djeluje bolje nego većina AAA naslova koji se hvale kvalitetnom intelegencijom.
Napad pume, tigra ili medvjeda je situacija koja pobije svaku interaktivnu scenu u koju su AAA naslovi ulupali milione novaca.
Rendom situacije su često najbolji segment igre u kojoj tek tada počinjete shvaćati glomaznost i kvalitetu ove igre, koja ne samo da uspijeva sve segmente povezat u smislenu cijelinu, nego to radi sa stilom.
Ukoliko niste u mogućnosti kupit PS3 ili X360, posudite ga ili ukradite, toliko je prokleto dobra igra.

Nisam bio siguran bih li pustio vam još i ovaj dijelić genijalnosti i atmosferičnosti, no riskirat ću.
Emocije koje su se skupile u meni prilikom "first time in mexico" i ove stvari, bile su toliko jake i mogao bi ih usporediti jedino odnosu Ellie i Joela iz TLoU-a.
Ako niste ovo igrali, a mislili ste, možda je dobro i preskočiti ovaj video, koji ništa ne spojla, ali jednak onome u prvom videu, to su vjerovatno moji najbolji doživljaji u životu što se tiče gaminga.

http://youtu.be/T8BFV5AJ2IQ
Ova igra se jednostavno mora odigrat, jer svaka njezina sekunda je briljantna, a pojedini trofeji će sigurno biti jedni od najdražih ikada koje ste osvojili.
Jer su kao i svaki kutak igre pomno i detaljno dizajnirani. Počeo sam Red Dead Redemption: Undead Nightmare, ali nakon pola sata nisam još siguran hoću li ga završiti, iako me zanima dosta.
No hororci nisu moja šalica čaja, pa ću još vidjeti. Kao savjet onima koji će ovo tek igrat, nemojte koristiti auto aim, time upropaštavate najbolju hit detekciju koja postoji, barem u open world igrama.
Ako niste ljubitelj open world igra ili divljeg zapada, Red Dead Redemption će to od vas napraviti.


Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #99 : 20. Travanj, 2014., 01:08 »
Cole :ave: svaka čast, opet žalim što ovoga nema na PC-u, veliki sam fan westerna i jako mi se igra ovo.....

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #100 : 20. Travanj, 2014., 10:17 »
Da velika je steta da nema na PC ali meni neki vrag nije dal mira pa reko ode gledati emulatore i eto  nadjem par dobrih emulatora pc za Red Dead Redemtion ,a sad koliko je istina da to radi kako to radi nisam 100% siguran te jos se dvoumim da to probam na novom PC-u jer bojim se da nebi nes zeznuo s tim  emulatorom pa sam kontao da to probam na starom PC-u jer toliko zelim igrati ovu igru.Koga zanima taj emulator neka pronadje na youtube ne zelim ovuda linkati posto se radi o pirateriji a HCL to nevoli :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #101 : 20. Travanj, 2014., 10:22 »
Emuliranje nije piratija. Ne nužno.

Ali emulatori za PS3/X360 su još u fazi osmišljanja, tek su nedavno počeli prvi pokušaji da se uopće krene s njima; tako da nema šanse da ovo pokreneš na ičemu još najmanje pet godina. Odnosno, ono što si vidio na youtubeu je fejk.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #102 : 20. Travanj, 2014., 10:38 »
Meni se ne cini kao fake ali to je taj video.Mozda i je fake ali izgleda dobro.
 Red Dead Redemption PC Emulator 2014

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #103 : 20. Travanj, 2014., 11:02 »
Meni se ne cini kao fake ali to je taj video.Mozda i je fake ali izgleda dobro.
 Red Dead Redemption PC Emulator 2014

Fakat se čini kao da nije fake ali opet ko će ga znat. Ako budeš probao i sve bude kako treba nemoj zaboravit da nas sve ovdje obraduješ ;).

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #104 : 20. Travanj, 2014., 11:07 »
Netko se potrudio, ali iz aviona je vidljivo da je custom installer; i ne može emulator imati opcije kvalitete slike.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9