HCL.HR

Riddick [working title]

  • 12 Odgovora
  • 4612 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Riddick [working title]
« : 11. Rujan, 2013., 05:43 »
Nakon povratka na kino platna, furijanac Riddick vratit će se i na scenu videoigara s još jednim nastavkom The Chronicles of Riddick serijala.



Riddick sastavio tim za treću igru | HCL.hr

Jako me razveselila ova vijest budući da mi je originalni Escape from Butcher's Bay bio legendarna igra. Šteta što je nastavak Assault on Dark Athena bio dosta loš, no razlog tome leži u tome što je original radio Starbreeze studio, dok je nastavak "upropastio" Dieselov Tigon Studio. Od igre bi volio vidjet stealth elemente te atmosferu iz originalne igre u kojoj je nastao savršen quote "You're not afraid of the dark, are you?" Inače obožavam lika i dijelo Vina Diesela, te smatram njegov glas najboljim glasom na svijetu. Baš savršen lik <3.

Rasprava i očekivanja?

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Riddick [working title]
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2013., 11:11 »
Nisam igrao prošla 2 dijela,ali vjerojatno ću igrati treći dio.Čak sam malo nahype-an.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #2 : 11. Rujan, 2013., 11:15 »
Trenutno igram Butcher Bay, planiram Athenu, dosta sam sretan što će ovo doć.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #3 : 11. Rujan, 2013., 11:32 »
Athena mi je bila okej, ali ništa posebno.
No htio sam nedavno pokrenut ponovo i nisam mogao probavit.
Baš je loše parilo.

Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #4 : 11. Rujan, 2013., 16:09 »
Jako me razveselila ova vijest budući da mi je originalni Escape from Butcher's Bay bio legendarna igra. Šteta što je nastavak Assault on Dark Athena bio dosta loš, no razlog tome leži u tome što je original radio Starbreeze studio, dok je nastavak "upropastio" Dieselov Tigon Studio. Od igre bi volio vidjet stealth elemente te atmosferu iz originalne igre u kojoj je nastao savršen quote "You're not afraid of the dark, are you?" Inače obožavam lika i dijelo Vina Diesela, te smatram njegov glas najboljim glasom na svijetu. Baš savršen lik <3.
Cole ti si moj covjek :hug  jedino ne razumijem zasto se svi toliko zale na Athenu? Nije imala atmosferu originala ali nije ni tolko fejlala, sasvim solidna igra :)) Escape from Butcher Bay je bio savrsen, tesko je to bilo nadmasiti...

Nisam igrao prošla 2 dijela,ali vjerojatno ću igrati treći dio.Čak sam malo nahype-an.
Sta te sprjecava da odigras? Ne bojis se valjda mraka, ili? :hiha:


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #5 : 11. Rujan, 2013., 18:49 »
Inače obožavam lika i dijelo Vina Diesela

kako sam uspio samo pročitat tijelo umjesto djelo? vjerojatno zato što si krivo napisao :mrs:

Inače zanima me što ej točno mislio pod tim da je okupio ekipu. Čitavu sigurno nije. Značajan dio Starbreezovaca je otišao u Machine Games koji radi na Wolfensteinu; ne vjerujem da je mislio na njih.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #6 : 15. Rujan, 2013., 12:34 »
Nisam igrao prošla 2 dijela,ali vjerojatno ću igrati treći dio.Čak sam malo nahype-an.
Sta te sprjecava da odigras? Ne bojis se valjda mraka, ili? :hiha:

(Klikni za pregled slike.)
A malo se bojim. :D Naravno zajebavam se.Volim takve igre samo sam čuo jako puno primjedbi na njih pa ih nisam igrao.Ali vjerovatno hoću.

Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #7 : 15. Rujan, 2013., 23:51 »
Citat:
A malo se bojim. :D Naravno zajebavam se.Volim takve igre samo sam čuo jako puno primjedbi na njih pa ih nisam igrao.Ali vjerovatno hoću.
Primjedbe? S takvim klasikom kao sto je Escape from Butcher Bay nemozes pogrijesiti, vjeruj mi, i odigraj sto prije... Vec nakon prvih desetak minuta igra te uvuce u svoj svijet i tjera da igras do samog kraja, bar je tako meni bilo, a jednom kad zavrsis zelis jos pa odigras Athenu i onda si miran, do treceg nastavka :mrgreen:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Riddick [working title]
« Odgovori #8 : 16. Rujan, 2013., 22:27 »
Citat:
A malo se bojim. :D Naravno zajebavam se.Volim takve igre samo sam čuo jako puno primjedbi na njih pa ih nisam igrao.Ali vjerovatno hoću.
Primjedbe? S takvim klasikom kao sto je Escape from Butcher Bay nemozes pogrijesiti, vjeruj mi, i odigraj sto prije... Vec nakon prvih desetak minuta igra te uvuce u svoj svijet i tjera da igras do samog kraja, bar je tako meni bilo, a jednom kad zavrsis zelis jos pa odigras Athenu i onda si miran, do treceg nastavka :mrgreen:
Za ovu Athenu kažu da je loša.Htio ja probati,ali razmišljam aj bar da čujem pozitvne i negativne stvari,na kraju ispalo da je igra loša. :wildboy:
Ništa mi ne šteti da probam. :D

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #9 : 17. Rujan, 2013., 12:11 »
athena ima 80% na gamerankings, nemre bit nešto posebno loša.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Riddick [working title]
« Odgovori #10 : 17. Rujan, 2013., 22:26 »
athena ima 80% na gamerankings, nemre bit nešto posebno loša.
Probati ću obje igre.Vjerujem da su obje igre odlične.

Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #11 : 23. Kolovoz, 2014., 14:04 »
Iz dosade evo pregledavam malo po forumu, kad naletih na ovu staru temu, nepunih godinu dana je prošlo od najave ove igre, a od tada ni glasa novom Riddicku, zanima me jako jel netko zna da li postoji kakva nada da ce ovo izaci, tj. jel igra u razvoju jos uvijek ili je otkazana, nikakvih vijesti na portalu nije bilo pa neznam sta se događa?? :wildboy:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Riddick [working title]
« Odgovori #12 : 24. Kolovoz, 2014., 13:13 »
Nema nikakvih informacija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9