HCL.HR

Rise of The Argonauts

  • 23 Odgovora
  • 6496 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Rise of The Argonauts
« : 15. Srpanj, 2008., 19:43 »
Iz nekog razloga nemamo topic za ovu igru. Šta nije dobro.

Ukratko, RPG, stara Grčka, developa ga Liquid Entertainment, publisha Codemasters. Izlazi za PC, X360 i PS3, najavljen za 1. rujna.
Trejler pogledati tu
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2126&select=27

Izgleda dosta kulno zasad. Zanima me kako će ispast ova no-hud ideja.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #1 : 15. Srpanj, 2008., 19:53 »
Odličan trailer, fino su izprezentirali igru. Grafički nije baš nešto, ali recimo da nije ni loša.

Al bez huda i bilokakvog interfacea bit će gooola  :kingmortal:

Al zanima me kako će to na kraju ispast. Iako vjerujem da će mnogima koji su se već navikli na te standardne RPG fičure ovakav stil igre biti prilično neprecizan kada budu npr. health glavnog lika gledali po posjekotinama i udarcima koji su ga udesili.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #2 : 25. Srpanj, 2008., 22:17 »
Evo i naše najave. Informirao sam se nešto više o igri sad dok sma uploadavao najavu i bogami ne izgleda loše. Kako ne volim klasične RPG-e ovo bi mi se moglo mnogo sviđat.  :piva:

Najava:
http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=138&select=22

Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #3 : 03. Kolovoz, 2008., 21:41 »
Ovo definitvno zvuci zanimljivo, kao RPG fan ovo je vjerovatno must buy za mene  :thumbs:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #4 : 04. Kolovoz, 2008., 08:59 »
Odlično izgleda! uvođenje novih stvari u žanr. =D> Nakon witchera sam totalno zabrijao na RPG-e. :ementaler:
Ovo ću definitivno morat odigrat.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #5 : 16. Prosinac, 2008., 17:18 »
probah. grafika je onak, vrlo dobra (UE3) - jako se puno truda uložilo na sitne detalje - od izgleda likova do okoliša i to. i glazba je također stvarno dobra - furaju se na troju i 300 više neg na išta, ali svejedno, atmosfera je bolja strana igre. i u background priče su uložili puno truda - od dijaloga do opisa mitova itd., ako vas imalo zanima grčka mitologija i to, svakako treba probat.
a gameplay - može proć. više je akcije nego rpg elemenata, al ima dosta nadogradnji za lika, dosta oružja, tak da nije loše.
al ima i negativnih strana. priča je nekako sladunjava - tipu ubiju ženu i onda on ide u osvetu i tak, al čisti je prosjek jer ju spašava blebetanje o drugim temama - grčkim bogovima i svemu tome, opet kažem, ako vas zanima tematika o grcima i svemu tome.
druga negativna strana konkretno vrijedi za pc verziju - igra nema nikakve postavke kvalitete, anti aliasinga, i svega što čini kvalitetnu pc verziju, a kako je rađena na inače zahtjevnom Unreal engineu ako vam nešto trza nema spuštanja detalja već samo rezolucije. što je glupo. doduše tu je i .exe safe mode tipa koji će igru pokrenut u low detaljima, no time ispada da ju možete pokrenut samo na predefiniranim low / very high postavkama. a ako se odlučite na spuštanje rezolucije, pazite jer widescreen reze nestaju s popisa kad uzmete npr. 1024x768 i onda ih poslje morate vraćat kroz config fajlove. 

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #6 : 16. Prosinac, 2008., 19:54 »
Ak misliš da je priča sladunjava, onda misliš da je i mit sladunjav jel tako? Priča igre je zapravo grčki mit/legenda.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #7 : 16. Prosinac, 2008., 20:48 »
nisam tak mislio, već sladunjava u aspektu odnosa glavnog lika i njegove ženske - recimo da je nedovoljno uvjerljiv s previše pretjerivanja. naravno da sve scene ne mogu bit filmske kao u mgs-u, ali mogli su to bolje napravit. to mi je onak prvi dojam, no dobra je vijest što ide dalje priča to je sve bolje i zanimljivije. još samo kad se igra ne bi rušila nasumično na dijalozima, al valjda će patch neki nabacit.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #8 : 16. Prosinac, 2008., 22:33 »
Zvuči zanimljivo. Još malo ću zaigrat.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #9 : 17. Prosinac, 2008., 10:25 »
cini mi se ok, skida se.


Ajd nek netko da review sistema borbe, skilova.

Zahtjevno?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #10 : 17. Prosinac, 2008., 14:39 »
Evo i ja sam danas probal i malo odigral;

Grafika je ok, nikaj spektakularno ali oku lijepa.
Igram na 1440/900 jer mi na 1680/1050 brejka.

Sam početak i priča meni djeluje obećavajuće; dvojniku Leonidisa nije baš preporučljivo smaknuti ženu jel
Nervira me kaj se ne daju mijenjati kontrole, mogu igrati i sa svojim rumblepadom 2 ali mi je invert kretanje i ne da se mijenjati :b_ae:
Inače tučem ih s macolom i super je onaj special potez kad lupim po zemlji ali opet je na krivom mjestu, teško dohvatljiv prstima: LEFT ALT (jedino da palac držim gore)

Na prvi pogled, prosječno
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #11 : 17. Prosinac, 2008., 14:43 »
Ajd nek netko da review sistema borbe, skilova.

borba ti je onak... imaš tri vrste napada, block, dodge i to. imaš i tzv. specijalne poteze god powers koje dobivaš napredovanjem. u nekim trenutcima borba jako sliči assassins's creedu, samo bez counter attacka. gotovo svi neprijatelji imaju štitove i nije baš makljaža kao dmc već borbe znaju potrajat.
što se tiče skillova imaš četri boga kojima možeš posvetit djela, a djela dobivaš završavanjem questova, dakle četri grane skillova koje se sve odnose isključivo na borbu - nema nadograđivanja karizme i sl.) i u njima podosta novih poteza, pogodnosti... nije baš revolucionaran sistem, ali nije ni loš.

da, kontrole su inače loše, i ubija to što nema igranja s mišem tipkovnicom i gamepadom u isto vrijeme već ili jedno ili drugo. s tim da to podrazumjeva odlazak u options meni da se promjeni način upravljanja.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2008., 14:45 wyzard »

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #12 : 19. Prosinac, 2008., 15:21 »
evo odigrao malo...

malko mi je traljavo mijenjanje oružja i kamera

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #13 : 20. Prosinac, 2008., 15:45 »
Malo su me ohladile od igre ove prosječne ocjene na recama. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Rise of The Argonauts
« Odgovori #14 : 20. Prosinac, 2008., 16:27 »
loša grafika :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9