HCL.HR

Sacred 3

  • 4 Odgovora
  • 2474 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Sacred 3
« : 19. Ožujak, 2014., 20:32 »

Provjerite kako izgleda prvi prikaz Sacred 3 gameplaya

Dakle, treći nastavak Sacred serijala stiže 22. kolovoza na PC, PS3 i X360. Moram priznati, nisam igrao prijašnje nastavke pa nemam pojma što očekivati. Uz to, još uvijek nema previše detalja o samoj igri osim najavljenih heroja: Seraphim, Ancarian, Khukuhri, Safiri i Malakhim.

Sacred 3 trailer debuts first gameplay footage on PS3

Trailer ne izgleda loše iako se radi o PS3 verziji. Ono što mi je ok, Diablo 3 je pokazao da ARPG može funkcionirati na konzoli bez problema, pa se nadam da će i Sacred 3 isto biti dobar.

Ima netko da jedva čeka igru ili da je fan serijala ili nešto?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Sacred 3
« Odgovori #1 : 19. Ožujak, 2014., 20:43 »
Prvi držim u dosta dobrom sjećanju, tukao s frendom u lanu, iako je bila užasno monotona igra nakon par sati.

Dvojku je čak radio isti developer pa su svejedno uspjeli masno zasrati. A isto izašlo za konzole. Sjećam se da je imalo 20 giga zbog nekih divljih tekstura i da je to svojevremeno bilo nečuveno. Imao tad 4 mbitnu adsl vezu. Imam i sad još uvijek. Vremena ;)

A ovo mi ne sluti na dobro, najiskrenije. Volio bi da bude kul, ali koliko vidim nema ništa neviđeno za ponuditi. Izgleda skroz rendom s vizualne strane, tj. po dizajnu, a ne vidim ni nikakve poveznice s loreom prva dva dijela (doduše, nisam se pretjerano ni trudio tražiti ih). Sve u svemu, mislim da će fejlat baš.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Sacred 3
« Odgovori #2 : 19. Ožujak, 2014., 21:55 »
Ja sam također igrao prvi dio, za drugi nisam ni znao da je izašao :( Prvi je bio onako, po meni nekako monoton, znam da sam ga igrao par sati nakon čega sam odustao od igre

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Sacred 3
« Odgovori #3 : 20. Ožujak, 2014., 00:17 »
Radujem se 3ci, pa sta bude da bude.

Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sacred 3
« Odgovori #4 : 27. Svibanj, 2014., 20:42 »
Datum izlaska Sacreda 3 pomaknut na početak kolovoza

Sacred 3 - Weapon Spirits gameplay trailer

Al stvarno je baš šareno, ono, Torchlight je ništa naspram ovog.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9