HCL.HR

Saints Row: The Third

  • 10 Odgovora
  • 2753 Hitova
Saints Row: The Third
« : 19. Studeni, 2011., 12:26 »


Treći nastavak zabavnog sandboxa Saints Row: The Third možemo pronać na tri platforme [PC, X360, PS3]. Na policama trgovina igra se nalazi od 15.11. ove godine.
____________________________________________________________________________________________________

Evo napokon dobio SR3... Al evo imam problem. Igra mi jako jako lose radi, a imam dobru konfiguraciju... Vani mi je FPS oko 20-25, a unutra oko 30... Citao sam po forumima da je to problem sam AMD karticama... Moja konfa:
Intel Core 2 Quad CPU Q8300 2.50 GHz
8 GB Ram
ATI Radeon HD 5800 Series
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2011., 12:11 Cole »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #1 : 19. Studeni, 2011., 12:57 »
Uf, to je dosta dobra konfiguracija, ne bi nikako trebao imati tako slab fps. Nisam ovo još probao na svom kompu, ali sam svakako planirao, igra izgleda brutalno zabavno, a prema ovome se čini da su optimizaciju jako loše odradili.

*

hmihajlic

  • n00b
  • 1
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #2 : 19. Studeni, 2011., 14:56 »
Evo napokon dobio SR3... Al evo imam problem. Igra mi jako jako lose radi, a imam dobru konfiguraciju... Vani mi je FPS oko 20-25, a unutra oko 30... Citao sam po forumima da je to problem sam AMD karticama... Moja konfa:
Intel Core 2 Quad CPU Q8300 2.50 GHz
8 GB Ram
ATI Radeon HD 5800 Series



sličan problem.

i3 2,93GHz
4gb ram
HD5770 (920/1200MHz)

obično igram sve igre skoro na ultra, al ovo mi je po defaltu stavio detalje na low. odigrao sam prvi chapter (il kaj već) i onda skužio da mogu dić detalje. sve sam stavio na max i štekalo je ko ludo. onda sam stavio 11.11 drivere i sad radi malo bolje al još nije to to, tak da sam još skinuo detalje.

igram na 1920x1080

znam da nije preporučena konfiguracija i da ne bi trebalo radit idealno, al osjećam da radi sporije nego što bi trebalo.

ista mi je stvar s još nekim igrama i siguran sam da je do drivera. npr rage mi i sa 11.11 driverima ima problema s teksturama, novi nfs ima nekakav čudan glitching stalno (baš zastajkuje u skoro pravilnim razmacima)


mislim da je jednostavno stvar u lošim driverima


Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #3 : 19. Studeni, 2011., 17:08 »
Hvala na odgovorima... Sad se samo nadam da ce sto prije izaci novi driveri... Skinuo sam i onaj CAP 2 u nadi da ce se bar malo podic FPS, al nis...  :solidus:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #4 : 20. Studeni, 2011., 11:15 »
A šta nije i prošli Saints Row bio prokleto neoptimiziran?

Nego, jel valja išta igra?
"Women don't respect salad eaters."

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #5 : 20. Studeni, 2011., 11:57 »
Kod mene radi na full sa ati 4670 i YESSS ITS FUCKING GOOOOD GAME :D
Samo sto sam zahvaljujuci COD-u sjebao tastaturu pa me hebe u mali mozak  :(
Nadam se da ce vam proraditi u full-u igra je pravo luda i blesava i nenormalna i umirem od smijeha i trebam novu tastaturu...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #6 : 20. Studeni, 2011., 12:12 »
Ovo bi moglo biti izvrsno za razbibrigu kao što je to radio Just Cause 2  :ementaler:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #7 : 20. Studeni, 2011., 16:06 »
Po onome kaj sam vidio cini se ko igra stvorena bez ikakve namjere da bude ozbiljna.Sto je super,a i vele da je jako dinamicna i zabavna,svakako nkj kaj cu probat  :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #8 : 25. Studeni, 2011., 19:50 »
Recenzija upravo objavljena na portalu, pisao Freddy.

RECENZIJA: Saints Row: The Third

Ovo ću si probat nabavit za PC, dugo nisam neki GTA-oliki sandbox igrao, a ovo izgleda... bolesno. Dakle rula.

Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #9 : 25. Studeni, 2011., 21:54 »
Skuzio sam u cemu je bio problem  \:D/ . Ja sam igru cijelo vrijeme pokretao u DirectX 9 misleci da ce tako bolje raditi, a onda sam je pokrenuo u DirectX-su 10 i 11 i radi predobro... Na high i velikoj rezoluciji vani dobivam oko 30 do 45 FPS-a, a unutra oko 90  :clap:

Odg: Saints Row: The Third
« Odgovori #10 : 05. Prosinac, 2011., 10:31 »
igra je jebacina. najmerno je napravljena ko zajebancija, ali kad se uzivis u igru, imas ocjecaj da je ozbiljna igra :)
i njihova naslovna pjesma mi je predobra...ako neki noob jos ne zna za nju, evo je.
Kanye West - POWER (Saints Row The Third Soundtrack)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9