HCL.HR

Shadow Of The Tomb Raider

  • 28 Odgovora
  • 8321 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Shadow Of The Tomb Raider
« : 15. Ožujak, 2018., 15:12 »
Sve dosadašnje glasine i infromacije pokazale su se točnima.
Shadow of the Tomb Raider stiže ove godine, a Laru će odvesti na avanturu u Južnu Ameriku.



SHADOW OF THE TOMB RAIDER - Announcement Teaser [4K] - YouTube

Službena najava Shadow of the Tomb Raidera zakazana je za danas popodne.
No, prvi trailer za igru već je pušten u opticaj te ga je prije premijere Tomb Raider filma netko posnimio i podijelio na internetu.
S obzirom da je video sniman mobitelom, kvaliteta nije najbolja, ali je dovoljna da izvučemo nekoliko detalja o samoj igri.
Kad službeni trailer bude objavljen, ovdje ćemo video zamijeniti njime.




Citat:
Dakle, Shadow of the Tomb Raider stiže 14. 09. za PC, PS4 i XBOX. Opisuje se kao napeto finale priče o tome kako je Lara Croft postala “Tomb Raider”. U traileru možemo vidjeti kako Lara bježi kroz gustu džunglu, traže je neki do zuba naoružani tipovi i na kraju dolazi do hrama koji izgleda kao da su ga izgradile Inke, što znači da je igra barem jednim dijelom smještena u Južnoj Americi. Poveznicu s Inkama naslućujemo i kroz logotip igre u kojemu je slovo O dizajnirano u stilu pomrčine sunca, što bi moglo značiti da će Lara ovoga puta možda zaustavljati smak svijeta.

Jedva čekam!
Valjalo bi ponovit Rise prije ovog...
Nadam se još dužoj igri...
« Zadnja izmjena: 15. Ožujak, 2018., 15:14 Cole »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #1 : 15. Ožujak, 2018., 19:36 »
Extra...nadam se da ce biti bolji od predhodnog Tomba kojeg sam odigrao sa gustom i jedna je od najboljih akcijskih avantura ikad uz Tomb Raidera iz 2013.

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #2 : 15. Ožujak, 2018., 19:47 »
Igrao sam Tomb Raider,Rise of the Tomb Raider™ i naravno cim izdje igra na steamu uzimam Shadow Of The Tomb Raider a u međuvremenu obnoviti gradivo i ponovo zaigrati Tomb Raider i Rise of the Tomb Raider™ uglavnom jedva cekam da igra izadje  :ave:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #3 : 16. Ožujak, 2018., 08:18 »
Najviše me grafika zanima hoće li se Larini pazusi znojiti u realnom vremenu  :kava:

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #4 : 16. Ožujak, 2018., 11:18 »
Najviše me grafika zanima hoće li se Larini pazusi znojiti u realnom vremenu  :kava:

E da to je po život bitna stavka ! Ako tako ne bude ne valja  :mrgreen:

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #5 : 17. Ožujak, 2018., 00:50 »
Više grobnica,istraživanja,smorili su s stealthom i pucnjavom.To je jedino što može izdvojiti igru od ostalih generičkih tps naslova.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #6 : 17. Ožujak, 2018., 05:38 »
Više grobnica,istraživanja,smorili su s stealthom i pucnjavom.To je jedino što može izdvojiti igru od ostalih generičkih tps naslova.
Slažem se, trebali bi ubacivat više zagonetki, to je ono po čemu je TR bio prepoznatljiv.

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #7 : 21. Ožujak, 2018., 10:52 »
Aha...ok, zagonetki ne treba previše, ali barem neke ala Uncharted :)onak malo...inače čeka se

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #8 : 26. Ožujak, 2018., 10:53 »
kako ne treba, pa po tome se i pozna rani serijal sa PS konzola - zagonetke i istraživanja. Skakanje, padanje, traženje puteva uz penjanje, ali da bude baš traženje a ne di skočiš tam ideš. hahaha

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #9 : 30. Ožujak, 2018., 22:03 »
Našli su template na koji prodaju igru. TR (reboot) je bio očit pomak od apsolutno bilo kojeg TRa do tog trena. RoTR je donio novu priču, malo manje QT scena i identičan gameplay. SoTR će garantirano nastaviti istim smjerom jer nemaju nikakvog razloga mijenjati konja koji pobjeđuje.

Što se mene tiče - nek je priča solidna, sve ostalo neka bude isto ko u RoTR i ja zadovoljan.

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #10 : 30. Ožujak, 2018., 23:32 »
Možda sam umislio, ali Lara mi je nekako postala muškobanjasta one-girl-army rambo style bad ass bitch.  Štajaznam. Fale mi cice i guzice. Koliko god šovinistički zvučalo, to je bio zaštiti znak Lare Croft.  Iz trailera se ne može zaključiti baš ništa osim da je nabijen akcijom. Akcija i survival đir  uz dodatak otkrivanja i istraživanja mi se generalno sviđaju kao formula gameplaya u ovim novim verzijama Tomb Ridera. Volio bih da je veći naglasak na istraživanju nego na akciji, nu, što da im radim.  Pasti će kupovina Shadowa.  Ipak sam ljubitelj franšize. Baš sam nedavno uboo Rise of Tomb Rider za sitne pare pa ću taman imati zagrijavanje za Shadow. TR iz 2013. je meni bio jedan od najboljih  naslova te godine, a konkurencija je 2013. bila opaka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #11 : 27. Travanj, 2018., 14:40 »
 :hug






















Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #13 : 27. Travanj, 2018., 23:13 »
Možda sam umislio, ali Lara mi je nekako postala muškobanjasta one-girl-army rambo style bad ass bitch.  Štajaznam. Fale mi cice i guzice. Koliko god šovinistički zvučalo, to je bio zaštiti znak Lare Croft.  Iz trailera se ne može zaključiti baš ništa osim da je nabijen akcijom. Akcija i survival đir  uz dodatak otkrivanja i istraživanja mi se generalno sviđaju kao formula gameplaya u ovim novim verzijama Tomb Ridera. Volio bih da je veći naglasak na istraživanju nego na akciji, nu, što da im radim.  Pasti će kupovina Shadowa.  Ipak sam ljubitelj franšize. Baš sam nedavno uboo Rise of Tomb Rider za sitne pare pa ću taman imati zagrijavanje za Shadow. TR iz 2013. je meni bio jedan od najboljih  naslova te godine, a konkurencija je 2013. bila opaka.

Potpuno se slažem, Lara Croft su bile sise, guzica i teške zagonetke. Sada je blijeda muškobanjasta osoba, koja pokušava biti Nathan Drake!

Odg: Shadow Of The Tomb Raider
« Odgovori #14 : 14. Rujan, 2018., 09:43 »
Pozdrav ljudi

Evo napokon nam je stigla Lara sa svojim novim vratolomijama

Jeli netko kupio, igrao ?

Dojmovi ? Pišite

Ja nisam još ali ću svakako kupiti, najvjerojatnije puno izdanje  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9