HCL.HR

Shadow Warrior 2

  • 26 Odgovora
  • 16199 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Shadow Warrior 2
« : 11. Lipanj, 2015., 17:30 »

Najavljen Shadow Warrior 2

Jučer počeli s hajpanjem, danas već izbacili trailer. Može.

http://youtu.be/1-PfKun0R70

Izlazi iduće godine za PC, PS4 i Xbox One, a glavna novost je co-op uz naravno, nova oružja. Neka gameplay ostane na razini uz još luđe puške i katane i ja zadovoljan.
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2015., 16:01 snowblind »

Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #1 : 11. Lipanj, 2015., 18:17 »
super vijest, iako sam ocekivao da ce raditi nesto slicno starom bloodu, koji mi je najbolji fps. pricalo se na njihovom twitteru da ce otkupiti prava, pa kad je to postalo gotovo nemoguce kao i svima dosad, bio je neki tweet u stilu: ako ne mozes dobiti prava, napravi spiritualnog nasljednika. tako da sam ocekivao neki fps na tu temu, buduci da im je ovaj reboot bio vrlo uspjesan (po meni jedan od najboljih rebootova)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #2 : 11. Lipanj, 2015., 18:44 »
Također bi volio vidjeti Blood u njihovoj režiji, ali me ne bi čudilo da upravo njihov idući naslov bude novi IP. Samo me zanima da li će sp i co-op biti odvojeni po sadržaju. Volio bih vidjeti zasebnu kampanju za co-op, no nekako sumnjam da će to raditi.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #3 : 12. Lipanj, 2015., 09:58 »
Ja bi cak volio da ova ekipa napravi novi Duke Nukem. Njihov SW mi je bio odlican, cak mi je Hard Reset odlicna pucacina :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #4 : 16. Lipanj, 2015., 15:47 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #5 : 27. Travanj, 2016., 11:02 »
http://youtu.be/PIikukPw9f4

Ovo bi moglo biti prezabavno.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #6 : 26. Lipanj, 2016., 18:21 »

Shadow Warrior 2 stuttering
« Odgovori #7 : 14. Listopad, 2016., 22:48 »
Pozdrav. Imam jedan velikiii problem. Tijekom gameplay-a u Shadow Warrior-u 2 cijelo vrijeme se dogadja stuttering ili lag od pola sekunde otprilike. Sve sam probao, nove drivere, vratio stare, pa jos starije koji su nekim korisnicima stabilniji od novijih, zakljucao FPS na 60, VSYNC ukljucio, iskljucio, ma probao sve i nemam vise ideja, pa ako netko ima neku ideju molio bih da ju napise. Hvala unaprijed.

Konfiguracija:

FX8320 trenutacno na 4,4GHz
MSI R9 390 8Gb
24Gb system ram

Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #8 : 16. Listopad, 2016., 22:09 »
Znam da ovo zvuci malo bahato i nvidia kamperski ali riješi se radeona. Meni su popili živci i strpljenje sa tim njihovim drlozima od drivera.
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #9 : 17. Listopad, 2016., 06:11 »
Znam da ovo zvuci malo bahato i nvidia kamperski ali riješi se radeona. Meni su popili živci i strpljenje sa tim njihovim drlozima od drivera.
  Ne bi vjerovao ali rijesio sam problem tako da sam restartirao comp i igra sada radi savrseno. Stvarno glupo da ne moze biti gluplje. Sto se tice radeona, do sada sam jako zadovoljan, nemam nekih problema, mislim da uopce nisam imao niakav problem do evo sada. Polazem nade u DX12, ako zazivi uopce u full izdanju jednoga dana. Sljedeci upgrade graficke ce biti NVIDIA, osim ako AMD ne dodje sebi i izbaci nesto jace od RX 480. Uglavnom, hvala na savjetu.

Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #10 : 18. Listopad, 2016., 13:52 »
Znam da ovo zvuci malo bahato i nvidia kamperski ali riješi se radeona. Meni su popili živci i strpljenje sa tim njihovim drlozima od drivera.

Radeonka ovdje. R9 4Gb
Probao SW 2 nekih sat vremena
Igra leti konstantno iznad 60
bez patcheva itd

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #11 : 19. Listopad, 2016., 00:37 »
RX480 8GB + 2560x1080 - igra samo šta ne pobjegne iz monitora od fluidnosti...
Oprostite na bahatosti....  :chair:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #12 : 19. Listopad, 2016., 08:50 »
Ja sam čak osjetio neke framedropove na par mjesta s R9 290 + i7 6700k - malo se čudno ponašala igra na maksimalnim detaljima. A onda sam ugasio temporal anti aliasing i motion blur (koji bi ionako ugasio). I možda još jednu postavku koje se ne mogu sjetiti sada - i sad stvar doslovno leti.

A izgleda dobro - osim možda 3D modela likova...

Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #13 : 19. Listopad, 2016., 10:51 »
Mislim da je igrica GOTY sto se tice optimizacije, u rangu DOOM-a, mozda cak i bolje. Stvarno leti bez ikakvih problema, fluidno, nema nikakvog micro lag-a sto zna biti inace. Eto, ja se namucio ko pas da se rijesim tog lag-a, a trebao samo restartirati comp  :clap:

3D modeli jesu malo losiji od ostatka igre ali u toj brzini kojom rijesavas protivnike nemas vremena secirati izgled modela hehee. Stvarno su se potrudili, svaka im cast. Zao mi je sto nema vise studia kao sto su oni jer mislim da su Poljski developeri primjer drugima u kojem se pravcu industrija treba kretati.
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2016., 10:53 bojanum »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Shadow Warrior 2
« Odgovori #14 : 19. Listopad, 2016., 19:41 »
Odigrah nekoliko misija i zadovoljan sam.

Mislim, u samostalnoj igri, level dizajn nema previše smisla, ali napucavanje, protivnici, oružja, sjeckanje - sve je vrh.

Što se tiče optimizacije, stvarno odličan posao. Igram na high i nema nikakvih frame dropova, čak i kada bude hrpa protivnika na ekranu. Također, nisam do sada primijetio da ima bugova pa se nadam da će tako ostati do kraja igre.

Plus, čitao sam kako je Lo Wang malo naporan sa svojim šalama i pošalicama, ali ne mogu se složiti s time po ovome što sam do sada čuo.

I da, ako netko nije vidio, Igor je izbacio gameplay komentar.

http://youtu.be/P1ZygRPGIDo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9