HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior 2

  • 80 Odgovora
  • 18004 Hitova
*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #60 : 29. Ožujak, 2013., 17:20 »
Prvi Ghost Warrior je bio realno smeće od igre, koji je failao u svim mogućim pogledima. :wildboy:

Izgleda da sam ja jedini uživao u njemu :mrgreen:

ukusi su različiti, i meni je nastavak 2 odličan dok je većini prosječan ili bzvz :hihi:   ipak mi je snajper najj oružje pa sam uživao u igri :thumbs:   1 nastavak sam izbrisao čim su mi makeli iz ruku snajper to je bio za mene game over
« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2013., 17:22 [PC]MaHer »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #61 : 29. Ožujak, 2013., 19:46 »
Igra mi je bas jako sjela.Bas ono najbolje sto snajperska igra ima ponudit, ne zalim se ni na sta.Najvise mi se svidja spori gameplay i kretanje.Taktika elminisanja neprijatelja mi je odlicno izvedena i nemoram se brinuti oce li neko primjetiti tijelo sa pecto metara,cim neprijatelji okrenu jedan drugom ledja odmah se moze djelovati.Rula mi sto naprimjer kad trebas elminisati snajperiste,nemozes onako ko bez glave  istrcati na otvoreno( kao u nekim igrama) nabrzinu stisnuti "desni klik i shift" jer odmah dobijes metak u glavu.Plus jako je tesko gadati u stojecem polozaju jer nemozes stablizirat nisan koji plese lijevo desno,Nego moras puzati naci dobar ugao i eliminsati prijetnju.

Grafika meni izgleda dobro pogotovo sjenke i osvjetljenje, a i snajper izgleda detaljno.Jedva sam cekao da dodem u Sarajevo.Ko bi rekao da ce Sarajevo tako detaljno izgledati u nekoj igri,uvijek sam imao osjecaj da ce ga jednog dana napraviti,ali da ce ovako izgledati nikad.U igri se moze primjetiti izgranatirano naselje "Marijin Dvor" zajedno sa zgradom Parlamentarne skupstine i hotelom "Holiday Inn". Tu je i zgrada Gradske vijecnice kao i takozvana "Snjaperska ulica"  gdje su cesto bili natpisi "PAZI SNAJPER!" zbog ogromnog djelovanja srpskih snajperista na tom podrucju.Mada takvi natpisi nepostoje u igri,al imaju neki kao "POBEDA!" ili "DOSTA" na cirlici i ostale pizdarije.

Igrao sam sa slusalicama tako da sam razumio svaku rijec,znao sam stajati po 2-3 minute iza ledja i slusati sta pricaju.Smijesno mi je bilo kad jendog vojnika posalje komadant da popravi osigrace,a on ce na to: "Osiguraci moj kurac..jednog dana razbit cu mu zvalje! Jebeni supak!" :hihi:  Sve u svemu igra je dobra barem meni,al nije za svakoga to je sigurno.

« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2013., 21:05 seedorf »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #62 : 29. Ožujak, 2013., 20:53 »
Obavezno odigraj i Siberian Strike DLC. :ementaler:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #63 : 29. Ožujak, 2013., 21:08 »
Hocu obavezno,mada neznam kad sam zadnji put odigrao DLC od neke igre ;(

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #64 : 30. Ožujak, 2013., 19:54 »
Svi ste govorili da je igra dosta loša,a kanio sam je zaigrati mada kad sam vidio komentar od seedorfa sad je moram kupiti :winknkiss:
Stoga hvala Seedorf =D>

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #65 : 10. Travanj, 2013., 23:35 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #66 : 11. Travanj, 2013., 16:39 »
Više manje okej recenzija, mada sam ja uspio uživat u igri više nego autor rece. :ementaler:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #67 : 11. Travanj, 2013., 16:43 »
Više manje okej recenzija, mada sam ja uspio uživat u igri više nego autor rece. :ementaler:
Multiplayer mi je bio super.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #68 : 11. Travanj, 2013., 16:55 »
Multiplayer me u takvoj igri ni najmanje ne zanima.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #69 : 11. Travanj, 2013., 21:31 »
Kupit ću igru,zanima me na koji način su izvedene te misije u Sarajevu iako sam već pogledao recenziju,kako god bilo jedva je čekam zaigrati.

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #70 : 11. Travanj, 2013., 22:06 »
Ma dobra je igra vjerujem da nećeš požaliti, pusti ove nafurane "gamere" koji očekuju nez ni ja šta od igre, kad sam vidio ocjenu za TR 2013 skoro mi se smračilo, ubiti je igra odlična... (inače nikad prije me nije zanimao TB al sam ovaj htio probati i oduševljen sam igrom , ima sitnih zamjerki al koja ih nema) po ocjenama ovog foruma trebali bi igrati 10 od 100 igara koje izađu godišnje :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #71 : 11. Travanj, 2013., 22:16 »
O cem ti pricas? :fpalm:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #72 : 11. Travanj, 2013., 22:20 »
Ma dobra je igra vjerujem da nećeš požaliti, pusti ove nafurane "gamere" koji očekuju nez ni ja šta od igre, kad sam vidio ocjenu za TR 2013 skoro mi se smračilo, ubiti je igra odlična... (inače nikad prije me nije zanimao TB al sam ovaj htio probati i oduševljen sam igrom , ima sitnih zamjerki al koja ih nema) po ocjenama ovog foruma trebali bi igrati 10 od 100 igara koje izađu godišnje :fpalm:
?

 

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #73 : 11. Travanj, 2013., 22:28 »
šta pokušavaš dokazati s tim?

cole ti spadaš u jednog od tih nafuranih  :bonk:

Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #74 : 11. Travanj, 2013., 22:33 »
nisam igro igru, ali sudeci po svemu recenom, reko bih da je igra losa. po mom misljenju ja bih reko da si ti, pcmaher, jedan od rijetkih koji zapravo misli da je ova igra odlicna. ne zelim te vrijedat, ipak je bolje obozavat sve igre i uzivat u svima :hiha:
pa ja ne bih reko da su oni nafurani, nego si zapravo ti (pozitivno) nafuran :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9