HCL.HR

Marvel's Spider-Man

  • 26 Odgovora
  • 8437 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Marvel's Spider-Man
« : 17. Lipanj, 2018., 21:15 »
Starring one of the world’s most iconic Super Heroes.
 Marvel’s Spider-Man features the acrobatic abilities, improvisation and web-slinging that the wall-crawler is famous for, while also introducing elements never-before-seen in a Spider-Man game.
From traversing with parkour and unique environmental interactions, to new combat and blockbuster action, it’s Spider-Man unlike any you’ve played before.




Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games, and Marvel have teamed up to create a brand-new and authentic Spider-Man adventure. This isn’t the Spider-Man you’ve met or ever seen before. This is an experienced Peter Parker who’s more masterful at fighting big crime in New York City. At the same time, he’s struggling to balance his chaotic personal life and career while the fate of millions of New Yorkers rest upon his shoulders.

Citat:
Spider-Man is an upcoming action-adventure video game based on the Marvel Comics superhero Spider-Man. It is being developed by Insomniac Games and to be published by Sony Interactive Entertainment for PlayStation 4. It will be the first licensed game developed by Insomniac. The game will tell a new story about Spider-Man that is not tied to a film, comic book or video game. It will cover both the Peter Parker and Spider-Man aspects of the character and will feature an older and more experienced Spider-Man. Spider-Man is scheduled to be released in October 22, 2018.

Marvel’s Spider-Man | Insomniac Games

Spider-Man - Exclusive Coverage Trailer - YouTube

Neznam na koju foru igra nema temu ovdje?!
Fakat mi nije jasno da ju još od E3-a nismo napravili.
Evo ispravka; nego ovo svakim danom izgleda sve bolje i bolje.

Jedva čekam probat, Insomniac zna šta radi s ovim.
Mislim da dobijamo ovom igrom onu Batman kvalitetu igara...
Nadam se da će biti tako.
« Zadnja izmjena: 09. Listopad, 2019., 18:02 wyzard »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #1 : 17. Lipanj, 2018., 21:15 »
Fast travel cut scena :)


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #2 : 17. Lipanj, 2018., 21:15 »



*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #5 : 17. Lipanj, 2018., 21:31 »
Izgleda Cole, da smo samo ti i ja nahypeani na Spider-Mana. Potrudili su se oko detalja nema sta, nesumnjam da ce biti medu najbolji igrama koje ps4 more ponuditi.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #6 : 18. Lipanj, 2018., 02:27 »
Must buy.

Prikljupam polako bonove za ovu igru kad izadje.

Drago mi je da sam pogledao Marvelove serije, vidio sam Fiska, i cuo Spiderboy-a kako spominje Elektru?!

U ovom video oko 3:14:
http://youtu.be/_Sn5x1aLrUY

Volim to ubacivanje/pa makar kad spomenu njihovog drugog super heroja u njihovim serijam, sad i jos u igram. :ave: :slini:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #7 : 18. Lipanj, 2018., 07:27 »
Meni najiščekivanija igra ove godine. Uz Batmana, Spiderman mi je naj hero. :D  :clap:

Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #8 : 11. Rujan, 2018., 23:19 »
Ima netko da lovi platinu. Bas su teski ovi izazovi s dronom

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #9 : 15. Rujan, 2018., 06:52 »

Ma Spiderman je meni osobno jedna prosječna igra, ali je nahajpana jer ju je radio insomniac i zato što konačno imamo normalniju Spiderman igru.
Realno gledajući većina stvari je iskopirana iz prethodnika ili drugih igara. Jedino što mi je iole malo bolje je taj web swinganje.


Imaš borbu iz Batmana s izmjenom da kada je counter onda ne stisneš samo jednu tipku nego prvo dogde, pa onda udarac...
Tipovi neprijatelja su identični onima iz Batmana i Ryse: Son of Rome... Lik bez ičega, pa brute, pa sa štitom, pa sa puškama, itd.


Gadgeti su također, kao i neki manji zadaci iz batman-a... Tipa daj strujicom pogodi neku ploču pa će sve proraditi.
Spidersense ili R3 je potpuno jednako kao i Batman detective mode...


SPOILER
Da ne pričam o zadacima Taskmastera =? Riddler?!? Skoči na vrijeme tu i tamo, makni bombe na vrijeme, dobij ocjenu za to. ODradi XY vala neprijatelja...

END SPOILER
Dakle jedna igra koja je sklepana od elemenata više igara što od starih spidermana što od batamana, itd.


Nije igra loša, k vragu - najbolja Spiderman igra do sada, no to samo govori koliko su loše dosadašnje spiderman igre, a ne koliko je ova dobra...


Isto tako ganjanje platine i drugih stvari je živa muka jer više od 3/4 vremena praktički provodiš rješavajući tornjeve, golube i druge gluposti, a od priče ne vidiš skoro pa ništa.


I nek mi netko kaže može li se kao misija računati jedna animacija u kojoj vidiš Spidermana u nekom casual dijelu priče, ništa se ne dogodi, animacija završi, on ode van iz prostorije - ponovno se obuče kao spiderman i dobiješ 3000xp...
Stvarno smiješno i nema veze niti s jednom jedinom misijom na kakve sam, osobno, naučio...


Jedino gdje igra zasja je sam kraj u ACT III. Ostalo je sve banana.


Moja preporuka za platinu je ne čekati ACT III nego kako se "otvaraju" pojedine side misije - tako ih rješavati. Problem je što su jako slične i onda ako si ih ostaviš za kraj - katatstrofa, tko bi to u tolikoj količini rješio...

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #10 : 24. Rujan, 2018., 22:55 »
Igra mi je se opasno svidjela, evo moj najdrazi screenshot koji sam ulovio u photomodu.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #11 : 06. Listopad, 2018., 15:57 »
Ima netko da lovi platinu. Bas su teski ovi izazovi s dronom

Pretpostavljam kako si već platinirao, no izazovi nisu ništa posebno teški kada nije potrebno zlato ili kako god se ta zadnja razina zove.

Nego, meni je igra odlična i jedini manji zamor sam osjetio kod onih Sable centara. Sporedni sadržaj nije ništa posebno, no meni nije bio naporan iz razloga što je ovdje najbolja borba od svih takvih akcijskih igara što sam probao. Po meni, borba iz Batmana nije ni blizu zanimljiva kao što je u Spidermanu.

Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #12 : 19. Prosinac, 2018., 09:50 »
Bome dobra igra. Priča je odlična, likovi, njihanje po gradu, fajt, ma sve...  :piva:

Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2019., 20:00 »
Imam pitanje u vezi Spider-Man igre, namjeravam kupiti Deluxe verziju igre, ali se ne mogu odlučiti između fizičke i digitalne verzije. Ono što me najviše muči to što ne znam je li uz fizičku Deluxe verziju dolaze i besplatni DLC-ovi, a uz digitalnu znam da dolaze.

Inače, digitalna verzija je trenutno na PS Store-u 41% snižena i iznosi 349,00Kn, fizičku bih kupio za 90-100KM(cca 400Kn), pa mi možete i preporučiti šta bi bilo bolje :)


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Marvel's Spider-Man
« Odgovori #14 : 06. Siječanj, 2019., 00:01 »
Jep, ja uzeo digitalno. Sve dobivaš u Delux verziji.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9