HCL.HR

Splatoon

  • 49 Odgovora
  • 20152 Hitova
*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Splatoon
« Odgovori #30 : 08. Lipanj, 2015., 21:00 »
Meni isto stiglo. Hehheheh \:D/

Dobra je igra. Zabavno, brzo i dinamično. Odigrao 5,6 partija, jednom me izbacilo iz lobbya. Kul. :piva:

Mene smeta sto se ne moze igrati na ekranu od kontrolera. :hiha2:

Odg: Splatoon
« Odgovori #31 : 08. Lipanj, 2015., 22:07 »
Evo pola sata pokušavam odigrat online i ništa. Igra stigla popodne a do sad sam uspio uć u jednu bitku i to na jednu minutu prije nego me izbacilo. Spojim se preko moba i izmjerim brzinu preko 11 ali od onlinea splatoona ništa. Ne kužim. Pomooooć?

Odg: Splatoon
« Odgovori #32 : 08. Lipanj, 2015., 22:12 »
Ajde barem nisam jedini. Ja isto imam stalno problema. Ali samo na nekim mapama.

Nemam vremena isprobavat sta treba popravit da proradi online, mislim da ću morat adapter nabavit.

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Splatoon
« Odgovori #33 : 08. Lipanj, 2015., 22:41 »
Ja imam adapter i radi savrženo večeras.

Odg: Splatoon
« Odgovori #34 : 08. Lipanj, 2015., 22:51 »
meyer di si uzeo adapter i koliko košta? Blinded ja nemam problema povremeno ili često nego stalno, evo do sad sam pokušavao i ništa. Ne mogu ni pokrenut online bitku. A na test fireu bilo sve ok.

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Splatoon
« Odgovori #35 : 08. Lipanj, 2015., 23:09 »
meyer di si uzeo adapter i koliko košta? Blinded ja nemam problema povremeno ili često nego stalno, evo do sad sam pokušavao i ništa. Ne mogu ni pokrenut online bitku. A na test fireu bilo sve ok.
Mislim da je kopija originala, eBay.

Odg: Splatoon
« Odgovori #36 : 09. Lipanj, 2015., 12:51 »
Trebao sam ko klinac malo bolje pazit na te tehničke stvari i slično jer ovako kao totalni noob samo novce gubim. S obzirom da ni danas nisam mogao odigrat splatoon online i baš sam prolazio kraj dućana sa tom opremom, zdravo seljački uzmem ja lan adapter ( za užasnih 120 kn ) i mislim si problem riješen. Kakva zabluda, sve prištekam ali nema spajanja niti se pali led lampica na adapteru. Pa nije valjda da na wiiu rade samo određeni adapteri? Pa sad ako neko može to potvrdit, da sam sebi opalim poštenu šamarčinu ili dvije?

Odg: Splatoon
« Odgovori #37 : 09. Lipanj, 2015., 18:37 »
Nisam siguran i nemoj me držati za riječ ali mislim da ti LAN adapter mora bit kompatibilan sa Wii U, dakle ne može bilo koji nego neki na kojem striktno piše da radi sa Wii U. Ima još jedna mogućnost a to je da nisi napravio ovaj dio:

From there, boot up your Wii U and then head to “System Settings” (the one with the wrench icon). The Internet Settings should be the first option, so press A and then A again to select the “Connect to the Internet Option.” In the “Internet-Connection Setup” screen press Y to get to the “Connection Type” menu and then select “Wired Connection.”

Na ovom linku imaš neke od kompatibilnih adaptera plus kratke upute.

Sorry što ne mogu konkretnije pomoći, meni radi normalno sa WiFiem pa nemam ovakvih iskustava. Sretno! :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Splatoon
« Odgovori #38 : 09. Lipanj, 2015., 21:14 »
Često imam lag kod bojanja terena, sto me usporava u prohodu i češće pogibam.

Došao sam do levela 8 i lagano mi postaje igra repetitivna, sto nikako nije dobro nakon dva dana igranja :mrgreen:

Smeta me mali broj mapa, kratke partije i opcenito nedostatak drukčijih modova od ovog jednog jedinog...

Odg: Splatoon
« Odgovori #39 : 09. Lipanj, 2015., 22:39 »
Evo i ja sam nešto uspio odigrat. U principu nemam problema sa lagom nego samo sa konektiranjem a kad jednom počnem sve je ok  (osim dvaput kad me skroz izbacilo). Zasad zabavno ali doslovno sam odigrao na samo dvije mape i trajanje borbe je prekratko. Duže čekam da počnem igrat. Vidjet ćemo, u svakom slučaju "drugačija" igra.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Splatoon
« Odgovori #40 : 10. Lipanj, 2015., 11:54 »
Napoko stigao Splatoon i meni - nisam još probao MP, ali interesantno da te igra forsira (dobro, toplo preporuča) da odmah nakon tutorijala ideš igrat MP u onaj "lobby". Mislim, čudno da to sugerira umjesto to da odeš igrat singleplayer dio, upoznat malo likove i vježbat kontrole.

Odg: Splatoon
« Odgovori #41 : 10. Lipanj, 2015., 11:57 »
To je i meni bilo čudno. Obavezno treba otići na SP misije i igrat jer na odličan način uvode igrača u kontrole i taktike potrebne za MP. Pored toga su i zabavne :)

Za sada mi je najveća mana što na svakom pokretanju igre treba slušat lamentacije one dvije, bez mogućnosti prekidanja...  :kava:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Splatoon
« Odgovori #42 : 10. Lipanj, 2015., 12:45 »
Meni isto one dvije na početku idu naživce jer ionako mi treba desetak minuta da prestane izbacivat errore u lobyu i da konačno počnem igrat. Još se malo igralo i mogu reći da je igra za pola sata, max sat igranja genijalna ali da nakon toga malo dopizdi. Nije baš za maratone i vikende. Meni to i odgovara tako. Što se tiče oruzja i opreme, mogli bi uzet dota sustav i napravit trade među igračima, nekako bi mi podiglo igru.

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Splatoon
« Odgovori #43 : 10. Lipanj, 2015., 17:38 »
Daaaa razgovori su obitavali :bonk:
Hm. Pa igra i je zamišljena kao multiplayer. Od singla ne očekujem nis i uopce ga nemam namjeru igrati.
Mislim da igri fali konteksta kojeg ce dobiti s tim pustim dlcovima

Odg: Splatoon
« Odgovori #44 : 11. Lipanj, 2015., 11:51 »
Nakon polusatnog cekanja u lobyu da se konektiram otišao malo pogledat singleplayer i uopće nije loš. Zabavno. Zasad riješio prvog bossa. Ma imam osjećaj da mi je igra sve bolja i bolja, sve mi se više igra ali ti problemi sa konektiranjem me ubijaju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9