HCL.HR

Splinter Cell: Blacklist

  • 236 Odgovora
  • 61645 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #225 : 03. Ožujak, 2015., 01:51 »
Kako mi rula coop, to je nenormalno.
Baš ga bio nedovoljno igrao i sad mu se vratio i nezz. Neviđeno rula igra.
Igrao sad s nekim likom jedno desetak coop misija i onda smo došli u Jemen.



Uspijeli izgurat 14 rundi napada, ajme meni što smo sve uspijeli spasiti. Zadnji napadi bili sa 50 neprijatelja.
Odi tih 50, valjda 15 heavy enemya, 5 onih heavy enemya sa štitovima i desetci specijalaca.
Totalna dominacija, drug Ghosts86-a i mene. Baš sam trebao sve to snimit ;(
Pola mape sam minirao sa shockerima i minama. :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #226 : 24. Ožujak, 2015., 13:06 »
Evo da bacim koju rečenicu o ovoj fenomenalnoj igri :clap:

Nisam je kupio pa ne znam kako funkcioniše co op ali mi se sviđa pa je na sljedećem sale-u moja :approve  Dakle govorim čisto o singleplayeru.

Ovo mi je dosad najbolji SC. Conviction nisam mogao ni završiti. Odustao sam nakon 2 sata gledanja u lošu optimizaciju i neki jadan TPS gdje mi ništa nije fluidno.
Priča i prezentacija su dosta uvjerljive tako da sam zainteresovan 100% za priču. Zvuk je iznad solidan a voice acting je vrh. Novi glumac mi ne smeta kao drugima, jer radi svoj posao sasvim solidno.
Gameplay je ipak ono najbolje, mada ne vidim poentu u onolikom broju gadgeta. Igram kao pantera i sve što mi treba je nož i povremeno pištolj. Valjda su sve one druge stvari poput one kamere namjenjene za one koji žele da pređu sve kao ghosts, što meni lično nikada nije bilo zanimljivo. Volim brutalne animacije i combo-e koje izvodim koristeći pištolj, nož i M&E tehniku.
Ono što me je ipak osvojilo je kako igra boduje akcije. Protivnici mogu da te vide ali dok god ne počnu pucat ili se derat i dalje se killovi računaju kao stealth, što ima smisla. Dobar je osječaj kad možeš u stilu da počistiš cijelu sobu i sve bude uvezano u jedan dobar stealth combo čak iako protivnici znaju da sam tu i vidjeli su me. Većina drugih igara računa kao da je stealth prekinut čim te protivnici očitaju, što mi je glupo i nema smisla. Ova igra je pogodila srž do kraja i vjerovatno će se odigrati još par puta kad se kupi.
Velika preporuka od mene + druga Ubisoftova odlična optimizacija, nakon AC rogue-a.  Za mene je igra 9.5/10 i najbolji SC koji sam igrao dosad. Ima sve elemente starih igara plus dovoljnu dozu modernoga :)

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #227 : 25. Ožujak, 2015., 10:53 »
Chaos therory je zadnja sto sam igrao al vidim većina se slaže da Blacklist valja u skorije vrijeme cu je oprobat

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #228 : 25. Ožujak, 2015., 16:57 »
Chaos therory je zadnja sto sam igrao al vidim većina se slaže da Blacklist valja u skorije vrijeme cu je oprobat
Blacklist je sigurno najbolja u serijalu ali je meni Chaos Theory i dalje najdraža. Iako Blacklist ima mnogo veće gameplay mogućnosti ali atmosfera Teorije kaosa je neponovljiva.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #229 : 25. Ožujak, 2015., 17:43 »
Upravo sam solirao sat vremena rusku ambasadu. Igra mi se sviđa ali kao i sve moderne pati od nedostatka ikakvog balansa. Nevjerovatno je da je dovoljno samo da se visi sa zida i spamma gas za uspavljivanje. Ukupno 12 gasova uključujući i kamere što je dovoljno za oko 12-20 protivnika. Nakon toga brzo otrčim po novu municiju i vrnem se nazad na zgrade. Dosad sam igrao kao pantera ali mislim da ću kombinovati sa ghostom ili sam ghost jer mi se užasno dopada crossbow :hug

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #230 : 28. Ožujak, 2015., 11:34 »
Chaos therory je zadnja sto sam igrao al vidim većina se slaže da Blacklist valja u skorije vrijeme cu je oprobat
Blacklist je sigurno najbolja u serijalu ali je meni Chaos Theory i dalje najdraža. Iako Blacklist ima mnogo veće gameplay mogućnosti ali atmosfera Teorije kaosa je neponovljiva.
Prešao sam prvi Splinter Pandoru i chaos i nekako ostale preskočio al nabavio sam jučer blaclist pa probama ako kažeš da je bolja od CT mora valjat

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #231 : 01. Travanj, 2015., 09:46 »
Igra me oduševila jednostavno vrh,nisam očekivao nista posebno al definitivno bolji od CT a to nisam očekivao.Prica solidna,natjerala me skupljati sve dead dropove,grafika dobra,gadgeta milion i svaka situacija se može rijesit na brdo načina iako preferiram izbjegavati bilo kakav oblik kontakta s protivnicima.Sjajan dodatak su dodatne misije Grimm daje barem meni najzanimljivije Hackera den me odusevila .Igram na normal pa nekad mi smeta kako me neuspiju protivnici vidjet ili sporo
od reagiraju al kad je prednjem opet cu je odigrat na težim razinama

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #232 : 26. Svibanj, 2018., 23:30 »
Moram priznat da je isključivanje HUD-a preko moda, gamechanger u ovoj igri.
Puno imerzivnije, bolje i teže iskustvo. Samo micanje crosshaira je za mene 10/10 stvar.
To mora biti opcionalno u svakoj igri! Isto tako i micanje HUD-a.

Baš mi je ubermegasuper video ispao...


Splinter Cell Blacklist: NO HUD IS GAMECHANGER | FARYAB PROVINCE AFGHANISTAN - YouTube

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #233 : 27. Svibanj, 2018., 16:46 »
Cool video, iako sam zaboravio koliko je AI ćorav u ovoj igri.

P.S. Imaš li naziv pjesme?

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #234 : 27. Svibanj, 2018., 17:39 »
Hans Zimmer Hunger meni se takodjer cinila jako poznatom,black Hawk down ost :-) samo je ova u Blacklist verzija malo brža

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #235 : 27. Svibanj, 2018., 17:44 »
Zahvaljujem

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #236 : 27. Svibanj, 2018., 18:10 »
To je iz BHD-a, ja sam je zaljepio. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9