HCL.HR

Split/Second: Velocity

  • 15 Odgovora
  • 3958 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Split/Second: Velocity
« : 06. Svibanj, 2010., 10:09 »
Akcijska combat racing igra koja uskoro (21.5.) stiže za PC, PS3 i X360.
Razvija je Black Rock Studios, a izdavač je Disney Interactive Studios.
Igra bi trebala biti izravni konkurent Bluru.

Split/Second – Downtown trailer

Na PSN i Live došao je demo, upravo se skida pa da vidimo...
Vijest i podaci o demou:

LINK: Split/Second: Velocity – PSN i Live dobili demo

Dakle, rasprava...
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2010., 10:46 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #1 : 06. Svibanj, 2010., 13:26 »
vjerojatno jedina igra koju ću ovaj mjesec odigrat. ali i to je pod upitnikom.

što se tiče konkuriranja Bluru, mislim da će ga prešišat bez problema, čini se kudikamo zabavnija igra. onak, rušenje zrakoplova kao power-up i elektrošok kao powerup. gotovo da se ne mogu uspoređivat uopće.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #2 : 06. Svibanj, 2010., 19:21 »
Znači ovako, da velim par riječi o igri.

Nakon nekih 5-6 utrka na jednoj jedinoj stazi koju nudi demo - dojam je da nemam još pojma o njoj.
Ne da ne znam voziti, nego se staza tokom utrka zbog pojednih wreckova toliko puta promjeni (rute) da to nije za povjerovati.
S obične ceste najednom završiš u garaži iznad koje se lomi avion ili na avionskoj pisti gdje je vam se može dogoditi fenomenalan trenutak - vozite prema avionu koji slijeće ali ne na dobar način, već se pri slijetanju strga, a vi morate proći kroz pecto hebeno dobro izvedenih efekata. Avion možete sresti i kod onih pumpi kraj same "ceste", ak bi je mogli tak nazvati.
Doživljaj je jednostavno fenomenalan, grafiičkih efekata ima toliko da sve žalim PC korisnike :D
Postoje tri razine koje možete napuniti i prema tome koristiti power upove, većinom je to (opasno i po vas) granatiranje auta ispred vas. Naime, dok ga wreckate, možete se zabiti u njegov auto i isto napraviti i sebi. Power up si najlakše napunite tako da se priljepite na "guzicu" autu ispred vas ili pak driftanjem i dugim skokovima, kojih na ovoj stazi nema puno, točnije jedan.
Tu je i otvaranje prečica, za koje također morate imati pune "spremnike" i na vrijeme stisnuti X.

Eto, mali uvod u ovu mega igru  :piva:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #3 : 22. Svibanj, 2010., 13:15 »
Izgleda da treba malo oživiti ovu temu ;)

Igra je predobra i jedva čekam što će ponuditi Blur pa da ih mogu međusobno usporediti ;) Potpisujem sve što je rekao Armor :D btw, grafika u igri(1920x1200,very high) je preeeeedobra, i vrti mi se na 30 fps ;) Grafa je HD4890 a proc i7 920 ;) Po meni sasvim dobar framerate ;)

Evo vam i 13 SS-a iz igre ;) Slikao sam u .png tako da imaju sve skupa 40 MB slike :D

EDIT: Imgur ih je prebacio u .jpg i smanjio im je veličinu drastično pa ću ih staviti sada u img tag  :D

EDIT2: Ako hoće vidjeti sliku u full rezi(1920x1200) kliknite desni klik na sliku i view image  :D

























« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2010., 13:16 Downloading »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #4 : 22. Svibanj, 2010., 13:30 »
haha, kamo sam znao... čim vidim "Zadnji post: Downloading" očekujem uber kvalitetne screenshote u postu ;). Neka neka, lijepo si ti to pohvatao i igra izgleda odlično. Bude i naša recenzija uskoro.

Je još netko već nabavio igru? Što mislite?

Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #5 : 22. Svibanj, 2010., 13:37 »
haha, kamo sam znao... čim vidim "Zadnji post: Downloading" očekujem uber kvalitetne screenshote u postu ;). Neka neka, lijepo si ti to pohvatao i igra izgleda odlično. Bude i naša recenzija uskoro.

Je još netko već nabavio igru? Što mislite?

Nisam znao da uhvatim tako dobre SS-ove :D btw, ako ih još treba, budem još kojeg uhvatio onda :D Ajde, jedva čekam vašu recenziju :D I mislim da je igra pre dobra zbog gameplaya i svoje eksplozivnosti koje je popračena odličnom grafikom :D Kada ju još malo odigram možda postam i koju lošu stranu, ako ju nađem  :D

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #6 : 24. Svibanj, 2010., 06:33 »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #7 : 24. Svibanj, 2010., 08:28 »
Sad me igra već počela živcirati :D
Najviše zbog toga što ne mogu protivnike igurat sa cest ili nekamo, nego ih se samo možeš riješit tim Power Playima -.-'
Sad sam na pola igre, u 6. sezoni
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #8 : 24. Svibanj, 2010., 13:26 »
mene iritira što mi se igra ruši na višoj rezoluciji od 1280x1024.

ima li netko sličnih problema?

Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #9 : 24. Svibanj, 2010., 13:28 »
mene iritira što mi se igra ruši na višoj rezoluciji od 1280x1024.

ima li netko sličnih problema?

Ja ju vrtim na 1920x1200 i nemam problema ;) Tako da je to do tvog kompa ili verzije igre :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #10 : 26. Svibanj, 2010., 19:10 »
Po datom obećanju, donosimo i našu recenziju Split Seconda, pa bacite oko na link ispod i ne zaboravite ostaviti komentar na recenziju te svoju ocjenu igre.

RECENZIJA: Split Second: Velocity

Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #11 : 26. Svibanj, 2010., 20:45 »
Iznenadila me je ocjena 73 ;) Mislio sam da će igra dobiti barem 80 ;) Ja sam joj dao 100 :D Ful je zabavna i zarazna, a za drugo me boli briga :D Arkada kao arkada  :thumbs: btw, tek sada sam skužio da igra ima 30 fps lock :D Bilo mi je malo čudno da moja konfa ne može pokrenuti igru sa više od 30 fps, ali sada je jasno zašto :mrgreen: I malo me čudi onaj dio gdje piše : "S vizualne strane, igra može proći – kao što smo već rekli, barem eksplozije izgledaju atraktivno."  Mislim da je grafika vrh vrhova, a ne da je prolazna ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #12 : 26. Svibanj, 2010., 20:57 »
nije sve u tehničkom dijelu, jel. niti broj detalja na stazi jamči kvalitetu. stilski ne oduševljava. pretjerali su s kontrastom i blurom. također, tijekom same vožnje nema modela oštećenja - kako na okolišu, tako i na autima. a onaj nakon sudara je u najmanju ruku jadan. tako da nikako ne može bit vrh vrhova. tri godine stari Grid na trenutke izgleda ljepše. O Dirtu 2 da se i ne govori.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #13 : 26. Svibanj, 2010., 22:50 »
GRAFIKA VRH VRHOVA.







Benaj se. :wildboy:

Odg: Split/Second: Velocity
« Odgovori #14 : 31. Svibanj, 2010., 19:56 »
Evo, sada sam na epizodi 9 od 12 i mogu reći da je igra jako dobra ;) Naravno ima i ona svoje "bugove". Npr. mrzim što kada budem prvi u zadnjem krugu trke, uvijek me pretekne auto zavoj ili 2 prije cilja :(

Evo vam i SS :



Ovakve situacije sa SS-a mi se jako često događaju pa čak i sa manjim vremenskim razmacima :(  ;)

btw, ima netko neki savjet kako prolaziti one air strike i air revenge evente ??? Jedino me ti zajebavaju, a ovi drugi eventi su mi puno lakši ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9