HCL.HR

Star Wars Battlefront 2

  • 20 Odgovora
  • 12284 Hitova
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #15 : 02. Studeni, 2018., 02:28 »
Da malo osvijezim ovu temu sa nekim novitetima. EA objavio raspored za novi content ukljucujuci i nerfanja i tweakanja odredjenih faktora u igri na koje se vecinom igraci zalili.
A od noviteta, stigao je General Grievous u igru neki dan, a kroz par tjedana nam stize Geonosis mapa za Galactic assault mod, nakon toga Count Dooku u sijecnju sljedece godine, te Obi Wan Kenobi i Anakin Skywalker uz novi mod baziran na ''capital ship takedowns''.

Za daljnji raspored cemo saznati kasnije. Ono sta znamo je da ce se novi content nastavit i kroz bar 2019.
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2018., 02:38 Hades_warrior »

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #16 : 02. Studeni, 2018., 09:57 »
Veliki sam fan SW, no ova mi je igra totalno sterilna. Jako lijepo izgleda, no ništa osim toga mi nije sjelo.

Čekam da bude free na ps+...

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #17 : 03. Studeni, 2018., 00:05 »
Ako ima jos igraca ove igre neka mi se jave pa se mozemo skupit za squadove.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #18 : 09. Prosinac, 2018., 00:00 »
Kupio nedavno na popustu za nekih 100+ kn, odigrao kampanju plus dodatak, te malo vremena proveo u multyju. Campaign mi je onako, prolazno, ništa pre pamtljivo, al nije ni da je za baciti. Rekao bih da je AI neprijatelja nezadovoljavajuc al ipak su to Clone trooperi pa su ih onda pogodili. Ala stojim na mjestu dok me ne pogodi. Sta se multyja tice, letenje mi je puno bolje nego u jedinici, pogotovo sto se manevriranja tice. I fala bogu da nema onih retardiranih kartica za skupljat po mapi ako zelis vozilo il biti heroj il sta vec. Super mi je ovo sa skupljanjem bodova pa si kupis. Jedino ja sam cijelo vrijeme mislio da si mogu customizirat lika da bude po mom gustu a kad ono i ne bas...malo skinove promijenis i to je to, a spol i opcenito cijeli izgled nikako. A rekli su da mozes igrati kao musko il zensko, da al ako ne igras odredenim klasama u odredenim trenucima. Nemam nist protiv toga, da me ne shvatite krivo, zene u igrama i bla bla bla sta se sve govori, al valjda hocu imat na izbor kako cu izgledati. Musko, zensko, mrsavo, debelo, zeleno, plavo, plavokosi il celavi. I ne shvacam da svaki neprijatelj kojeg ucmekam mora vristati ko da gledam Higgins-Sharapova. Ugl se igra snajper il leti po nebu...jer zato je Battlefront..da se leti sa iksačima 😁

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #19 : 16. Ožujak, 2019., 16:27 »
Kupio nedavno na popustu za nekih 100+ kn, odigrao kampanju plus dodatak, te malo vremena proveo u multyju. Campaign mi je onako, prolazno, ništa pre pamtljivo, al nije ni da je za baciti. Rekao bih da je AI neprijatelja nezadovoljavajuc al ipak su to Clone trooperi pa su ih onda pogodili. Ala stojim na mjestu dok me ne pogodi. Sta se multyja tice, letenje mi je puno bolje nego u jedinici, pogotovo sto se manevriranja tice. I fala bogu da nema onih retardiranih kartica za skupljat po mapi ako zelis vozilo il biti heroj il sta vec. Super mi je ovo sa skupljanjem bodova pa si kupis. Jedino ja sam cijelo vrijeme mislio da si mogu customizirat lika da bude po mom gustu a kad ono i ne bas...malo skinove promijenis i to je to, a spol i opcenito cijeli izgled nikako. A rekli su da mozes igrati kao musko il zensko, da al ako ne igras odredenim klasama u odredenim trenucima. Nemam nist protiv toga, da me ne shvatite krivo, zene u igrama i bla bla bla sta se sve govori, al valjda hocu imat na izbor kako cu izgledati. Musko, zensko, mrsavo, debelo, zeleno, plavo, plavokosi il celavi. I ne shvacam da svaki neprijatelj kojeg ucmekam mora vristati ko da gledam Higgins-Sharapova. Ugl se igra snajper il leti po nebu...jer zato je Battlefront..da se leti sa iksačima 😁
Lol. Tesko mi zamislit kako bi izgledao debeli ili zenski clone trooper :D

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #20 : 18. Ožujak, 2019., 17:51 »
Pretpostavljam sa sisama, ako ne uzmu Millu Jovovich ko template  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9