HCL.HR

Star Wars igre

  • 15 Odgovora
  • 5424 Hitova
Star Wars igre
« : 15. Travanj, 2010., 11:15 »
Koje Star Wars igre su na vas ostavile dobar / loš dojam i zašto?
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #1 : 15. Travanj, 2010., 11:23 »
nisam ih igrao mnogo, ali imam po jednog favorita u tri žanra:

sw kotor - rpg, mislim da nije potrebno objašnjavat zašto
sw jedi knight: jedi academy - tps/fps akcija u kojoj sam po prvi put dobio pravi feeling korištenja lightsabera. prijašnje nastavke nisam igrao.
sw empire at war - rts, iako nisam fan strategija, ovo je jedna od rijetkih koja me zaokupila do samog kraja.
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2010., 11:25 wyzard »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #2 : 15. Travanj, 2010., 14:37 »
Star Wars: TIE Fighter - Jedna od prvih igara koju sam ikad dobio/odigrao na kompu (original, pecto kuna koštala tad :hiha:) pred nekih 15-ak godina. Rulao sam beskonačno sa đojstikom, sjećam se ko da je jučer bilo. :(

SW Jedi Outcast i Jedi Academy -  Prije sam obožavao jedije i ownanje silama i lightsaberima tako da su mi ove igre savršeno sjele. Svaku odigrao bar 5 puta. :approve

Star Wars Episode I: Racer - Utrkivanje s onim letjelicama iz epizode 1 šta je Anakin vozio protiv onih šabana. Nešto tipa NFS samo u SW svijetu. Prejaka igra bila. <3

Još sam igro i Lego Star Wars al mislim da je bio demo jer je bio ful kratak, sa burazom u coop-u. Simpatično i kul.

Hmm.. nemogu se više sjetit. Toje valjda to. :hug  Jedino mi je žao što nisam odigrao kotor jer svi kažu da je prejeben, valjda najbolji SW ikad. Al sad mi se više neda. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #3 : 16. Travanj, 2010., 09:22 »
Definitivno Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast  sjećam se kako je bilo predobro fightanje lightsaberom.

I da, Star Wars Episode I: Racer - igrao ovo danima, prejaka igra.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #4 : 16. Travanj, 2010., 13:34 »
prije nekih 7-8 mjeseci sam probao Kotor instalirat na Windows 7 al se nije moglo igrat na njom.. jel to sređeno? netko igrao na sedmici Kotor?
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #5 : 16. Travanj, 2010., 15:04 »
Prije dva dana sam baš kotor 2 prešao . Ok igra ništa spektakularno.

http://www.lucasforums.com/showthread.php?t=194296

Prati upute i trebao bi ti kotor raditi na win 7 ,meni je .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #6 : 17. Travanj, 2010., 11:22 »
Prije dva dana sam baš kotor 2 prešao . Ok igra ništa spektakularno.

http://www.lucasforums.com/showthread.php?t=194296

Prati upute i trebao bi ti kotor raditi na win 7 ,meni je .

thx budem probao  :piva:
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #7 : 19. Travanj, 2010., 07:00 »
Star Wars Episode I: Jedi Power Battles

Star Wars: X-Wing Alliance

Star Wars Episode II: Attack of the Clones
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Star Wars igre
« Odgovori #8 : 21. Travanj, 2010., 21:50 »
A što je sa Star Wars The Force Unleashed SE? Stvarno nikome nije sjela igra?   :(
Ja sam iskreno uživao igrajući je. Jest ima zamjerki dosta, ok Star Wars fan sam, al opet fora je za ubiti vrijeme.
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odg: Star Wars igre
« Odgovori #9 : 21. Lipanj, 2010., 08:40 »
Star Wars Republic Commandos.

Nikad bolji AI nisam vidio.
OK možda F.E.A.R. no opet super igra. Šteta što je prekratka i sequel ne planiraju napravit.


Oh i restoration mod za SW KOTOR 2 je napokon gotov pa sada možete igrati duplo duže KOTOR 2.
Ako neznate pola igre je izbačeno da se što prije proda( kriv je Lucas Arts, ne Bioware ni EA).
Na svu sreću dijalogi, karakteri i lokacije su ostale u igri što je omogućilo da moderi vrate sve to.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #10 : 21. Lipanj, 2010., 10:01 »
Šta nisu izbacili samo neke scene pri samom kraju igre ? Link neki za dl tog moda ako mere
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Star Wars igre
« Odgovori #11 : 21. Lipanj, 2010., 16:41 »
Šta nisu izbacili samo neke scene pri samom kraju igre ? Link neki za dl tog moda ako mere

http://www.deadlystream.com/forum/downloads.php?do=cat&id=5

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #12 : 02. Srpanj, 2010., 00:01 »
Meni Jedi Academy rula. Prošao jedno 5 puta ziher.

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Star Wars igre
« Odgovori #13 : 02. Srpanj, 2010., 15:03 »
Meni Jedi Academy rula. Prošao jedno 5 puta ziher.
Pogotovo multiplayer :) steta kaj ne naprave nekakav remake, ono bolja grafika vise animacija, i da ostane takav stil igranja

Odg: Star Wars igre
« Odgovori #14 : 05. Srpanj, 2010., 13:52 »
Meni su super:
Lego SW 2
A što je sa Star Wars The Force Unleashed SE? Stvarno nikome nije sjela igra?   :(
Ja sam iskreno uživao igrajući je. Jest ima zamjerki dosta, ok Star Wars fan sam, al opet fora je za ubiti vrijeme.
Potupuno se slažem,igra je super,efekti,grafika,a meni je najdraže:
Odijelo:Jedi Rouge ili nešto sl.
Oružje:Zeleni Lightsaber
i imam i šifre za mijenjanje likova,pa mi je onda naj
Obi Wan Kenobi
Dobra je i SW Episode 1:Starfighter
Uz tu i SW Clone Wars the Republic Heroes
i Jedi Academy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9