HCL.HR

Steep (2016)

  • 15 Odgovora
  • 14253 Hitova
Steep (2016)
« : 04. Srpanj, 2016., 12:20 »


Ovo je igra kakvu čekam čitav život. Ovo je za sve nas koji smo zimski tipovi  :D

Veliki open world svijet snježnih planina - skijanje, snowboarding, paragliding i wingsuit letenje.
Može se igrati iz prvog ili trećeg lica po izboru, a veliki feature je Go-Pro kamera view.
Izdavač i developer je Ubisoft i igra bi trebala izaći u prosincu 2016 za WIN, PS4 i Xbox One.

Evo službeni trailer + gameplay:
http://youtu.be/Ycr7dVH7EV4

Još jedan dobar gameplay video:

http://youtu.be/4EO-ECdWlYY

Biti će hardverski dosta zahtjevna ali grafika je odlična, lens flare je fenomenalan, probijanje sunca kroz snijeg, zalasci sunca na vrhovima planine,  nanosi snijega i naleti vjetra u kacigu kad se u first person pogledu sjuriš niz stazu...

Zaista izgleda prekrasno.

Ma jedva čekam da prođe ovo ljeto i dođe kraj godine da zaigram ovo  :ave:
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2016., 13:29 Hrv4tin4 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #1 : 04. Srpanj, 2016., 13:30 »
I meni se sviđa igra. Nisam pošteni snowboard ili skijanje igrao od ere PS2...
Malo sam ti editirao post i sredio YT videe da se mogu gledati na forumu.


Veseli me ovaj tip igre, ali se pomalo bojim da je besciljna i da će mi nako 2-3h jednostavno dosaditi jer nemam neki zadatak koji bih trebao ispuniti.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #2 : 04. Srpanj, 2016., 15:51 »

To je i meni nekako najveći problem jer se vidi da je poanta u online/grupnom igranju. Ne bi bilo loše da ima nekakva singleplayer kampanja, ali sumnjam.


Inače, ako netko nije vidio - dojmovi s E3 sajma.


Volio bi da u budućnosti bude nekakav DLC koji bi pretvorio igru u nešto poput SSX 3. Ako je Blood Dragon mogao izaći, možda ima nade i za ovo, ali realno neće nikada.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #3 : 04. Srpanj, 2016., 18:56 »
Ja sam veliki fan SSX igara, na njih sam utukao sate i sate, a malo sta me zabavilo ko snowboarding sa vrha planine.Odlican osjecaj, zabavan gameplay itd.

Svida mi se sta ima vise disciplina, al moram priznat da mi izgleda nekako prazno.

Sjecam se SSXa toje sve prstilo od bodova, detalja itd. bas je bilo prezabavno, a ovo mi izgleda nekako isprazno.

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #4 : 04. Srpanj, 2016., 23:01 »
Ocekujem da ce biti dobra igra posto dosta volim snwbording i ekstremne sportove

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #5 : 05. Srpanj, 2016., 06:30 »
Ma i ja očekujem da će igra biti dobra (fizika, kretnje likova i itd.), no strah me tog djela kada ja neću imati što raditi. Možda da stave u igru nekakve ski/snowboard kupove i natjecanja i itd, ali kao SP kampanju. Osobno ne volim igrati MP igre i uvijek me više privlačio SP.

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #6 : 06. Listopad, 2016., 19:31 »
Itko dobio pristup closed alphi ? Ja evo već skidam pa sutra krećem :D Ali ne smijem ništa screenshotat, snimat i sl. koliko sam shvatio, a i potpisao sam ugovor zbog tog :D

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #7 : 06. Listopad, 2016., 20:44 »
Znaci jebeno sam podneo zahtev za alphu cim su rekli na streamu na E3 konferenciji
Nisam dobio pristup :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #8 : 10. Studeni, 2016., 07:25 »
Dobio pristup igri :D Jučer Gwent, danas Steep, baš me nešto krenulo.
Možda i snimim kakav video pa ga sheram. Al mislim da će bi ova beta biti dovoljna da se izigram i nakon toga igru neću kupiti... Ipak mi po svemu viđenom izgleda previše prazno.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #9 : 10. Studeni, 2016., 11:59 »
Dobio pristup igri :D
Ipak mi po svemu viđenom izgleda previše prazno.

I mene je dočekao Steep dobio pristup sada idem po prve dojmove i koliko sam vidio do sada igra izgleda zanimljivo.  :D
Victory loves preparation

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #10 : 11. Studeni, 2016., 16:50 »
Pojavila mi se igra u igrama na uplayu  :piva: :piva:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #11 : 11. Studeni, 2016., 17:24 »
Znači da si upao u betu  :thumbs:


Meni se igra uopće ne sviđa i neće vidjet moju lovu. Probao i uninstallirao. A evo i dokaza kako mi loše ide i kako mi je igra previše pusta.


http://youtu.be/raoYhenOwXk

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Steep (2016)
« Odgovori #12 : 11. Studeni, 2016., 17:38 »
Evo ja sam igro juče i danas nakon tutoriala istina...igra je pusta a kao igra mi se sviđa stvarno bih htio da ima više sadržaja  :wildboy: ali dobro vidjeti ćemo kakva će biti full verzija :)

Edit: Evo jedna slikica vidi se da im je GoPro sponzor/partner,odmah sam obukao lika u go pro opremu  :D

« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2016., 18:00 ivan21 »
Victory loves preparation

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #13 : 12. Studeni, 2016., 08:23 »
Igru sam probao sviđa mi se, ali kupiti ću je kad iziđe full verzija na popustu  :D :D :D
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

Odg: Steep (2016)
« Odgovori #14 : 13. Studeni, 2016., 18:07 »
Igru sam probao sviđa mi se, ali kupiti ću je kad iziđe full verzija na popustu  :D :D :D
Slažem se, još bolje kupit ću od onih koji dobe od tate u paketu sa PS4 pa prodaju za 5 dana po 100 kn :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9