HCL.HR

Super Mario 3D World

  • 37 Odgovora
  • 17658 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Super Mario 3D World
« : 16. Lipanj, 2013., 19:08 »
Prva 3D Mario igra za Wii U je Super Mario 3D World, najavljena prije par dana na E3 sajmu - pa evo i teme za raspravu.



PUNA GALERIJA SCREENSA: Super Mario 3D World

Igra je više kao Super Mario 3D Land za 3DS, nego kao Super Mario Galaxy, što je neke fanove Galaxy serijala razočaralo; očekivalo se da će prva 3D Mario igra biti više nalik tom serijalu - možda čak i Galaxy 3. Moram priznati i mene je razočarala malo kad sam ju vidio... ali samo nakon prvog trailera. Jer kad sam pogledao Developer Direct video i igri, vidio još malo gameplaya, pa i pogledao trailer opet na samom Wii U (kvaliteta bude odlična kad gledate u Wii U eShopu), definitivno sam se malo nahypeao na igru.

Nije ništa revolucionarno, ali ima neke fine nove stvari, nadograđuje se na ono što je kod 3D Landa za 3DS bilo odlično i proširuje te koncepte... i još dodaje multiplayer za do četiri igrača. I još je u HD-u, vjerojatno u 60fpsa ("vjerojatno" jer nisam čuo da je išta oko toga službeno potvrđeno, a bilo bi logično). I da, jedna nova stvar koja se ističe je novi cat suit koji daje Mariju i ekipi "mačje sposobnosti" - pa se mogu neko vrijeme penjati po zidovima, napadati kandžama neprijatelje. Likovi dostupni u igri će biti Mario (ozbiljno), Luigi, Toad i Peach - svaki sa svojim sposobnostima. Mario je "zlatna sredina" tip lika, Luigi skače malo više, Peach može usporit svoj pad, a Toad je najbrži (idealan za speedrunove, kažu).

Evo i trailera koje valja pogledati.

Prvi trailer za igru objavljen na E3-u:

http://youtu.be/PwwjcfgTksU

Developer Direct video (još malo gameplaya i objašnjenja od developera), isto objavljen na E3-u:

http://youtu.be/JooUqPF2Lf4

I jedan dobar gameplay demo koji pokazuje nekoliko levela i likova:

http://youtu.be/P9OMm7rfz98

I dobro, sad kad je igra otkrivena - kako vam se čini? Razočarani što nije nešto kao Galaxy?
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2013., 10:42 Ementaler »

Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #1 : 16. Lipanj, 2013., 20:03 »
3D Land mi je najbolji noviji Mario i bolje mi je sjeo od Galaxya, tako da je ovo dobra vijest.... meni. Marketinški to je kiseli kupus koji će samo rijetki prepoznati kao moguće vrhunsku igru, dok bi Galaxy privukao više ljudi. U svakom slučaju, drago mi je da ne štancaju "nastavke". Galaxy 3 je već to much. 
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #2 : 17. Lipanj, 2013., 10:25 »
Citat:
Why the choice not to support online multiplayer in Super Mario 3D World?

Mr. Hayashida: I think that we’ve always wanted to focus on being able to see the other players around you. I always thought that was fun.

Mr. Koizumi: The first Super Mario Bros. on the Nintendo Entertainment System had two controllers, so you could play multiplayer with someone right next to you. I think that we wanted to accomplish the same kind of feeling in a 3D Mario game for the first time.

Mr. Hayashida: I’ve always really enjoyed playing games with my children. In Super Mario Galaxy, we had the “assist play mode” that was available, but this is the first time that we’ve implemented a real multiplayer where the second player is moving a character around on screen in a 3D Mario game. And so I’m really happily looking forward to the experience of playing that with my kids.

Mr. Koizumi: And now that Peach has been included, I’m also hoping that people will be able to play the game with their girlfriends. Perhaps some of their girlfriends will find Peach as a more appealing character to play – or your wife, of course.

Read more: http://techland.time.com/2013/06/14/exploring-super-mario-3d-world-with-its-development-team/#ixzz2WSowtJNt

Dobro kraljevi DOKAD mislite gurati to svoje glupo zaostalo razmišljanje, DOKAD?! :ave::wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #3 : 17. Lipanj, 2013., 10:44 »
:wildboy:

A je, preloše im je razmišljanje. Nema razloga (osim što se nisu potrudili) da ne podrže i lokalni i online multiplayer. Istina je da je lokalni zabavniji, ali i nezgodniji za ... organizirati?

Btw, savršen multiplayer screenshot:



Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #4 : 17. Lipanj, 2013., 11:16 »
imamo peach, sad mogu igrati i žene

;)

prrrd

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #5 : 28. Kolovoz, 2013., 14:47 »
Probao i ovo na Gamescomu. Ostao malo razočaran. Jednostavno joj fali ona magija velike, bogate Super Mario igre. Fali joj neka svrha. Dobro, nezahvalno je pričati o cjeloj igri na temelju dva random levela koja sam probao izvan konteksta, ali taj setting i neka eventualna priča nije ni ono što me smeta - više je problem u gameplayu i izgledu igre.

Izgleda previše jednostavno, fali nekih detalja - nije ružno, ali nema ni neke maštovitosti u dizajnu. Probao sam primjerice onaj level na vodi, kada jašeš onog dinosaura pa skupljaš one zlatne kolutove - voda je loša jednostavno, praktički nije prozirna, ne stvaraju se neki valovi itd. Znali su oni to i bolje napraviti - lijepša je bila u Galaxyu primjerice.

I u tom levelu 4-player mp uopće nema smisla, ja sam kao igrač s GamePadom (ostali igrali na WiiMoteovima) imao punu kontrolu - ostali su mogli skakat, ali i ja sam mogao skakat. Drugi level koji smo zaigrali je bio standardni, platformerski - i jednostavno je nedostajalo izazova, pogotovo za 4 igrača. Samo smo prozujali kroz level. Iako je to možda i prvi level u cijeloj igri, svejedno je nekako prelagan.

Uglavnom, nisam nešto očaran, moglo je to i bolje izgledat. Svejedno - nabavit ću i cijelu verziju pa ćemo vidjeti, 3D Land na 3DS je bio dosta impresivan tamo, vidjet ćemo.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #6 : 29. Kolovoz, 2013., 17:50 »
Nije me briga za online multiplayer jer je po mom NSMB Wii iskustvu treba puno dogovora i nemam osjećaj da bi funcioniralo to sa strancima i tako, ali ne razumijem zašto ne podržava 5 igrača mislim GAmePad + 4 Wii Remota ili pro controlera. To su već napravili u Nintendo Land-u i Sonic & All-Stars Racing (koji je doduše radio Sumo Digital)
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #7 : 01. Listopad, 2013., 17:20 »
Rula jako novi video, mnogo novih stvari prikazano :thumbs:

Super Mario 3D World Trailer - Nintendo Direct Gameplay Footage (10-1-2013(

Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #8 : 01. Listopad, 2013., 17:26 »
Neloše.
Al ne volim tu poluizometrijsku 2D-3D kameru. Uvijek iritantno.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #9 : 01. Listopad, 2013., 17:28 »
Da, taj pogled, nez, ni meni se ne sviđa, no super su neki novi elementi, onako dosta zanimljiv trailer u odnosu na onaj očajni E3

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #10 : 02. Listopad, 2013., 11:23 »
Baš klasično Marijevski raznolik naslov, rulače. =^.^=
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #11 : 19. Listopad, 2013., 16:12 »
Čudo jedno kako je brzo ovo iz "meh" preraslo u "take my money nao" :wildboy:

Ne znam samo što im bi da onako "meh" levele izaberu kao showcase igre za eventove i za prve videe. Drugi trailer je baš masu bolji od prvog... i novi screensi su krasni. I još sve to 60fps-a, kažu.

Inače, dodao sam sada još oko 30 screensa u galeriju na HCL-u, evo par izabranih:







I naravno...



PUNA GALERIJA: Super Mario 3D World

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #12 : 22. Listopad, 2013., 07:52 »
Najbolji je screen ovaj gdje Peach sa klizaljkom skače na Goombu - na što će ličiti taj gameplay? :D

Nakon zimskih blagdana, morat ću si pokloniti WiiU tamo za rođendan u prvom mjesecu. Tada taman odigram ovo i NSMBU i onu Luigi verziju - i eto Mario Karta osmice :clap:

Naravno, ako se financijski sve posloži također :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Super Mario 3D World
« Odgovori #13 : 25. Listopad, 2013., 12:12 »
Još malo co-op gameplaya, ovaj put u predivnoj 360p rezoluciji (???) na Nintendovom službenom kanalu:

http://youtu.be/BJZEibaQ344

HINT: Hej, ako imate sporiju vezu tu je i odlična 144p rezolucija prijatelji.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9