HCL.HR

Super Mario Maker

  • 21 Odgovora
  • 9905 Hitova
Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #15 : 05. Listopad, 2015., 15:59 »
Imas bolje Mario naslove od ovoga.
Prije svega 3D Land. Ali ako jos nemas U onda pricekaj. Navodno druge godine izlazi nova konzola, pa bi i cijene U trebale jos pasti. Ako ti nije dugo cekati

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #16 : 05. Listopad, 2015., 16:03 »
Da ja sam gledao po netu i zaista su se ljudi potrudili i napravili vrhunske levele. Neki su ubitačno teški, pa je bilo zanimljivo gledati reakcije ljudi koji dođu pred sam kraj i pogriješe pa ih vrati na početak.

Ja nisam dosta dugo igrao Super Maria i razmišljao sam kupiti Wii U u paketu sa ovom igrom, šta vi ekipa mislite o tome, isplati li se? Naravno ne bih igrao samo Maria, ali za početak bi sa njime krenio.

Mislim da je to jako dobar početak
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #17 : 05. Listopad, 2015., 16:20 »
Pa ja mislim da se svakako isplati sa obzirom da sam na svome wiiu odigrao 15tak igara dok na ps4 zasada samo dvije. Super je konzola ako volis Nintendo igre i platformere.

Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #18 : 06. Listopad, 2015., 12:49 »
Pa ja mislim da se svakako isplati sa obzirom da sam na svome wiiu odigrao 15tak igara dok na ps4 zasada samo dvije. Super je konzola ako volis Nintendo igre i platformere.

Zbog ovakvih komentara koje sam čuo i ranije počeo sam razmišljati o kupnji Wii U. A koliko god ljudi "podcjenjivali" ovu konzolu, ona uvijek ima zanimljive igre i ako ništa podosta igara koje  želim odigrati.

DeusNikola

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #19 : 18. Listopad, 2015., 06:23 »
Imate kakav video tih svojih levela? Nisam se još odlučio na kupnju jer nemam ni vremena igrat, a htio bi vidjet kako ste to dizajnirali :hiha2:

Uploadao sam nešto drugo, pa usput snimio SMM i postao na YT (znam, trebao bi mi nekakav capture card):

Bowser's Igloo
https://www.youtube.com/watch?v=GdjS46oyhKA
tu sam pokušao složiti što jendostavniji a zabavniji level u NSMB stilu. Zapravo, jedini "teži" dio je onaj sa skokovima po letećim Dry Bonesima preko lave.
Vjerovali ili ne, postotak prelaska je ispod 5%. Ljudi zbilja žele samo auto levelse u SMM-u :(

Very Disco Discovery
https://www.youtube.com/watch?v=6CsKagnboLs
Za ovaj sam si level dao najviše truda i jako sam zadovoljan kako je ispao. Dosta prepreka se može riješiti na više od jednog načina, pred kraj sadrži mogućnost borbe s Bowserom, stealth prilaza Bowseru s leđa :D, te skrivenu bonus lokaciju koju sam pokazao u trećem igranju, taj mali secret objašnjava naziv stagea :)

Fire & ice
https://www.youtube.com/watch?v=0gRz-VzdQuQ
Ovo nije moj stage, downloadao sam ga, ali mi je jedan od boljih i kreativnijih izazovnih stageova. Fora su mi ti ledeni blokovi i skakutanje po njima

Kodovi su u opisu
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2015., 06:42 pass »
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #20 : 04. Studeni, 2015., 08:45 »
Šta nitko ne igra SMM više? :(

evo par mojih novih levela:

Yoshi's Eat, Spit & Sprint
id: BD39 0000 00D0 1177
jednostavan level gdje sam pokušao demonstrirati Yoshijev ability korištenja fireballsa (i Hammer Bro čekića :D) u borbi protiv Bowsera
ima mali secret koji omogućava brzi prelazak levela

Dry Bones Soldier Factory (Hard)
E4DD 0000 00C4 96EF
pokušao sam složiti što teži level koji treba igrati strpljivo. Malo sam možda zatrollao pred kraj :)

1-1 Gone Wrong: There is a Way!
B006 0000 00C4 92EA
nedovršeni SMB level 1-1 s twistom
--------------------------

par jako dojmljivih levela na koje sam naletio:

Infiltrate Bowser's Throne Room (through his bathroom)
7103 0000 0032 FDD2
lagan, zanimljiv i zbilja kreativan level

Piping Hot
4FB4 0000 0096 C211
ništa spektakularno ali jako solidan dizajn, baš mi ima Nintendo vibe kao da je iz službene Mario igre

King Boo's Spooky Orchestra
7B3C 0000 00D2 FF36
artistički vlro lijepo složen stage s hprom kreativnih (i dosta izazovnih) puzzlesa

The Goomba: A Sad Tale of Madness
BDAB 0000 0033 2697
štosan level, svašta se može iskombinirati s efektima
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2015., 08:48 pass »
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Super Mario Maker
« Odgovori #21 : 04. Studeni, 2015., 11:20 »
Šta nitko ne igra SMM više? :(

evo par mojih novih levela:

Yoshi's Eat, Spit & Sprint
id: BD39 0000 00D0 1177
jednostavan level gdje sam pokušao demonstrirati Yoshijev ability korištenja fireballsa (i Hammer Bro čekića :D) u borbi protiv Bowsera
ima mali secret koji omogućava brzi prelazak levela

Dry Bones Soldier Factory (Hard)
E4DD 0000 00C4 96EF
pokušao sam složiti što teži level koji treba igrati strpljivo. Malo sam možda zatrollao pred kraj :)

1-1 Gone Wrong: There is a Way!
B006 0000 00C4 92EA
nedovršeni SMB level 1-1 s twistom
--------------------------

par jako dojmljivih levela na koje sam naletio:

Infiltrate Bowser's Throne Room (through his bathroom)
7103 0000 0032 FDD2
lagan, zanimljiv i zbilja kreativan level

Piping Hot
4FB4 0000 0096 C211
ništa spektakularno ali jako solidan dizajn, baš mi ima Nintendo vibe kao da je iz službene Mario igre

King Boo's Spooky Orchestra
7B3C 0000 00D2 FF36
artistički vlro lijepo složen stage s hprom kreativnih (i dosta izazovnih) puzzlesa

The Goomba: A Sad Tale of Madness
BDAB 0000 0033 2697
štosan level, svašta se može iskombinirati s efektima
Ma ćuti, ja već danima igram sve žive i nežive levele i pravim svoje, ali su toliko očajni da ne vredi da ih ovde postam.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9