HCL.HR

The Crew 2

  • 1 Odgovora
  • 1494 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
The Crew 2
« : 03. Lipanj, 2018., 18:05 »
Take on the American motorsports scene as you explore and dominate the land, air, and sea across the entire USA.
With a wide variety of cars, bikes, boats, and planes, compete in a wide range of driving disciplines.




The Crew 2 is an upcoming open world racing video game developed by Ivory Tower and published by Ubisoft for Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One.
It is the sequel to 2014's The Crew. It features a persistent open world environment for free-roaming across a scaled-down recreation of the United States.
The game allows players to control a variety of vehicles including cars, motorcycles, boats, and airplanes. The game will be released on June 29, 2018.


The Crew 2 | Official Page




Najozbiljnije sam zagrizao ovu closed betu i onako ajde da probam i oduševila me igra! Prvi The Crew me nije baš ničime oduševio, no nastavak je najozbiljnije naumio uhvatiti korak sa Forza Horizon naslovima! Odmah prvu stvar koju sam primjetio jest, da je vozni model impresivan! Nije to Forza nivo, ali je jednako zabavan i miljama ispred svih NFS igara izašlih u zadnjih 8 godina. Bit će ovo MEGA igra, jer je mapa amerike strašno velika. Ima suludo blesavih misija nalik onima u Forzi Horizonu, samo što je vozni park u The Crewu 2 kudikamo raznolikiji budući da imamo i brodove, odnosno glisere i avione. Žao mi je što nisam ranije upao u ovu Closed Betu, no vjerojatno me čeka igra za HCL recenziju pa će se sve nadoknaditi; a do tada evo jednog lijepog screenshota iz photomoda, oko kojeg ću kasnije morat reći par stvari koje su gamechanger za photomode u svim igrama dosada koje su ga imale! Bravo Ubisoft...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Crew 2
« Odgovori #1 : 03. Lipanj, 2018., 18:34 »
Photomode je premoćan!
Evo samo nekoliko s istih lokacija, da se vidi koliko opcije unutar PM-a znače puno.
Čini mi se da nije toliko moćan kao npr. Gran Turismo ili F1 2017 Photomode; ali mislim da ima par opcija kaj nema niti jedan photomode ikad...
















 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9