HCL.HR

The Elder Scrolls Online

  • 121 Odgovora
  • 40208 Hitova
*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #105 : 09. Svibanj, 2015., 09:43 »
Trenutno sam u velikoj gužvi, no najavljujem za idući tjedan otvaranje službenog HCL klana! :thumbs:
Woohoo ,taman da mi se skine na EU(pazite da ne stavite NA ,posto mora cela igra da se skida ponovo ,meni se desilo)
http://prntscr.com/737jw1 This will take a while...
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2015., 09:52 predoje »
Zivot je bezveze ako si mrtav!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #106 : 11. Svibanj, 2015., 13:19 »
Samo da Vas obavijestim da mi fale još 2 lvl za osnivanje službenog klana...
Igra mi je za sada jako dobra, ali nekako imam osjećaj da se teško diže lvl...

Trebalo mi je hrpa sati da dođem na lvl. 8  a odradio sam 15ak misija koje nisu baš kratke!

Jedino što me malo smeta je ova moja kaciga koju sam si napravio, jer se ne vide oči...
Evo i kako izgleda moj visoki Nord ;)


*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #107 : 11. Svibanj, 2015., 13:23 »
Levelovanje je lose,meni se desilo da uradim sve questove a manji sam level nego sto bi trebalo,btw imas u opcijama da vizuelno iskljucis helmet,malo procackaj nzm tacno gde je
Zivot je bezveze ako si mrtav!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #108 : 11. Svibanj, 2015., 13:24 »
Al ne želim isključiti helmet... Fora mi ju je imat na glavi, ali bih želio da mi se vide oči...

Malo me to razočaralo s obzirom na to da su za ovu igru zahtjevali pretplatu i još dosta novaca za kupnju igre...

A na kraju zaribaju takve stvari

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #109 : 12. Svibanj, 2015., 22:03 »
Evo obavijesti.

Otvoren je HCL guild!

Puno ime i prezime je: HCL Gaming

Uz to možete dodati i mene. Ingame ime: Hrvatina

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #110 : 22. Lipanj, 2015., 19:02 »
Vidim da nema neke reakcije na izlazak ESO-a za plejku, da li to znači da nitko ne igra ili su ljudi toliko zauzeti igranjem da ne stignu pisati o svojim impresijama? Ako je ovo prvo velika šteta jer je igra prva liga, mene baš u svemu oduševljava a jedini je problem onaj za koji igra nije kriva; naime nedostatak ekipe koja bi odigrala tamnice u nekakvoj suvisloj kompi. Večini izgleda nije jasan koncept MMPRPG-a - kada se ne igra priča treba surađivati i imati slušalice. No nedostatak suvisle ekipe je ionako nedostatak večine MP tako da to i ne treba posebno spominjati. Ako je netko u Dagerfall konvenciji, nivo između 10 i 20 neka me doda. Za one neodlučne savjet - svakako isprobati.

*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #111 : 22. Lipanj, 2015., 19:06 »
Vecina ljudi su igrali igru na izlasku ili u beti,i od tadu nisu ni igrali ni citali changelog itd...,a od tad je MNOGO igra napredovala.Sada je bio veliki nalet novih igraca kada je izaso Tamriel Unlimited,tako da je situacija bolja :) BTW ja sam nesto stao,sad moram da skinem ponovo i da krenem posto sam greskom igrao na NA :3
Zivot je bezveze ako si mrtav!

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #112 : 22. Lipanj, 2015., 20:16 »
Ja sam igrao na PC-u kad je izašla, sad više ne. Kako sam PC prekrižio kao platformu za igranje, mislim uskoro ESO uzet za PS4.
Znam neke koji igraju na PS4 te su zadovoljni i guštaju.

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #113 : 17. Prosinac, 2015., 18:03 »
 pozdrav ljudi :) prvo isplatil mi se kupiti ESO igrao gw2 dosadio mi igrao wow dosadio :D

eh ako se isplati dal cu ga moci pokrenuti imam 4 GB ddr2 rama, gt 440 geforce i E6600 dual core 3.06 Ghz

igrao sam betu bez ikakvih problema al maloprije pogledah minimalnu konfiguraciju i vidim kako je za Tamriel unlimited potrebno i3 3 gige rama itd...
sad me zanima dal moja kantica moze to pokrenuti :)

hvala i nadam se da nisam fulao sto pisem u pc gaming ne znam gdje drugo :D

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #114 : 17. Prosinac, 2015., 20:45 »
namjeravam kupit igru pa jel mi netko može reć kakva je sveukupno kakav je end game i takve stvari. Inače sam dugogodišnji WoW igrač pa me zanima da usporedim. čito sam recenzije na internetu al to mi baš nešto i neverijedi nasuprot pravom mišljenju

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #115 : 23. Studeni, 2016., 03:05 »
Malo da ozivim temu! Igra je bila trenutno free prek vikenda pa posto sam je mjerko vec duze vrije isprobo sam je i svidjela mi se te sam kupio na  stemu gold edciju. Ja i frend smo teko poceli igrat pa me zanima dali jos netko igra i jeli aktivan taj hcl guild?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #116 : 23. Studeni, 2016., 07:06 »
Koliko znam nije... Nije bilo dovoljno zainteresiranih, a kako nisam imao s kime igrati igru - poklonio sam acc...

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #117 : 06. Prosinac, 2016., 18:53 »
skokni tu - svaki dan nas ima nekoliko koji igramo ESO

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #118 : 10. Siječanj, 2017., 21:56 »
Odlučio sam početi igrati Elder Scrolls Online,pa eto... radim ovaj post jer me zanima dali ima ''naših'' ljudi koji to aktivno svakodnevno igraju ?

Odg: The Elder Scrolls Online
« Odgovori #119 : 15. Svibanj, 2017., 10:30 »
Pozdrav! Evo uzeo i ja ESO i odlična je igra. Približavam se lvl 10 pa me zanima da li tko igra još ovdje i ima li kakav aktivan Gulid kod nas (ili na Balkanu) gdje se mogu priključiti? :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9