HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211362 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #705 : 03. Rujan, 2012., 14:09 »
neki modovi zahtjevaju skyrim extender iliti skse pa probaj s tim.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #706 : 03. Rujan, 2012., 14:27 »
Jel mozda kojim slucajem kad pokrenes launcher ne mozes selectat data files?

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #707 : 08. Listopad, 2012., 13:50 »
Instalirao sam DLC za skyrim 5 ( HEARTHIRE) Napravio sebi dom i sve. Ali kada postavim onaj ormaric sa staklenim poklopcem imam samo opcije otvoriti i zatvoriti. Ne mogu staviti unutra bodez ii mac ili neko drugo vec oruzije. Dali netko zna do cega je to i zasto i dali se moze popraviti. Naravno Skyrim je original kao i DLC.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #708 : 09. Listopad, 2012., 13:25 »
Moraš imati oružje koje želiš postaviti u taj ormarić u ruci. Postaviš ciljač na sredinu tog display casea i stisneš space. Ako ne možeš tako, uvijek ti ostaje opcija da ručno uzmeš neki predmet (baciš ga na pod i držiš space kako bi ga pomicao), postaviš ga unutra i zatvoriš.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #709 : 10. Listopad, 2012., 00:45 »
Hvala puno. Ona prva opcija ne moze nikako. Jer nemam je u ponudi. Samo otvoriti i zatvoriti. Ali
 ova sa spaceom je super. Nisam ni znao da se to moze. Puno hvala!!!

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #710 : 23. Listopad, 2012., 19:03 »
Kao što je već rečeno u HCL vijesti, u 1.8 patchu pronađeni su fajlovi koji sugeriraju na to da dolazi novi DLC pod imenom Dragonborn koji će dodati otok sjeveroistočno od Skyrima - Solstheim. Također se spominje i jahanje zmajeva, novi armori, magije i oružja. Najzanimljiviji su map markeri pronađeni u patchu:



*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #711 : 26. Listopad, 2012., 16:47 »
Skyrim je proglašen ultimativnom igrom godine na ovogodišnjem Golden Joystick Awardsu.
Uz to, odnio je pobjedu u još dvije kategorije, najbolji RPG te najbolji gaming trenutak za "Throat of the World" scenu.

[PC Gamer]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #712 : 27. Listopad, 2012., 14:12 »
Po meni je zasluženo odnio nagradu. Igrica je jedna od najboljih koje sam igrao.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #713 : 28. Listopad, 2012., 19:56 »
Po meni je zasluženo odnio nagradu. Igrica je jedna od najboljih koje sam igrao.

Potpuno se slažem.

Ljudi imam jedan problem.Riješila sam misliju Downguarda i pitala Seranu da li želi da se izliječi "vampirstva".Ona je rekla da će malo razmisliti o tome i vratit se kući.Nisam znala šta tačno podrazumijeva pod tim "kući",pa sam je tražila u svim svojim kućama i u onom njenom dvorcu Volkihar,ali je nigdje nisam našla.Tražila sam rješenje po Googlu,ali ga nisam našla pa sam se sjetila da bi mi neko odavde možda mogao pomoći.Kako i gdje da je nađem?Ona mi je najbolji i najdraži kompanjon,stvarno želim da je nađem.
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2012., 20:05 nnnnn99 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #714 : 28. Listopad, 2012., 20:45 »
Trebala bi biti u Dawnguard dvorcu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #715 : 28. Listopad, 2012., 20:51 »
I tamo sam tražila,ništa.Možda i je bila,ali je nisam našla jer je Dawnguard dvorac jako velik.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #716 : 05. Studeni, 2012., 16:51 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #717 : 06. Studeni, 2012., 17:40 »
Je li na kraju onaj zadnji DLC Dawnguard izašao za PS3?

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #718 : 06. Studeni, 2012., 19:20 »
Nije, kao ni Hearthfire. Vjerojatno neće ni ovo jer zapostavljaju PS3 iz dosad nepoznatih razloga. Nije da je sad ogroman napor izbaciti nekakav mali DLC za PS3. Kako ostali developeri to uspijevaju, a oni ne mogu, stvarno ne kužim.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #719 : 06. Studeni, 2012., 19:29 »
A, dobro. Ionako mi je svejedno, jer Skyrim igram na PC-u.  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9