HCL.HR

The Walking Dead

  • 80 Odgovora
  • 21716 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #15 : 02. Siječanj, 2013., 11:39 »
Negdje pri kraju prve epizode, ne znam, jebeno savršena igra.

Priča je fantastična, dakle ima smisla i puno je emocija u priči, ali i odlično okarakteriziranim likovima. Kolko-tolko se i vide emocije na licu (SPOILER SPOILER SPOILER kad Lee shvati da su mu roditelji umrli u onoj prodavaonici u Maconu SPOILER SPOILER SPOILER), a super mi je ona mogućnost da odabereš kog ćeš spasiti (na farmi, ja sam spasio Ducka). Jako jako emotivna igra s puno mogućnosti odabira. Vjerovatno ću je preći dvaput, čisto zbog mogućnosti odabira, ali zasad nastavljam guštat u ovom jako jako puno.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #16 : 02. Siječanj, 2013., 12:11 »
Bas sam preso prvu sezonu jucer. Odigrao igru u jednom dahu. Ima nekih svojih problema. I nisam prezadovoljan zavrsnicom. Ali defnitivno sto se storytellinga tice jedna od najboljih u zanru. Nisam bio tolko emotivno vezan za likove kao ovdje i u Mass Effectu.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #17 : 02. Siječanj, 2013., 12:55 »
Jel ova IGRICA vezana za seriju? Mislim, likovi, priča i to.

Jer nisam gledao TW SHOWW. xD

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #18 : 02. Siječanj, 2013., 12:58 »
Jel ova IGRICA vezana za seriju? Mislim, likovi, priča i to.

Jer nisam gledao TW SHOWW. xD

Nije!Igra nema veza sa serijom.Doduse pominju se par likova iz serije ali radnja nije ista.
Suspect

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #19 : 02. Siječanj, 2013., 13:18 »
Jel ova IGRICA vezana za seriju? Mislim, likovi, priča i to.

Jer nisam gledao TW SHOWW. xD

Samo cu jos dodati da je serija naspram igre, blago receno: "HRPA SMECA!".

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #20 : 02. Siječanj, 2013., 13:26 »
Neznam zasto tako mislis!?Po mom misljenju sarija je cak i bolja od igre.
Suspect

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #21 : 02. Siječanj, 2013., 13:37 »
Jel ova IGRICA vezana za seriju? Mislim, likovi, priča i to.

Jer nisam gledao TW SHOWW. xD



Na stripu je bazirana igra.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #22 : 04. Siječanj, 2013., 15:44 »
Završio igru. Definitivno ide u 90+ kategoriju.

Savršena priča, mnoštvo emotivnih događaja i odluka, perfektan voice acting, jedino su malo šlampavi FPS elementi i odluke, ali svakako igra vrijedna svake sekunde igranja. Preporuka kao kuća :)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

supa

  • *
  • 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #23 : 04. Siječanj, 2013., 21:27 »
Igrao sam prvu epizodu a ostale sam pogledao  na tube-u. Point click igre me jednostavno umore i nemogu me dugo drzati pred ekranom. Prica je jako dobro uradjena iako odluke koje igrac donese ne utjecu na sami zavrsetak.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #24 : 08. Siječanj, 2013., 23:32 »
Upravo sam prešla 5. epizodu i jako sam :wildboy: .Predobra igra,puna sam emocija. :wildboy:
P.S. pročitala sam da će biti i 2. sezona i to me jako obradovalo.Ko zna,možda ćemo igrati s Clementine.
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2013., 23:35 nnnnn99 »

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #25 : 09. Siječanj, 2013., 08:23 »
Upravo sam prešla 5. epizodu i jako sam :wildboy: .Predobra igra,puna sam emocija. :wildboy:
P.S. pročitala sam da će biti i 2. sezona i to me jako obradovalo.Ko zna,možda ćemo igrati s Clementine.

Ne bih rekao da cemo igrati sa Clem,ja mislim da cemo igrati sa Gvenom(kinez koji se odvojio od grupe u prvoj epizodi)!Ja ti predlažem da odgledas seriju ili jos bolje procitas knjigu!
Suspect

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #26 : 09. Siječanj, 2013., 12:26 »
Seriju gledam naravno,a za knjigu ću još vidjet.Pa ne bi bilo loše igrati s Gwenom,dobar je on tip.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #27 : 09. Siječanj, 2013., 15:19 »
Seriju gledam naravno,a za knjigu ću još vidjet.Pa ne bi bilo loše igrati s Gwenom,dobar je on tip.

Mada profesor Lee je bio bolji!Ali vidjet cemo sa kim bismo mogli igrati,ja mislim sa Gwenom!
Suspect

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #28 : 09. Siječanj, 2013., 18:04 »
Seriju gledam naravno,a za knjigu ću još vidjet.Pa ne bi bilo loše igrati s Gwenom,dobar je on tip.

Mada profesor Lee je bio bolji!Ali vidjet cemo sa kim bismo mogli igrati,ja mislim sa Gwenom!

Sumnjam da ce igre ikada biti dio serije ili graficke novele. Zasebne su price sa zasebnim likovima i to je puno bolje. Iskreno ne bih htjeo igrati sa Gwenom nego sa nekim novim i zanimljivim likom poput Lee-a. Ostatak ekipe se poput Gwena jedino moze pojaviti kao Easter Egg, to je prihvatljivo :)

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #29 : 09. Siječanj, 2013., 18:14 »
Ne znam,novi lik bi tu pomutio sve!A ne znam da li se sjecate one ženske iz 4. epizode!Mozda cemo igrati sa njom!Ali ipak ocekivanja su da nastavimo sa Gwenom a ko zna mozda to bude i Clem ili neki novi lik!

Zelio sam pitati da li nekako mogu spasiti Kenny-jevu zenu I Kennyja od smrti?Da li igrate piratsku verziju i da li se isplati igru uzeti na steamu?
Suspect

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9