HCL.HR

The Walking Dead

  • 80 Odgovora
  • 21725 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #60 : 25. Srpanj, 2014., 15:04 »
Ja bi rekao da je uvjerljivo najlošija do sad. Osim što postavi interesantno finale, ali eto.

Najlošija jer su likovi jebeni debili (Sarah) ili su random da me baš briga za njih (onaj crnac ne znam ni kako se zove), ili mijenjaju raspoloženje ovisno o tome kako im je zacrtano bez obzira na to što ih ti ranije uvjeriš u nešto (mislim da je jasno na koga se to odnosi).

Clementine je ta koja vuče konce u svim grupnim odlukama, ali za nju se nikad ne moraš brinuti jer neće ona biti ta koja će platiti za to. To u prvoj sezoni nije bilo tako, jer kad si s Leejem odlučivao morao si misliti i za Clementine. Ovdje misliš za grupu, ali jasno ti je da biraš samo tko će u njoj ostati.

A o gameplayju da i ne govorim. Hej uhvatimo rakuna. Jebo te rakun usrani.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #61 : 25. Srpanj, 2014., 17:48 »
Ja isto danas odigrao 4-u epizodu, stajaznam, meni ovo valja.
Da sarah je retardirana to stoji, i sta god probas nemozes ju uvjerit u suprotno...
Ali opcenito mi je dobra i napeta prica, a sada treba ko zna koliko cekat 5u epizodu... :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #62 : 25. Srpanj, 2014., 18:03 »
Slažem se za wyzardom, preloša epizoda Sarah je zbilja retedirana drago mi je što je umrla, nesposobno govno.

A gameplaya skoro da nije ni bilo. Ovo postaje ko serija samo gledaš i nemaš nikakve interkacije. Klikni me ovdje i to je to.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #63 : 25. Srpanj, 2014., 18:05 »
Po komentarima imam dojam da je ova sezona dosta lošija od prve.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #64 : 25. Srpanj, 2014., 18:55 »
Slažem se za wyzardom, preloša epizoda Sarah je zbilja retedirana drago mi je što je umrla, nesposobno govno.

A gameplaya skoro da nije ni bilo. Ovo postaje ko serija samo gledaš i nemaš nikakve interkacije. Klikni me ovdje i to je to.

Pa takav je od pocetka, interaktivni strip.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #65 : 25. Srpanj, 2014., 19:02 »
Koliko se sjećam prva sezona nije bila baš tolko neinteraktivna, imao si više slobode sa leejem, mogao si hodat uokolo i gledat tu toga u ovoj sezoni baš i nema.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #66 : 26. Srpanj, 2014., 06:02 »
Koliko se sjećam prva sezona nije bila baš tolko neinteraktivna, imao si više slobode sa leejem, mogao si hodat uokolo i gledat tu toga u ovoj sezoni baš i nema.

Od telltale-a kao prave avanture smatram: Monkey island, sam & max, back to the future i strong badd.
Jurasic park, walking dead, wolf among us bi nazvao vise interaktivne price.

A sto se tice kvalitete 2. sezone, ona je losija, ali je i dalje dobra, barem meni.
A zasto kvaliteta pada?
Pa mozda zato sto su se u 1. sezoni mogli u potpunosti posvetit samo toj igri, dok su se sada ufatili izrade miljon igara odjednom...tales of borderland, wolf among us, walking dead, game of thornes...i neznam dali ima jos sta?

Ja inace obozavm ''visual novel'' tip igara (999, zero escape, phoenix wright serijal, danganronpa....), tako da mi je i ovo super ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #67 : 26. Srpanj, 2014., 12:07 »
Yep, previše su si toga uzeli. Ajde mogu razumjeti Game of Thrones, takva se prilika ne propušta, ali Tales of the Borderlands... čemu? Mislim, vjerojatno će biti dobra igra, ali nije nešto pretjerano uzbudljivo.

Druga sezona mi je počela izvrsno, i imala je odličan zaplet s Carverom. Ali previše smrti je bilo, po epizodi je ubijano u prosjeku troje likova prije nego si se uspio imalo zbližiti s njima. Kad tako brzo otpadaju nekako mi dođe na svejedno. Da su ih čuvali za finale, onda bi mi donekle bilo stalo, jer sam ih čuvao sve do tada. Ali nisu.

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #68 : 26. Srpanj, 2014., 12:56 »
Slažem se sa svime što ste rekli, od toga da je ovo najlošija epizoda definitivno, da je ova sezona dosta lošija od prve, a i da je sranje što se puno ubija ljudi. Sve u svemu, sama igra nije loša, ali kao što sam napomenuo kada sam prešao treću epizodu, ovo su pomalo razrijedili.

Čekam sada petu pa da vidimo što su spremili za kraj :)
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #69 : 27. Kolovoz, 2014., 15:07 »
Evo upravo završio petu epizodu i ono neznam. Ima toliko završetaka da sumnjam da će clem biti u trećoj sezoni.

Ja osobno sam upucao kennya i otišao sa jane i pustio sam onu obitelj unutar skladišta ali kada sam pogledao druge završetke mislim da je bolje da sam otišao sa kennyem u wellington. Nekako mi je žao što sam upucao kennya zbog svega što smo prošli.


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #70 : 28. Kolovoz, 2014., 08:37 »
Odigrao i posljednju epizodu. Enikejs, nije loše, al' da većina Zoranovih kritika iz recenzije stoji, stoji. Interaktivnosti gotovo i nema, ono malo klasičnih avanturističkih mozgalica što je bilo u potpunosti je isparilo, premalo pažnje pridodano razvoju karaktera, previše uvođenje novih za koje te na kraju nije briga kada umru i meni osobno nepotreban Kennyjev bipolarni poremećaj gdje se u jednom trenutku ponaša kao čovjek primjeren svojim godinama, a u drugom kao potpuni luđak i dijete. Kužim što je Telltale htio postići s njegovim likom u drugoj sezoni, al' nezz, najblaže rečeno nespretno su to izveli. Vrijedi odigrati cijelu sezonu (ocjena je iz moje perspektive malo preniska što se tiče ukupnog doživljaja), al' svakako dosta slabije od prve sezone.
The greatest teacher, failure is.

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #71 : 01. Rujan, 2014., 01:21 »
Evo upravo završio petu epizodu i ono neznam. Ima toliko završetaka da sumnjam da će clem biti u trećoj sezoni.

Ja osobno sam upucao kennya i otišao sa jane i pustio sam onu obitelj unutar skladišta ali kada sam pogledao druge završetke mislim da je bolje da sam otišao sa kennyem u wellington. Nekako mi je žao što sam upucao kennya zbog svega što smo prošli.

Također sam uradio isto i dijelim mišljenje s tobom. Mislim da sam i pustio Kennya, tj. da ga nisam upucao, nekako bi se Jane izvukla i ona bi ga ubila jer mi je ovo najlogičnije riješenje da se krene u trećoj sezoni sa Jane, doduše više bih volio da su ostavili neke osobe u igri koje više znam, recimo Kennya i još nekoga iz prve sezone.
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #72 : 06. Prosinac, 2014., 22:00 »
Završio sam sezonu 2.
Jednako mi je dobra kao i sezona 1.
Svakako preporuka svima. :thumbs:

*

Anthony22

  • *
  • 70
  • Šta piješ Koki ?
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #73 : 28. Prosinac, 2014., 21:36 »
Možda malo off,ali dali je netko od vas čitao dotični strip ?
Dali se uopće može naći kod nas u prodaji,za skinuti,išta ?

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #74 : 28. Prosinac, 2014., 22:30 »
Ne znam ima li kod nas za kupiti, ali znam da ima za "kupiti" na internetu, doduše engleska verzija :)
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9