HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466429 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #375 : 04. Ožujak, 2015., 17:46 »
Ona neugodna situacija kad te Adam Jensen kuži,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #376 : 04. Ožujak, 2015., 17:47 »
Meni su Souls borbe "fazon" užasne borbe...
Na to fanovi odgovaraju: "kada neznaš", "noob si" i ostalo, ali jednostavno ona borba u Soulsuima mi je veće sranje.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #377 : 04. Ožujak, 2015., 17:50 »
iq1
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #378 : 04. Ožujak, 2015., 17:51 »
Dobro, uživaj u Souls borbi.
Tipični fanboy, odmah vrijeđanje kada se kaže jedna rječ protiv njegove svete krave...
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2015., 17:54 doktor1 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #379 : 04. Ožujak, 2015., 17:55 »
Ona neugodna situacija kad te Adam Jensen kuži,,,
Valjda ćeš i ti nekad dostić taj level pa da i ti mene počneš kužit

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #380 : 04. Ožujak, 2015., 18:01 »
Pa kužim ja tebe brate - i ja sam se slagao s većinom tvojih mišljenja kad sam imao 13 godina.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #381 : 04. Ožujak, 2015., 18:39 »
Meni su Souls borbe "fazon" užasne borbe...
Na to fanovi odgovaraju: "kada neznaš", "noob si" i ostalo, ali jednostavno ona borba u Soulsuima mi je veće sranje.

Nemaš pojma, eto :mrgreen:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #382 : 04. Ožujak, 2015., 18:58 »
Pa kužim ja tebe brate - i ja sam se slagao s većinom tvojih mišljenja kad sam imao 13 godina.
Znaš šta je najsmješnije, to što sam i ja sa 13 godina (ili prije će bit sa 7 :mrgreen:) imao isti ukus kao ti sada :hihi:. Samo što ja nisam toliko arogantan (da ne kažem glup) da smatram da je ukus<=>IQ :fpalm:, eto na koliko niskom nivou ti je razmišljanje.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #383 : 04. Ožujak, 2015., 19:54 »
Ja nisam mislio da nužno mora biti teška kao DS, nego da je borba bude na taj fazon a ne ovaj dosadašnji "klikajući" fazon :mrgreen:. Nisam dvojku igrao pa ne znam jesul šta mijenjali ali ova u kecu gdje samo klikaš u pravim momentima mi je podosadan i nije uopće imerzivan. U Skyrimu borba nije dobro realizovana ali je taj sistem dobar tj. ja zamahujem, blokiram... a ne kao u Witcheru gdje ja samo pravoremeno klikam a on nasumično izvodi neke poteze.

Borba u dvojci nije niti slicna onoj u jedinici, po meni je super odradena i bas po mome ukusu. Nego cudi me da ti, jedan veliki RPG fan nisi odigrao dvojku :solidus:


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #384 : 04. Ožujak, 2015., 20:15 »
Nadajmo se da će netko brzo modati borbu i pretvoriti ju u Souls iskustvo, jer CDP očito nema pojma što radi na tom području. ;(

Nadamo se da će netko brzo doć i......bannat te lol

A čemu bi to radili, nije witcher hardcore RPG di buš poginuo 17 puta prije prvog checkpointa pa zna se da je Witcher još od dvojke dinamičnija i brža borba i tako će biti i u trojci. Ma nezz ovakvi komentari baš nemaju smisla ikakvog valjda ti je dosadno nezz. Tj di češ uzimat baš onu specifičnu mehaniku za Souls i metnut je u Witchera i obrnuto ? Zašto ? no sense whatsoever....Tolko nema smisla (jer je svaka od navedenih igara baš specifična pri svom gameplayu borbi) da si mogao doć i reć : a kad će više netko doć i stavit mehaniku borbe u witcheru ko iz south parka ? prd mrd
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2015., 20:17 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #385 : 04. Ožujak, 2015., 20:36 »
Nego cudi me da ti, jedan veliki RPG fan nisi odigrao dvojku :solidus:
Izgleda da ipak nisam toliko velik :solidus:, RPG mi je tek drugi žanr (nakon stealtha naravno). Upravo sada igram keca (otprilike sam na polovini) a nakon njega ću se odmah bacit na dvojku, čime ću prekinuti svoj dosadašnji običaj da nikad ne igram dvije igre iz istog serijala jednu iza druge.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #386 : 04. Ožujak, 2015., 21:35 »
Geralt mora biti badass, ne može mi ginut svakih deset minuta. Nije u duhu lika. :hiha:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #387 : 04. Ožujak, 2015., 21:44 »
Nego cudi me da ti, jedan veliki RPG fan nisi odigrao dvojku :solidus:
Izgleda da ipak nisam toliko velik :solidus:, RPG mi je tek drugi žanr (nakon stealtha naravno). Upravo sada igram keca (otprilike sam na polovini) a nakon njega ću se odmah bacit na dvojku, čime ću prekinuti svoj dosadašnji običaj da nikad ne igram dvije igre iz istog serijala jednu iza druge.

To prelazis keca ima nekih godinu i pol? xD xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #388 : 04. Ožujak, 2015., 21:47 »
Pusti ga na miru, ja sam još gori. Ja pokušavam prvog odigrat još od kad je izašao. :hihi:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #389 : 04. Ožujak, 2015., 22:07 »
Geralt mora biti badass, ne može mi ginut svakih deset minuta.

Upravo to, svatko tko je imalo upoznat sa svijetom Witchera zna da je Geralt (i svi ostali Witcheri) stroj za ubijanje kojemu malo koji covjek ili cudoviste moze pruziti ozbiljniji otpor. Tako da ova izjava da se napravi borba u stilu Dark Soulsa nema aposlutno nikakvog smisla ni veze :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9