HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466417 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #540 : 13. Svibanj, 2015., 11:38 »
Savjetujem da odigraš keca i dvicu. Kec možeš nabaviti za 1.5 eura a dvicu do 3 eura. Kec je i dan danas dobar i nudi oko 40, 50 sati gameplaya.
Ako želiš da se emocionalno vežeš sa likove, trebaš igrati sve igre. To ti je kao da igraš samo Mass Effect 3 bez prva dva. Teško buraz :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #541 : 13. Svibanj, 2015., 13:35 »
Ja ne kuzima ako ima toliko te price i prica je bitna, pa kog vraga nisu fino izdali remaster verzije za PS4 i X1 ?!
Fino su mogli zaradit, i urecit ljude koji nisu igrali prva 2 dijela.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #542 : 13. Svibanj, 2015., 13:49 »
Nisu oni toliko velik tim. Dok su još radili Witcher 2 morali su otkazati dvije igre da bi dovršili dvojku. Ako se ne varam, Witcher 3 je privatno financiran, u smislu da investitori za igru nisu izdavači. Warner Bros. Games i Bandai Namco su samo distributeri igre, oni nisu pumpali pare za njezin razvoj.

Da su išli radit remastere Witcher 3 ne bi izašao do 2017. vjerojatno. Drugi bi, ajde, koliko toliko mogli portati. Ali prvi nikako, jer prvi je bio i ostao na PC-u, a tu bi onda trebali prilagoditi kontrole... ne bi mogao biti remaster nikako nego totalni remake.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #543 : 13. Svibanj, 2015., 14:07 »
Nadam se onda da ce neki izdavac vidit kolko je ljudi ludo za ovim serijalom, pa da ce im omogucit izdavanje remastera neka ljudi igraju (ja sam valjda jedan od rijetkih, kome ovaj serijal nije napet).

A kad vec spominjes otkazivanje, primjetio sam da nema vise ni traga ni glasa Cyverpunku, samo onaj prekrasan trailer od pred koju godinu... :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #544 : 13. Svibanj, 2015., 14:23 »
17.01.2015.

“…in short, communication-wise, we are now focusing entirely on The Witcher 3: Wild Hunt,” head of marketing and PR Michal Platkow-Gilewski said. “Everyone is working crazy hard to give gamers around the world an RPG to remember. Worry not, Cyberpunk 2077 is OK, its time will come.”

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #545 : 13. Svibanj, 2015., 14:28 »
Za sad im dobro ide, ali nije *toliko* ljudi ludo za Witcherom ipak. Primjerice, čitav serijal je u šest godina prodao šest milijuna primjeraka, po podacima s kraja 2013. Za usporedbu, Assassin's Creed Unity, koji je bio osporavan i kritiziran, toliko je prodao u manje od tri mjeseca.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #546 : 13. Svibanj, 2015., 14:54 »
Za sad im dobro ide, ali nije *toliko* ljudi ludo za Witcherom ipak. Primjerice, čitav serijal je u šest godina prodao šest milijuna primjeraka, po podacima s kraja 2013. Za usporedbu, Assassin's Creed Unity, koji je bio osporavan i kritiziran, toliko je prodao u manje od tri mjeseca.

Pa dobro, nije to bas dobra usporedba s obzirom da je CD Projekt relativno mali, neovisni studio, a i obje igre su prvo izasle kao PC ekskluzive. Ja vjerujem da ce se Witcher 3 sam prodati u tolikom broju, ako ne i vise.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #547 : 13. Svibanj, 2015., 17:30 »
A kad vec spominjes otkazivanje, primjetio sam da nema vise ni traga ni glasa Cyverpunku, samo onaj prekrasan trailer od pred koju godinu... :wildboy:

Nisu oni veliki tim pa da rade na dvije igre odvojeno!
Sjećam se da su negdje lani u studenom rekli da su privremeno obustavili rad na Cyberpunk naslovu te se u potpunosti svi fokusirali na WIthcer 3 da isporuče vrhunski naslov!

I kao šta rekoh, ovo je jako "story driven RPG" i smatram da je suludo krenut od trojke
A to šta CDPR tvrdi da je igra rađena da sa lakoćom uskoče i novi igrači je obična PR glupost...
Iako vjerujem da ima masu igrača koje zaboli ona stvar za likove i priču te će ovo odigrat tek toliko da odigraju...

Odlična stvar je šta u WItcher serijalu nema tipa Mass Effect/Dragon Age good/evil odabira... A po tom pitanju kažu da trojka rastura!

A vidjevši po dojmovima da je W3 vrhunski RPG jedva čekam da izbace više detalja o Cybernpun naslovu...

Nevjerovatna veličina:
Wow, 35 Minutes of Witcher 3 PS4 Footage Takes Us from One Side of the Map to the Other
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj, 2015., 17:33 doktor1 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #548 : 13. Svibanj, 2015., 17:50 »
Probijanje sunca kroz oblake izgleda nevjerovatno, uostalom kao i samo nebo sa oblacima



Inače to je ovaj video - The Witcher 3 / Timelapse of the Day & Night Cyle


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #550 : 13. Svibanj, 2015., 22:01 »
Ja ne kuzima ako ima toliko te price i prica je bitna, pa kog vraga nisu fino izdali remaster verzije za PS4 i X1 ?!
Fino su mogli zaradit, i urecit ljude koji nisu igrali prva 2 dijela.


A šta će ti pobogu reizdanja W1 u W2 ? Potrošiš par eura i igraš na kompu. Uostalom pol ovih "remastera" kaj su izašli u zadnje su prevare da se uzme lova. Metneš veću rezoluciju nabiš cijenu, staviš natpis REMASTER da ekipa popuši lovu za igru koju već ima.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #551 : 13. Svibanj, 2015., 23:03 »
Pogledo sam ovaj IGN PC stream, (gdje su bila dva čovjeka iz CDPRa)...

- lvl cap u igri je 50; IGN i Gamespot recenzenti su nakon stotinjak sati bili na kakvom 35 lvlu
* nešto su spominjali da se može još više razvijat, ali nisam baš ubro jer sam radio nešto treće
- na većim težinama neprijatlji su više agresivni i imaju veći dmg
- nema lvl scalinga
- svijet djeluje jako razrađen i detaljan, (pod time ne mislim sada na grafiku); zanimljivi sidequestovi i odlični razgovori
- na konju u trku odsjeć glavu tipu na putu, odlično!
- možeš ubit patku i kokoš bez da cjelo selo krene u hajku za tobom!!
*gg 10/10 preorder
- PS4 verzija izgleda odlično, ali PC izgleda dosta bolje, (no shit Sherlock)
- PS4 verzija će imati photomode, (valjda će imati sve verzije)
- day one patch ispravlja male bugove i donosi optimizaciju na sve platforme; trebalo bi popravit ono na šta se žale kod PS4 verzije i problematičnog FPSa, ali neznaju koliko

Gospon Geralt u PC verziji pod video kompresijom:
*bez famozngo hairworksa


Gospon Geralt u PS4 verziji pod video kompresijom:


Detaljan dizajn NPCa... Ovaj je sa jednog sidequesta, ali sam isključio zvuk da mi ne "spojlaju", ali uglavnom parali su se od smjeha


Par settings opcija iz PC verzije na kojima su igrali, ostale nisam uhvatio


*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #552 : 14. Svibanj, 2015., 00:07 »
Da se nadovežem na doktora,tu možete pogledati čitav stream:
https://www.youtube.com/watch?v=PahEFn5aQSg

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #553 : 14. Svibanj, 2015., 18:04 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #554 : 14. Svibanj, 2015., 21:27 »
Kako znaju napraviti savrsen CGI video, to nije normalno :D \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9