HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466405 Hitova
*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #585 : 18. Svibanj, 2015., 14:54 »
Stiglo prekjucer sa amazona \:D/

:winknkiss:


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #586 : 18. Svibanj, 2015., 15:10 »
Kolika razlika u fps je između ultra i high (ako se zna)?

Ovaj članak je izašo od PC Gamera...
Samo neznam zašto nema High opcije već uspordbe između low/medium/ultra, (može biti povezano sa verzijom igre!)

Ogroman razlika je između ultra i medium u perfomransma, a i već samnjivanje sjena sa ultra na high diže dosta framerate!

EDIT:
Vani je i The Witcher 3: Wild Hunt Graphics, Performance & Tweaking Guide od nvidije...
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2015., 15:24 doktor1 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #587 : 18. Svibanj, 2015., 15:29 »
Slušajuć soundtrack, ovako na prvu, bolji nego prva dva. A to je veliko postignuće. Ne pamtim kad mi je neka glazba u igri djelovala ovako "organski". U smislu da ja, koji zapravo nemam pojma o glazbi, mogu otprilike prepoznati dobar dio instrumenata koji se koristi. Kod drugih soundtracka je sve to nekako smuljano u jedno. Ovdje se baš nekako izraženo čuje svaki sloj skladbe.


Kak ne pamtiš ? Pillarsi imaju fenomenalnu "organsku" glazbu, muzika je tamo za svaku pohvalu.
Doktor: Kriste kolki je tweak, baš za sve opcije :ave:

OT danas skidam, sutra igram \:D/
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2015., 15:34 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #588 : 18. Svibanj, 2015., 15:37 »
ja bih ga kupio , al me strah, imam par tjedana godisnjeg sad a  steta ih je ostavit za kompjuterom :wildboy:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #589 : 18. Svibanj, 2015., 17:00 »
Igrat ću igru na low-u i još ću lockat fps na 25 samo da živciram ljude oko sebe. Jasno mi je da grafika znatno utječe ljudima na doživljaj igre ali dajte ljudi vratite se u realnost, najljepšu igru nebi igrali duže od par sati ako vam mehanika i priča ne odgovaraju.


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #590 : 18. Svibanj, 2015., 18:13 »
Trailer ima neke spoilere o povratničkim likovima!!!



The Witcher 3: Wild Hunt - Launch Trailer ("Go Your Way")


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #591 : 19. Svibanj, 2015., 09:49 »
Atmosfera u igri je fantastična; prvo malo selo u koje dolazimo baš djeluje živo; djeca se igraju vani, ljudi loču u krčmi, kokoške i patke trče po putu, (koje možemo zaklat bez ikakvih "sankcija" HUEHUEHUE.
Kada doleti čopor vukova ili beštija ljudi reagiraju i nastane panika, (iako čini mi se da na jednom mjestu ima tip šta daje neki quest te je doletilo deset vukova, a on je bezbrižno ostao sjedit dok su ljudi sa puta panično utekli). Još kada ti dobace "freak".. Taman ti dođe da se okreneš i opališ mu kacot.. Nisam probao, ali definitivno hoću.
Znam da  Witcher serijal nema good/bad odlukla, ali planiram biti totalni bastard Geralt; ništa mukte i šamaranje svih koji mi se suprostave na bilo koji način
Glazba je zbilja vrhunska kao i voice acting!

Ljubitelje serijala, (šta ja jesam) će atmosfera vjerovatno još više povući u igru.
Još kada se u trailerima vidi čega svega im u tom svijetu... Sumnjam da će podbacit dizajnom i atmosferom!

Šta se tiče prezentacije, još nisam vidio ništa od tog ogromnog svijeta, ali čini mi se jako dobra. Problem mogu predstavljati udaljena stabla koja znaju izgledati nezgrapno a tome pridonosi i skupi Foliage Draw Distance koji na ultra ipak izgleda osjetno bolje... Ali niti ne očekujem nešto detaljnije po tom pitanju sa mojom karticom koja vrti igru na High postavkama bez hairworksa, (koji je jako skup) na konstantnih 1080@30, (Phenom II x4 955 BE @ 4.0 / 8GB DDR3 / GTX 750 TI @"veliki overklok" ); Definitivno ako se može uključitiHBAO + opciju!

A evo kako to otprilike izgleda u mom dvorištu:







Modeli likova su odlični kao i detaljni armori te obleka na NPCovcima
Onaj sa moćnim hardwareom može napravit dobre pomake po pitanju prezentacije kao šta se vidi na ovoj slici...
Tvrdnje koje se mogu naći po internetu da vanilla Skyrim ili Witcher 2 izgleda bolje od ovoga su čisto sranje!

Igram na Death March težini i nema permadeath opcije! Prvu borbu sam par puta ponavljo dok sam se "uigro" i ovo mi je definitivno težina za prelazak po mom guštu! Borba mi je drastično kvalitetnija nego u Withceru 2, (prvi dio nema smisla niti spominjat).
I napokon je šaketanje - šaketanje, a ne QTE...

Glavna i zasada jedina mana su mi jako čudne kontrole / kretanje lika. Još sam prije ovoga igrao GTA V koji tu briljira! No nakon nekog vremena sam se već malo priviko te će nakon desetak sati postat normala.

Igram sa gamepadom te nisam niti pokušavo sa glodavcem nakon šta sam vidio kako borba funkcionira... Vjerovatno radi dobro, ali gamepad je "way to go".

 
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2015., 09:57 doktor1 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #592 : 19. Svibanj, 2015., 10:07 »
Jel ima iskakanja objekata u daljini ili se suptilno ubacuju? Trava npr.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #593 : 19. Svibanj, 2015., 10:16 »
Jel mi se čini ili si rekao da igraš na high sa GTX 750 :D

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #594 : 19. Svibanj, 2015., 10:36 »
Jel ima iskakanja objekata u daljini ili se suptilno ubacuju? Trava npr.

Nema, to su problem X1/PS4 verzije

Jel mi se čini ili si rekao da igraš na high sa GTX 750 :D

Poprilično overclockana GTX 750 TI koja je jača od obične GTX 750
___________

I da.. Nepostojanje animacije za korištenje "konzumenata"?? DFQ?
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2015., 10:59 doktor1 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #595 : 19. Svibanj, 2015., 11:20 »
Što znači "Na konstantnih 30 FPSa"?

Znači li to da ti grafulja ne može probavit više ili igra ima onaj usrani lock na 30fpsa kad skuži da nemaš jaki hardware!? Jer ako je tako - to treba zakonom zabranit a developere nabit u top. Istu stvar je imao Black Flag dok nisu ljudi našli workaround (btw, ofišl patch nikad nisu izdali)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #596 : 19. Svibanj, 2015., 11:56 »
Jel ima iskakanja objekata u daljini ili se suptilno ubacuju? Trava npr.

Nema, to su problem X1/PS4 verzije

Jel mi se čini ili si rekao da igraš na high sa GTX 750 :D

Poprilično overclockana GTX 750 TI koja je jača od obične GTX 750
___________

I da.. Nepostojanje animacije za korištenje "konzumenata"?? DFQ?

Ne brine me to što je jača. Ja bi volio da igram to na low sa 30 fps i ja sretan :v 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #597 : 19. Svibanj, 2015., 13:43 »
Bome se i ja uhvatio igranja, iako sam si rekao da neću još :hiha2:

Snimio i video komentar jutros - gledate to kasnije danas pa da ne pišem ovdje brdo teksta kad je video dug 20 minuta.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #598 : 19. Svibanj, 2015., 13:54 »
:ave: kad stižeš asu :))

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #599 : 19. Svibanj, 2015., 13:58 »
ovo se zove optimizirana igra kao prvo..mnogi bi mogli nauciti nesto od njih...igra radi bez ikakvih problema, bugovi su iznimno rijetki, ponekad se konj zna cudno ponasati i malo pop-in-a biti, al to je to...
r9 280x i fx 8320 mogu ovu igru zvakat i na ultra bez ukljucenih hairworksa u konstantnih 30fps-a sto je stvarno moram priznati cudo kad se zna da je igra radena u suradnji s nvidia-om i da amd nije pripremio apsolutno nikakve drivere za izlazak igre..igram sve na high bez hairworksa i fps se nikad ne spusta ispod 40...hairworks dakako samara graficku i spusta za skoro 10fps-a...
a atmosfera i sve ostalo vrh :)..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9