HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466538 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #735 : 27. Svibanj, 2015., 21:03 »
Cijeli Feline Mastercraft Set scraftan, mogao bi bit i ljepši. Ursa set mi je odličan, al je heavy armor :wildboy:.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #736 : 27. Svibanj, 2015., 22:00 »
Daj ne, preludo, veselim se da dodem do toga lvla, malo previse kartam i zujim po svijetu pa nikak da prodem lvl 20 da mogu nositi te stvari :hiha2:


Super mi je kak na GOGu svakih par dana provjerim malo DLC i stalno dolazi nesto novo, mislim da cu i u Season Pass investirat kada zavrsim game :hug
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2015., 22:08 Kveki »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #737 : 28. Svibanj, 2015., 08:45 »
Par slika iz Verdena i Novigrada....
vanilla 1.04, (bez SweetFXa) + ini tweaks, (gustoća trave)














*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #739 : 28. Svibanj, 2015., 15:19 »
Beautiful World of The Witcher

 :ave: :ave:

Šta bi tek bilo da nisu napravili downgrade  :mrgreen:
2xTITAN X min sys req...


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #740 : 29. Svibanj, 2015., 05:37 »
Već dosta dugo vremena me nijedna igra nije uspjela toliko uvući u svoj svijet poput trećeg witchera. Počeo sam opasno zapostavljati obaveze i ljude, na poslu mi u glavi non stop glazba iz witchera, ne da mi se nigdje nego u Velen xd a i cura je počela cendrati :D
A tek imam 40 sati :wildboy:
Nevjerovatno koliko je imerzivan svijet, fenomenalna glazba itd.
Fascinira me koliko je nasnimljeno dijaloga, imam osjećaj da su neke cut scene i razgovori komotno po 15 minuta. Zavalim se u stolac i udubim u razgovore, kad završi ne da mi se uspravit kao da gledam neku mini seriju.
Mogao bih sad tu pisati ode, al mi se neda idem se radije vratiti u Novigrad XD

Nego imam pitanje. Koliki je POTVRĐENI level cap ?
Frend s posla kaj isto igra veli 70 al meni je u glavi nekakvih 50.




Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #741 : 29. Svibanj, 2015., 06:13 »
70 je cap. Što mi nema smisla, najveći level questa koji sam vidio je 34-35 a pri samom kraju sam.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #742 : 29. Svibanj, 2015., 06:18 »
Zbog ekspanzija i mozda DLCa je veci od quest lvla :hiha:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #743 : 29. Svibanj, 2015., 06:24 »
Negdje sam pročitao da će sa ekspanzijama cap dići na 100.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #744 : 29. Svibanj, 2015., 09:36 »
70 je cap. Što mi nema smisla, najveći level questa koji sam vidio je 34-35 a pri samom kraju sam.

Da, nisam ni ja vidio veći quest level od toga.
Jel sam to samo ja ili je još nekome igra prelagana? :/
Nezz, riješio bio par monster contracta, svi pali iz prve na zadnjoj težini. Očekivao sam barem nekoliko ponavljanja u Souls stilu dok ne uloviš napade monstera.
@Worthaur
Rula ti set, gdje si te sve bolje rune našao?
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #745 : 29. Svibanj, 2015., 11:16 »
Rune sam kupio kod mastercraft blacksmitha, otkljuca se sa lvl 24 questom, kostaju 1000+ crowna.

Je, igra je prelagana, upravo je pala platina. 80ak sati mi je trebalo.

Početak igre mi je bio najteži, na prvoj skupini ghoula sam se bome napatio dok nisam pohvatao kontrole.
Prejak je Geralt, previše toga ima na raspolaganju, nije neki izazov zbog toga.
Mobovi udaraju jako, ima ih dosta koji mogu one-shotat, ali Quen absorba taj udarac i instant castas iduci Quen, tak da nema izazova.
Ulje je beskorisno, dok otvoriš meni i staviš ulje potrošiš više vremena nego na samu borbu.
Da mobovi imaju 10 puta više healtha, onda bi imalo smisla superior ulje sa +50% dmga.

Naravno, treba dodgeat i ne možeš spamat udarce. Bar dok ne skupiš bolji gear.

Ali gg mi je igra, skoro sve questove riješio. Skellige nisam uopće explorao, vidio sam da ima 100+ ? i rekao fuck that shit.
I prestao sam lootat stvari u jednom trenutku, nevjerojatno koliko to ubrza igru.

Zadnji quest sam završio na 34 lvlu, morao sam još par mobova ubit da bi dobio lvl 35.

Najdraži quest u igri mi je sa skakanjem kroz alternativne svjetove, šteta što nema toga više u igri.
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2015., 11:18 Worthaur »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #746 : 29. Svibanj, 2015., 11:29 »
Izašli driveri za AMD konačno.
10% bolje performanse na R7 i R9 seriji.
Download

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #747 : 29. Svibanj, 2015., 11:56 »
Jel netko ulovio detalj kada Lambert zajebava Geralta za ovaj dio u traileru: "killing Monsters". :D

Presao sam prvi dio u Kaer Morhenu i to mi je za sada jedan od najdrazih dijelova igre, toliko pamtljivih i smijesnih trenutaka :ementaler:

http://youtu.be/c0i88t0Kacs

Izašli driveri za AMD konačno.
10% bolje performanse na R7 i R9 seriji.
Download

Sto je s tim AMD-om i njihovim download brzinama? 291 MB novih drivera mi se skida 3 sata :wildboy:
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2015., 12:13 maxim.x »

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #748 : 29. Svibanj, 2015., 22:04 »
46 sati, 23% :wildboy:

Enivej, cesto znam umrjeti kada vrludam po sumi ili iskusavam neke gluposti, nije to na jednoj Dark Souls razini, ali imam poveci broj smrti u usporedbi s tipa Skyrimom ili slicnim igrama, tako da iako igra nije bas pretjerano teska, nije ni prelagana, bas mi je nekak taman :ementaler:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #749 : 30. Svibanj, 2015., 00:33 »
Ne sjećam se kad sam zadnji put ostao 4 sata u igri bez da sam pogledao koliko je sati ako išta drugo :)
Osjećam se pomalo smotano s kontrolama jer svako malo zapnem za nešto sa Geraltom ili sa konjem pa me to dosta frustrira također dosta jadno izgledam u borbi no trudim se sporedno raditi što više Witcher contracta te ubijati random čudovišta po svijetu kako bi jel' postao bolji te se navikao na sve to.
Geralt,Yennefer,Ciri već prirasli srcu <3 Posebno Ciri s njom bi najrađe i završio igru.
Barem 200 sati života će otići na ovo :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9