HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466402 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #765 : 01. Lipanj, 2015., 18:45 »
Presao igru, imam 75 h igranja :D

Necu nista spoilati ali dobio sam najbolji zavrsetak, i iznenadilo me kako i koje odluke na kraju utjecu na to. Odlicno su to napravili =D>

Sada natrag na prelazak side questova, skupljanje witcher geara itd :piva:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #766 : 02. Lipanj, 2015., 08:09 »
Kako ste generalno došli do armora i weapona? Jel dropne ili scraftate ili kupite?

Tek sam lv6 i nosim onaj "bakin pulover" odvratan na plave kockice koji mi je dropo negdi odma pri početku :mrgreen:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #767 : 02. Lipanj, 2015., 08:44 »
Dropaju se diagrami s kojima onda craftaš kod blacksmitha.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #768 : 02. Lipanj, 2015., 10:19 »
Zasad mix dropa i craftanja.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #769 : 02. Lipanj, 2015., 10:41 »
Sad sam tek lvl.11 i većinu armora sam dobio nakon questova, samo sam si iscraftao Griffin set, samo što mi je za isti trebalo Monster eye koji nikako da dobijem ma koliko beštija da ubijem, ma koliko trgovaca da posjetim. Na kraju sam iz dosade išao na DISMANTLE nekih materijala i vidi vraga, dobio što sam tražio pet sati, i dobio lip zeleni armor set, ae :clap: .
Tako da treba pripaziti na sve, i skupljati dijagrame za craftanje kod oružnika :ementaler: i lootati sve i svašta, ja ništa ne propuštam, nikad neznaš gdje ćeš što naći, a i sve nepotrebne stvari prodajem, tako da sam bogat ka pop :piva:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #770 : 02. Lipanj, 2015., 10:47 »
Zna itko kada tocno izlazi 1.05 za PC. Imam 40 h u igri, ali ne mogu napredovat jer mi je Pyres of Novigrad (main story quest) zbugan, a proso sam sve sto mi je na mapi u Velenu.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #771 : 02. Lipanj, 2015., 10:56 »
Sto se tice armora u igri, ne svida mi se sto je onaj pocetni najslabiji a najbolje izgleda. Ja sam na kraju zavrsio sa superior feline setom, koji mi od tih ostalih witcher geara nekako najbolje izgleda :mrgreen:

EDIT: Ursine set mi isto dobro izgleda, ali je nazalost heavy armor :(
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2015., 10:58 maxim.x »

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #772 : 02. Lipanj, 2015., 10:58 »
mislim da danas izlazi, al mozda se varam :mrgreen:
PSN: Alnor_96

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #773 : 02. Lipanj, 2015., 11:42 »
Sad sam tek lvl.11 i većinu armora sam dobio nakon questova, samo sam si iscraftao Griffin set, samo što mi je za isti trebalo Monster eye koji nikako da dobijem ma koliko beštija da ubijem, ma koliko trgovaca da posjetim. Na kraju sam iz dosade išao na DISMANTLE nekih materijala i vidi vraga, dobio što sam tražio pet sati, i dobio lip zeleni armor set, ae :clap: .
Tako da treba pripaziti na sve, i skupljati dijagrame za craftanje kod oružnika :ementaler: i lootati sve i svašta, ja ništa ne propuštam, nikad neznaš gdje ćeš što naći, a i sve nepotrebne stvari prodajem, tako da sam bogat ka pop :piva:

i taj griffin set bu ti za level dva postao beskoristan xd
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2015., 11:44 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #774 : 02. Lipanj, 2015., 11:52 »
Sad sam tek lvl.11 i većinu armora sam dobio nakon questova, samo sam si iscraftao Griffin set, samo što mi je za isti trebalo Monster eye koji nikako da dobijem ma koliko beštija da ubijem, ma koliko trgovaca da posjetim. Na kraju sam iz dosade išao na DISMANTLE nekih materijala i vidi vraga, dobio što sam tražio pet sati, i dobio lip zeleni armor set, ae :clap: .
Tako da treba pripaziti na sve, i skupljati dijagrame za craftanje kod oružnika :ementaler: i lootati sve i svašta, ja ništa ne propuštam, nikad neznaš gdje ćeš što naći, a i sve nepotrebne stvari prodajem, tako da sam bogat ka pop :piva:

i taj griffin set bu ti za level dva postao beskoristan xd

To znam, samo kad sam ja krenuo skupljati sve komponente sam bio level 5, a on vrijedi od level 8 mi se čini...al promijenio sam već brdo armora, najgori mi bio neki crni s crvenim resicama :fpalm: , a bio duplo bolji od svih koje sam imao do tad, ovaj je pak za trećinu bolji od ovoga. Kako skupljam tako mijenjam, šta ću. Iako na početku nisam htio mijenjati jer je orginal nekako najbolji, bar što se estetike tiče. Samo igra iziskuje puno vremena kojeg ja nemam. Dok se vratim s posla sam krepan, pa većinu vremena igram ujutro prije posla, oči će mi se razletit koliko su crvene od neispavanosti. Dobro su napisali naši HCL-ovci kad su rekli da neće ni krenut igrati jer će zapostaviti život kao takav :kava: .

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #775 : 02. Lipanj, 2015., 12:53 »
Griffin set će ti bit dobar ostatak igre ako ga budeš upgrejdao na vrijeme.
Griffin set ti je za Sign build, Feline je za fast attacks i Ursa je za heavy attacks build koliko se sjećam, tak da izabereš jedan od tih setova koji odgovara tvojem načinu igranja i ostatak igre više ne moraš brinuti o oružju i armoru, samo upgrejdaš kad budeš imao potreban level.
Naravno, moraš pronaći dijagrame prvo.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #776 : 02. Lipanj, 2015., 13:19 »
Yup, setove najbolje uzeti prema stilu igre. Ja igram s Feline budući da volim brze napade uz korištenje bombi.
The greatest teacher, failure is.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #777 : 02. Lipanj, 2015., 13:45 »
Griffin set će ti bit dobar ostatak igre ako ga budeš upgrejdao na vrijeme.
Griffin set ti je za Sign build, Feline je za fast attacks i Ursa je za heavy attacks build koliko se sjećam, tak da izabereš jedan od tih setova koji odgovara tvojem načinu igranja i ostatak igre više ne moraš brinuti o oružju i armoru, samo upgrejdaš kad budeš imao potreban level.
Naravno, moraš pronaći dijagrame prvo.
Onda baš fino jer mi se napadi sa Signovima baš sviđaju, iako mi ni mačevi nešto ne miruju :hug , ali najviše volim paliti beštije, nekako mi je najprirodnije, vatra čisti sve. A vidiš ja bombe baš rijetko koristim, nekako se nikad ni ne sjetim, većinom ih trošim na uništavanje monster nestova.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #778 : 02. Lipanj, 2015., 14:44 »
Moj stil je brzi napadi mačevima te sign quen.
Bombe koristim kod jačih neprijatelja i za uništavanje nestova.
Uskoro 14lvl i tek sam ušao u Novigrad.
Vrijeme je da proćakulam sa Triss Merigold :piva:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #779 : 03. Lipanj, 2015., 12:15 »
Djikstra: "Geralt turn around"
Geralt : "Djikstra I'm not in the mood for jokes"
Djikstra: "No Geralt, turn the fuck around"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tko je prošao taj quest i napravio dobar odabir zna o ćem pričam
<3
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9