HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466564 Hitova
*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #930 : 21. Srpanj, 2015., 20:08 »
Ja sam htio ostaviti sličan komentar kao MaliMicek samo zbog reakcija :hihi:

No i dalje me iritira što Batman dobiva free pass zbog imena, igra stvarno ima preveliku ocjenu za ono što nudi, zanemarivši tehničku stranu :hiha2:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #931 : 21. Srpanj, 2015., 20:24 »
No i dalje me iritira što Batman dobiva free pass zbog imena, igra stvarno ima preveliku ocjenu za ono što nudi, zanemarivši tehničku stranu :hiha2:

Pojasni malo ovo. Nije da sam igrao al čitam razne forume i ljudi su oduševljeni igrom (barem onaj dio koji igra na konzolama :hiha: ), navodno najbolja Arkham igra.
Osobno sam igrao Asylum, City i Origins - sve tri su debelo iznad prosjeka.

Uostalom, ocjena 89 nije baš OMG DEFF GOTY :hiha2:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #932 : 21. Srpanj, 2015., 21:40 »
Već sam nekoliko puta pisao ali uvijek prođe kao još jedno pljuvanje po PC verziji.

Uglavnom, ponovo imamo prazan grad, Batmobile koji je naporan, dosadna priča, sustav borbe koji je identičan i ne znam. Jednostavno se ne osjećam kao Batman dok to igram, je, zabavni je to brawler ali  mi je po četvrti puta još od istoga. Malo mi je dosadno to, želio bi nešto novo.

Imam osjećaj da je većina nekako dosta kritički blaga prema igri, ima se tu puno za zamjerati.

Dok je Witcher recimo također imao puno problema, no oni su puno teže kritizirani. Nisam nužno protiv toga, no eto, mislim da Batman nije isključivo jer je Batman i ljubav prema materijalu je prevelika. Kao što bi i moja bila da sam Witchera recenzirao jer nakon svih pročitanih knjiga i totalne investicije u priču, ne bi mogao biti objektivan i dovoljno kritizirati.
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2015., 21:46 Kveki »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #933 : 22. Srpanj, 2015., 13:28 »
Pokreni si dekapitaciju vlastitu.  :hiha:

Svi noobovi koji zaobilaze Geraltovu trilogiju (još uvijek, naročito W1) tiho molim ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #934 : 23. Srpanj, 2015., 10:53 »
Kako legendarna igra!
Jučer sam završio Witcher 2 i prebacio se odmah na 3. Nisam mislio da će moći napraviti nešto puno bolje od dvojke koja me je oborila s nogu i oduševila.
Imam već 3-4 sata u igri, a tek sam lvl.2! Igra je slojevita do bola, toliko tih sitnica za napraviti, pročitati, mjesta za otkriti, biljki za pokupiti. Ne znam, nisam ni sanjao da će trojka biti ovako dobra!
Paše mi sustav borbe, super mi je što za svaki quest piše preporučeni lvl. Jedino mi se čini da nekako sporo ide to leveliranje lika.

Najjače na što sam naletio od side questova mi je bila neka seljanka koja je tražila svoju tavu... :hihi: I uspio sam joj ju vratiti i bila je sretna...

Igra mi se vrti na ultra bez ikakvih problema sa svim Nvidia hairworksima. Igra izgleda legendarno i lijepo klizi, nema uopće screen tearinga, nema štucanja, nema apsolutno nikakvih problema (za razliku od svima već poznatog momka s plaštom)!

Oduševljen sam i pokušati ću rastegnuti igru što duže, barem dok mi ne dođe MGS V: The Phantom Pain. Planiram si uzeti i one plaćene eekspanzije za igru. Ovo mi je definitivno GOTY za sada! :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #935 : 23. Srpanj, 2015., 11:10 »
pokušati ću rastegnuti igru što duže

ne trebaš to ni pokušavati, rastegne se igra poprilično i sama

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #936 : 23. Srpanj, 2015., 13:43 »
@Hrv4tin4 cek da Gwenth krenes igrati i karte skupljati samo na to ce otici 20-30 sati igranja :) a tek u Skellige kad dodjes :piva:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #937 : 23. Srpanj, 2015., 14:26 »
@Hrv4tin4 cek da Gwenth krenes igrati i karte skupljati samo na to ce otici 20-30 sati igranja :) a tek u Skellige kad dodjes :piva:
Cuti ja sam bio ovisan od Gwenta.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #938 : 26. Srpanj, 2015., 23:03 »
Joj, ja sam isto sad zaglavio s tim ludim Gwentom... Inače obožavam takve stvari u igrama još od kartanja u FF VIII serijalu!
Trenutno igram samo s north dekom koji mi se čini nekako i najlošiji...

Ima par dobrih karti, ali oni seljaci što imaju po 1 snage i patuljak sa 2.... Baš koma, jedva sam uspio pobijediti Bloody Barona s tim dekom...
Jedina pozitivna stvar tog deka su Siege red koji još uz king kartu dobiva 2x bodova pa stalno igram na istu foru...
Bilo bi zakon kada bi tu mini igru postavili online kako bi mogli i malo međusobno zaigrat.

Inače sad sam proveo 15 sati u igri. Cijelu prvu regiju sam riješio i sad sam već dugo vremena u drugoj regiji. Igra me potpuno očarala i oduševila. Toliko toga za napraviti, craftati, naći i itd... Samo nekako imam osjećaj da sam stalno s lovom na knap. Uvijek imam kod sebe bar 300 crownsa no često puta mi je to malo pa stalno derem vukove i medvjede za malo love...
I jel netko zna gdje je ta čuvena banka gdje mogu zamijeniti druge valute? Imam već cca 500 coinsa drugih valuta pa da dobijem crownse s kojima bih htio kupiti hrpetinu crafting recepata i drugih gluposti.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #939 : 26. Srpanj, 2015., 23:22 »
u novigradu na glavnoj pijaci, lijevo od fast travel znaka, neki patuljak pozajmljuje pare i mijenja.

love u početku fali, ali kasnije nakupiš da nemaš na što ni potrošiti.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #940 : 26. Srpanj, 2015., 23:44 »
Da, na kraju igre imaš i previše para, jedino ak ne kreneš craftat sve živo onda se i cirka 20k (koliko sma ja imao na kraju igre) brzo potroši.

Nije to neki patuljak to je Vivaldi, sretali smo ga i prije čak i rješili neki kvest možda al se ne sjećam baš dobro.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #941 : 27. Srpanj, 2015., 11:05 »
Da, Vivaldi i njegova banka su bili dosta bitni u jedinici ;)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #942 : 01. Kolovoz, 2015., 16:28 »
U pocetku i jeste problem sa novcima a na kraju ne znas sta ces sa njima imam 35k crownsa i ne znam sta cu sa time.i u prvu ruku se cini slab,ali northern realms ima po meni najbolji deck.posto kako dobijas druge karte tokom igre vidi se da northern realms ima vise champion cardsa od bilo kojeg drugog decka.a ima i jako puno spijuna koji ti omogucuju vise karata

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #943 : 01. Kolovoz, 2015., 16:47 »
Koliko znam ne, najviše "heroja" s ocjenom 10 i onim suncem oko njega ima Nilfgardian empire, a northen realms imaju najblje siege karte koje možeš poduplati ako imaš dobru kartu kralja foltesta koji automatski daje rog za x2 na sve karte u siege redu.

Usput zna li tko gdje sve mogu kupovati još karte? Mislim da sam sve prošao i kupio i odigrao u Orchardu, Novigradu i Velenu. Ima li još koja mapa ili je to to?

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #944 : 01. Kolovoz, 2015., 17:22 »
Imas skelligu i tamo ima bas dosta karata po krcmama.i preso sam igru i uradio sve gwent side questove i podobijo sve specijalne karte i. Najvise takvih karata imam u northern realms decku

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9