HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466492 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #945 : 01. Kolovoz, 2015., 17:30 »
Meni se i dalje čini da je Nilfgaardian empire opak kada god sam igrao protiv njih bilo je poprilično teško!
Inače preferiram northen, ali koliko vidim i monsters imaju dobrih fora.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #946 : 01. Kolovoz, 2015., 17:32 »
Vecina monsters karata imaju fore prizivanja boraca sto je jako dobro,ali 70% karata a mozda i vise spada u close combat karte pa ih je lako samo zamrznuti i pobediti

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #947 : 03. Kolovoz, 2015., 22:21 »
Jel imao još netko problema s achivmentima na GOG Galaxyu? I nakon 35h igre nemam otključan niti jedna, iako bi ih trebao već biti popriličan broj...

Ne znam u čemu je problem i skoro svaki puta kad idem saveat igru dobivam poruku da ova verzija nije kompatibilna s prijašnjima.
Imam sve updateove i besplatne DLCe. Trenutno je patch 1.07 gore.
Gog Galaxy je omogućen ingame i vidim opciju za achivmente koju ne mogu aktivirati. Istina, piše coming soon, no bolje provjeriti nego lupati bezveze.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #948 : 17. Kolovoz, 2015., 13:19 »
Jel još netko igra ovo čudo ili ja debelo kasnim za svima?!?
Imam 60h u igri i sad pokušavam skupiti sve karte. Odigrao sam sa svim likovima pod side quest i na otocima i Velenu i Novigradu i onoj prvoj mapi.
Moram li igrati i sa svim mogućim gostioničarima?

Sad sam pred sam kraj igre i želio bih sve živo iskoristiti i izvući maks iz igre dok mi ne dođe MGS V.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #949 : 17. Kolovoz, 2015., 13:58 »
Trebaš igrati i s gostioničarima, kovačima i svima ostalima s kime možeš dok ti više ne budi davali karte za pobjede. Skupio sam ih sve nakon dosta ˝rada˝. Sretno!

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #950 : 17. Kolovoz, 2015., 16:49 »
Jel još netko igra ovo čudo ili ja debelo kasnim za svima?!?
Imam 60h u igri i sad pokušavam skupiti sve karte. Odigrao sam sa svim likovima pod side quest i na otocima i Velenu i Novigradu i onoj prvoj mapi.
Moram li igrati i sa svim mogućim gostioničarima?

Sad sam pred sam kraj igre i želio bih sve živo iskoristiti i izvući maks iz igre dok mi ne dođe MGS V.

Igram ja ovih dana, 39 sati za sada. Drži me igra po tri, četiri sata u komadu. Gwent sam probao i ne sviđa mi se previše, ali to je do mene. Nisam ni triple triad iz FF8 igrao puno makar mi je zanimljiva igra bila.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #951 : 18. Kolovoz, 2015., 06:49 »
Ja sam ludio i za FF VIII triple tridadom, ali i za Gwentom :mrgreen:
Sad opet malo istražujem, ali nemam živaca ploviti između onih otoka i micati upitnike s mape. Jel itko cijelu mapu na otocima odradio? Sve sam ostale mape prešao uzduž i poprijeko, ali ovu još nisam i ne znam imam li živaca cijelu je proći.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #952 : 18. Kolovoz, 2015., 07:46 »
NG+ je vani!!!  :clap:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #953 : 18. Kolovoz, 2015., 08:45 »
Ma što mi sad vrijhedi NG+? Sad sam preko 60h+ i još planiram igrati igru i završiti je tek 1.9.
Znači da ću NG+ igrati tek za koju godinu...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #954 : 18. Kolovoz, 2015., 13:38 »
NG+ ne znači mnogo jer samo statistike i levele poveća. Sve ostalo je isto. Ali svejedno, ja bi ovo tako ponovo! Već je izašlo par korisnih modova... I konačno se igra vrti bolje nego ikad.

Ali jesenska hrpa je pred vratima :(

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #955 : 21. Kolovoz, 2015., 20:50 »
Upravo završio igru!

Inače sam fan RPGova, imam i Dragon Age i ESO igre, uključujući i TESO, ali moram reći da me Witcher oduševio toliko da je od svih meni dragih RPGova zasjeo na 1. mjesto!
Zakon priča, hrpetina sadržaja, preko 70h u igri, još uvijek nisam sve questove napravio niti sam na otocima posjetio sve lokacije.... Možda je čak i malo previše tog sadržaja.
Oduševljen sam, nemam drugih riječi...  :ave:

Jedino sam htio vidjeti kako izgleda NG+ no uopće mi ne nudi tu opciju... Jel zna netko od Vas gdje se uopće nalazi ta opcija?

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #956 : 21. Kolovoz, 2015., 21:14 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #957 : 21. Kolovoz, 2015., 21:15 »
Probao sam to i ne pali, zato sam i pitao ovdje ako je netko probao, a ne ako je netko negdje pročitao...

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #958 : 21. Kolovoz, 2015., 21:32 »
Pa ne postoji drugi način. Ako si skinuo DLC trebao bi dobiti upute kad loadaš save s kojim si prošao main story.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #959 : 23. Kolovoz, 2015., 14:28 »
Da dam dojmove nakon 28 sati igre, za one koji su kao i ja - loši do prosječni igrači.
Kao prvo ovo je moj prvi RPG, a kupio sam ga na nagovor prijatelja čije mišljenje cijenim- inače sam izvorni FPS igrač. To napominjem jer me igra oduševila, potpuno i u svim segmentima. Trenutno sam lvl 10 (što je jako loše nakon toliko sati) ali vjerojatno jer sam prošao sve side-questove i ugovore koji su nevjerojatno dobri i zanimljivi. Osim toga tek sam sad shvatio sve dijelove craftinga, izrade ulja, bombi, popravke itd.
Prema veličini, kompleksnosti igre, nevjerojatnoj grafici, fantastičnoj priči i općenito dojmu - rekao bi da je ovo prva prava nextgen igra na mojem PS4.
U stvari sve ovo pišem da bi postavio pitanje - da li netko zna gdje bi se mogle kupiti knjige ili eventualno link na pdf?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9