HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466655 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1260 : 31. Prosinac, 2016., 16:52 »
Mene taj Witcher ne privlaci niti malo, mislio sam ga par puta kupit i zaigrat al uvjek sam odustao.

Mozda krenem od prvog djela, pa ako se zakacim rjesit cu sva tri.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1261 : 31. Prosinac, 2016., 17:11 »
Probaj, nećeš požaliti. Za mene je definitivno najbolja igra ikada (trojka), a i najbolji serijal. Likovi su odlično odrađeni, svijet fenomenalan, možda ti gameplay baš i neće odmah sjesti ali potrudi se.  :thumbs:
Za mene lično ovakav poredak TW3>TW1>TW2.   

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1262 : 31. Prosinac, 2016., 17:39 »
Probaj, nećeš požaliti. Za mene je definitivno najbolja igra ikada (trojka), a i najbolji serijal. Likovi su odlično odrađeni, svijet fenomenalan, možda ti gameplay baš i neće odmah sjesti ali potrudi se.  :thumbs:
Za mene lično ovakav poredak TW3>TW1>TW2.   
Uživaj prijatelju,ja planiram proći i treći put čim uhvatim malo vremena

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1263 : 31. Prosinac, 2016., 17:50 »
Ajoj baš zavidim vama koji još niste igrali nijednu igru iz serijala  :wildboy: Može se to preći ponovno, ali nije to onaj isti užitak kao kad igraš prvi put. Trojka je definitivno najbolja, na sreću još su mi ostale expanzije da ih odigram tako da moja avantura još nije gotova; keca sam igrala prvog, htjela sam ići hronološki zbog priče, ali nisam se mogla dugo zadržati na igri koliko god pokušala, prvenstveno zbog one čudne mehanike borbe koja mi je bila najveća boljka u čitavoj igri (a tu je naravno i zastarjela grafika). Sve je izgledalo puno bolje u drugom dijelu koji mi je "pojeo" sate i sate, fenomenalna igra.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1264 : 31. Prosinac, 2016., 18:11 »
Meni se često dogodi da mi je drugi prelazak bolji nego prvi, pogotovo kad se radi o igretini poput ove.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1265 : 13. Veljača, 2017., 21:15 »
Ajoj baš zavidim vama koji još niste igrali nijednu igru iz serijala  :wildboy: Može se to preći ponovno, ali nije to onaj isti užitak kao kad igraš prvi put. Trojka je definitivno najbolja, na sreću još su mi ostale expanzije da ih odigram tako da moja avantura još nije gotova; keca sam igrala prvog, htjela sam ići hronološki zbog priče, ali nisam se mogla dugo zadržati na igri koliko god pokušala, prvenstveno zbog one čudne mehanike borbe koja mi je bila najveća boljka u čitavoj igri (a tu je naravno i zastarjela grafika). Sve je izgledalo puno bolje u drugom dijelu koji mi je "pojeo" sate i sate, fenomenalna igra.

Eto vidiš,  ja imam sva tri dijela plus oba DLC za The Witcher 3 i nisam ni jedan serijal zaigrao. Samo probao kec i dvojku i to je to. Valjda čekam da se odlučim ili ne znam ni sam više. To pre dugo traje :( Slažem se sa tobom. Kec ima užasnu mehaniku borbe,  zbog koje ću najvjerojatnije preskočiti taj dio( kad jednog dana krenem igrati) a i Geralt trči kao da ima kolac u leđima. Ružno animirano

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1266 : 13. Veljača, 2017., 21:18 »
Probaj, nećeš požaliti. Za mene je definitivno najbolja igra ikada (trojka), a i najbolji serijal. Likovi su odlično odrađeni, svijet fenomenalan, možda ti gameplay baš i neće odmah sjesti ali potrudi se.  :thumbs:
Za mene lično ovakav poredak TW3>TW1>TW2.   
Uživaj prijatelju,ja planiram proći i treći put čim uhvatim malo vremena


Jooj da je se i meni natjerati da krenem u te vode ;)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1267 : 13. Veljača, 2017., 21:35 »
Ajoj baš zavidim vama koji još niste igrali nijednu igru iz serijala  :wildboy: Može se to preći ponovno, ali nije to onaj isti užitak kao kad igraš prvi put. Trojka je definitivno najbolja, na sreću još su mi ostale expanzije da ih odigram tako da moja avantura još nije gotova; keca sam igrala prvog, htjela sam ići hronološki zbog priče, ali nisam se mogla dugo zadržati na igri koliko god pokušala, prvenstveno zbog one čudne mehanike borbe koja mi je bila najveća boljka u čitavoj igri (a tu je naravno i zastarjela grafika). Sve je izgledalo puno bolje u drugom dijelu koji mi je "pojeo" sate i sate, fenomenalna igra.

Eto vidiš,  ja imam sva tri dijela plus oba DLC za The Witcher 3 i nisam ni jedan serijal zaigrao. Samo probao kec i dvojku i to je to. Valjda čekam da se odlučim ili ne znam ni sam više. To pre dugo traje :( Slažem se sa tobom. Kec ima užasnu mehaniku borbe,  zbog koje ću najvjerojatnije preskočiti taj dio( kad jednog dana krenem igrati) a i Geralt trči kao da ima kolac u leđima. Ružno animirano

Preskoči sve to i igraj odmah Witcher3: The Wild hunt, savršenstvo! Prvi DLC odličan, drugi vrhunac - nikad ništa bolje i ljepše nisam odigrao ( u 20 godina)  :ave:

Ja sam probao Ecio collection, ali nejde  - stara mehanika je preveliki teret i nemam vremena za nešto pregaženo. Bilo nekad dobro, danas se spominjalo. Tako je vjerojatno i s ovime

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1268 : 13. Veljača, 2017., 22:59 »
Naravno da imaš vremena. Nemaš strpljenja.
To su dvije različite stvari ;)

Neznam zašto bi mehanika witchera 1 ili AC1 bila toliki problem jedino ak niste počeli igrat igre prije par godina.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1269 : 14. Veljača, 2017., 00:45 »

Toma_hr@

E to bi mi najviše pasalo, ali ne mogu peče me savjest :P  Odigram barem drugi dio :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1270 : 14. Veljača, 2017., 00:49 »
Naravno da imaš vremena. Nemaš strpljenja.
To su dvije različite stvari ;)

Neznam zašto bi mehanika witchera 1 ili AC1 bila toliki problem jedino ak niste počeli igrat igre prije par godina.

Prijatelju ne mogu nakon Dark Soulsa preći na onako "glupu" mehaniku borbe. Jednostavno mi se ne sviđa. Volim slobodno vitlati mačem

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1271 : 14. Veljača, 2017., 06:11 »
Bas sam uzeo GOTY izdanje i krecem prvi puta sa Witcherom. Ako imate preporuku nekog dobrog recapa prve dvije igre i cjelokupne price bio bi zahvalan.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1272 : 14. Veljača, 2017., 15:14 »
Može li itko poslati nekakav sažetak? Gdje god da potražim, imam dojam da svi samo pokušavaju cijelu stvar zakomplicirati.

! No longer available

! No longer available

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1273 : 14. Veljača, 2017., 17:12 »
Zahvaljujem !

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1274 : 14. Veljača, 2017., 23:34 »
Naravno da imaš vremena. Nemaš strpljenja.
To su dvije različite stvari ;)

Neznam zašto bi mehanika witchera 1 ili AC1 bila toliki problem jedino ak niste počeli igrat igre prije par godina.

Prijatelju ne mogu nakon Dark Soulsa preći na onako "glupu" mehaniku borbe. Jednostavno mi se ne sviđa. Volim slobodno vitlati mačem

Upravo si potvrdio moj point ;)
Di si bio kad su igre išle u 10 FPS max i kad je zamah mača u igri (HoM&M recimo) izgledao kao igra na poteze xd

Ae Bartule sretno u avanturi
I nedo ti bog da odustaneš od ovog kao od keca i duje...sram te može biti  :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9