HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466612 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1320 : 26. Veljača, 2017., 14:36 »
Mene taj Witcher ne privlaci niti malo, mislio sam ga par puta kupit i zaigrat al uvjek sam odustao.

Mozda krenem od prvog djela, pa ako se zakacim rjesit cu sva tri.

Ovakav je bio moj stav prema WItcheru.. Nije me ni malo privlacio, mislio sam ga par puta kupit jer eto, ipak je GOTY i svi zivi su je hvalili, al bas me nije privlacila i uvjek sam odustajao od kupnje i uzeo nesto drugo. Sada kad sam je kupio i krenuo u prelazak vidim da sam napravio jedan od najboljih gaming poteza u mom zivotu.

Inace bilo me malo strah oce li svjet u igri bit dovoljno velik, al sada vidim da je ogroman. Puno je veci od Skyrima ili GTA5, a jednako je detaljan i popunjen.

Ovaj Skelliege je cudo, planiram se zadrzat tu dok ne porjesavam sve zivo i onda natrag u Velen.




Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1321 : 26. Veljača, 2017., 16:49 »
Veruj mi ,kada pocnes gwent, ima dase navuces i samo njega igras
Isto tako ko vecian me nije privlacio, ali kada sam ga poceo, nemos stati

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1322 : 28. Veljača, 2017., 17:25 »
Pitanjce il dva? Ako krenem na new game + dali mogu onda birati težinu jer moram proći igru na Death March za platinu, također mi ostaju sve gwent karte pa tehnički ako sam pokupio sve od trgovaca i slično onda se mogu brinuti samo za one vezane uz određene questove. Ili ću morat baš na friški playthrough i zaboraviti sve svoje stvarčice koje imam u inventoryju  :kava:

nema veze, našao na netu, mogu birat težinu al mi se karte brišu pa mi nema smisla igrati new game +, bit će friški playthrough :)
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2017., 17:36 ck7 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1323 : 05. Ožujak, 2017., 14:59 »
Pozdrav ljudi

Već sam u par postova spomenuo da nisam igrao The Witchera 3 ali mi je svakako u planu tj. MUST PLAY  ali frend mi je počeo igrati također početnik pa mi je spominjao neko kartanje koje moraš svladati. Evo baš me zanima o čemu se točno radi od malo iskusnijih Wtcheraša ;)

Hvala

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1324 : 05. Ožujak, 2017., 15:19 »
frend mi je počeo igrati također početnik pa mi je spominjao neko kartanje koje moraš svladati. Evo baš me zanima o čemu se točno radi od malo iskusnijih Wtcheraša ;)

Radi se o kartaskoj igri Gwent. Nije nista komplicirano, ali je jako zabavno kada se jednom ufuras. I da, totalno je opcionalna tako da ne "moras" nista, kao sto tvoj prijatelj kaze.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1325 : 05. Ožujak, 2017., 15:43 »
Ok hvala na brzom odgovoru. Aha ipak je to sporedna stvar. Ima li neku svrhu osim zabave ako prihvatiš izazov ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1326 : 05. Ožujak, 2017., 16:04 »
Pa ako zelis kompletirat igru 100% morat ces skupit sve karte i pobjedit sve NPCeve, jer neke karte mozes dobit samo ako pobjedis odredenog NPCa.. Osim toga koliko ja znam Gwent sluzi samo za zabavu.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1327 : 05. Ožujak, 2017., 16:13 »
Ok Bartul_9 hvala ti na informacijama

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1328 : 05. Ožujak, 2017., 20:26 »
Ja sam je igrao,sta ja znam nije losa zafrkancija,u svakom slucaju bolja je nego one proklete kockice iz dvojke.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1329 : 18. Ožujak, 2017., 13:34 »
Nisam probao The Witcher 3 iako ga imam u kolekciji ali  me zanima kako to da ti borba nije sjela ? Zar nema the Witcher 3 solidnu borbu

Ja sam jako osjetljiv na kontrole u igrama i zbog toga ne mogu igrati TW3. Dobio sam dojam da je općenito kretanje vrlo neposlušno. Lik ti radi još nekoliko koraka nakon što pustiš analog i okreće se kao da je kamion s dvije prikolice, a ne frajer koji je inače savršeno sposoban raditi piruete s mačem.

A borba se svodi na to da držiš tipku za blok i automatski blokiraš i udarce i strijele iz svih kuteva bez prestanka. Onda imaš udarce koje ne možeš blokirati koje izbjegneš tako da pritisneš jednu tipku. Pritom se ne moraš niti kretati niti ništa, Geralt se samo pomakne korak u stranu. Dakle to nije "dodge" tipka, to je "neranjivost" tipka i ne traži nikakav precizan input osim jednog pritiska. A udarci su isto smiješni, ima light i heavy, nikakve značajne komboe ili što god, a i ne moraš ciljati nego samo spamaš tipku i on tracka neprijatelje do groba, samo se lijepi za njih i udara ko manijak dok te netko ne staggera. A i stagger nije baš precizna mehanika jer svaki udarac sve normalne protivnike i tebe strese, nema hyper armora i sličnih stvari... dosta priprosto sve u svemu.

Problemi s kretanjem koje navodiš bili su prisutni po izlasku igre. Kasnije su dodali alternativni način kontrole upravo za to - kao opciju.
Za dubinu borbe se ne bih složio. Da, evade je u većini slučajeva "neranjivost tipka", ali ne znači da iz borbe s njom možeš izaći neokrznut. Tajming je ključan. Isto tako, kasnije su u igru dodali neprijatelje koji su praktički odgovor na te prigovore. Ima nekoliko neprijatelja koji koriste AOE napade kod kojih evade jednostavno ne funkcionira. Tako da u suštini generaliziraš bez da si igru u cijelosti isprobao. Isto tako, postoje finisheri, postoji adrenaline mehanika, postoje signovi koje možeš spojiti u komboe. Za opremu također postoji dublji sustav, kasnije su dodali rune i sl. Ali to, naravno, nećeš vidjeti u početnih pet sati.


Citat:
Da se razumijemo, moji osobni problemi s Witcherom su i dublji od toga. :)) Questovi me primjerice umaraju strašno, ne pamtim koja igra me toliko umori i jednostavno mi cijela struktura ne paše

Ovo ne razumijem, nikako, jer su questovi u Witcheru 3 daleko najraznovrsniji, najzabavniji u RPG igrama (sličnima, barem), imaju najviše preokreta i više različitih ishoda. Apsolutno ništa u Skyrimu i Falloutu 4 se ne može mjeriti s time, tako da ne razumijem čime te umaraju.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1330 : 18. Ožujak, 2017., 15:37 »
Ja sam evo još uvijek na prvom playtrough-u. Main story sam završio, sad igram Hearts of Stone, pa ću onda Blood and Wine. Igram na death march diffu i iskreno, nikad nisam toliko uživao u prvom playtrough za neku video igru. Evo moja satnica trenutna kao i achievementi koje imam u postotcima.


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1331 : 18. Ožujak, 2017., 16:06 »
Bome... to ti izađe oko 30 centi za sat vremena igranja, ako si uopće kupio po punoj cijeni od 60 dolara, a još nisi gotov s prvim prelaskom.
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2017., 16:07 Freddy »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1332 : 18. Ožujak, 2017., 16:27 »
30 eura za goty na winter sale-u :P NIsam imao novca za full kad je izašla :/

*

BeliAli

  • n00b
  • 1
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1333 : 28. Ožujak, 2017., 19:32 »
Da li je moguce igrati "The Witcher 3" na Intel HD 2000 grafickoj (integrisana),,
Imam zelju da igram ovu igricu, ali nisam siguran da li ce je graficka podrzati...


Hvala.. :ementaler:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1334 : 28. Ožujak, 2017., 19:42 »
Da li je moguce igrati "The Witcher 3" na Intel HD 2000 grafickoj (integrisana),,
Imam zelju da igram ovu igricu, ali nisam siguran da li ce je graficka podrzati...


Hvala.. :ementaler:


Ne

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9