HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466506 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1335 : 03. Travanj, 2017., 19:34 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1336 : 10. Travanj, 2017., 12:36 »
Nisam u toku ali ne razumijem recenziju ove igre na HCLu nikako,svejedno mi je za ocijene da se razumijemo i naravno da je to subjektivno misljenje jednoga recezenta a ne cijeloga HCLa ali dati ovoj igri 85 bas se zapitam neke stvari u vezi ljudske percepcije i zakljucaka odredjenih koje donosimo tokom nasih zivota.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1337 : 10. Travanj, 2017., 14:02 »
Vjeruj vodili smo prije dvije godine žestoku bitku oko te ocjene ali eto i dalje stoji ista  :wildboy:

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1338 : 10. Travanj, 2017., 16:33 »
Hoce li doci napokon Gwent online, bilo bi dobro kad bi netko te karte otiskao pa da ih igramo onako kao sto se igra Poker, tabla i sl.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1339 : 10. Travanj, 2017., 17:04 »
Pa imas Gwent karte otisnute, isle su sa ekspanzijama. Odlicne su.  :ave:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1340 : 10. Travanj, 2017., 17:46 »
Nisam u toku ali ne razumijem recenziju ove igre na HCLu nikako,svejedno mi je za ocijene da se razumijemo i naravno da je to subjektivno misljenje jednoga recezenta a ne cijeloga HCLa ali dati ovoj igri 85 bas se zapitam neke stvari u vezi ljudske percepcije i zakljucaka odredjenih koje donosimo tokom nasih zivota.

Prvi post i odmah si kandidat za ban  :loludara: :loludara: :loludara:
To je jedna od najvrućijih tema, nikad zaključena, ne započinji  :fpalm:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1341 : 10. Travanj, 2017., 18:21 »
Ja i zaboravio na to, a evo sada mi opet vraćate ljutnju zbog te ocjene :mrgreen:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1342 : 10. Travanj, 2017., 20:27 »
Kada smo kod ove teme, imam jednog prijatelja koji je tek nedavno odigrao ovo remek djelo. Javi mi se i kaze, pa HCL je ovome dao samo 85, kako to? Hahaha reko ja njemu pusti se toga, ne otvaraj tu pandorinu kutiju :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1343 : 10. Travanj, 2017., 20:33 »
Damir Rukavina i njegova ocjena Starcrafta u Hackeru...
Kako su se koplja lomila oko toga,malo starija ekipa bi se trebala sjecati toga.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1344 : 10. Travanj, 2017., 21:28 »
Kada se setim kakva je to polemika bila, i ovde na forumu, u komentarima na sajtu, na facebook komentarima, strasno
331 komentar na recenziji  :D :D
« Zadnja izmjena: 10. Travanj, 2017., 21:32 hacksor1234 »

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1345 : 11. Travanj, 2017., 01:57 »
Pa imas Gwent karte otisnute, isle su sa ekspanzijama. Odlicne su.  :ave:
Nisam ih jos nikad vidio, sto je sa online igranjem, bilo bi lijepo onako jedan turnir u gwentu

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1346 : 11. Travanj, 2017., 05:24 »
Ja imam od Blood and wine ekspanzije, u potrazi za Hearts of stone pa nikako nabaviti. Nije me Gwent toliko zanimao prije, a sad je prosla baba s kolačima. Na stranici od Cd Projecta se mozes prijaviti za Gwent betu, Pc i Xbox one samo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1347 : 11. Travanj, 2017., 11:30 »
Kada smo kod ove teme, imam jednog prijatelja koji je tek nedavno odigrao ovo remek djelo. Javi mi se i kaze, pa HCL je ovome dao samo 85, kako to? Hahaha reko ja njemu pusti se toga, ne otvaraj tu pandorinu kutiju :D

Više sam puta razmišljao dodati GOTY tekst dodatak toj recenziji - koja inače nije ni moja; ali eto, nisam odigrao blood and wine do kraja još...

Ono što većini ljudi promakne je to da smo Witchera iste godine proglasili najboljom igrom zlatnog dabra. I to da ta igra nije bila ista na tehničkoj razini po izlasku i pola godine kasnije.

Ono što je definitivno krivica recenzenta i nas u redakciji općenito, jest to da se nije dovoljno naglasilo koja je verzija recenzirana u tekstualnoj recenziji - u ovom slučaju PS4. S obzirom da nemamo sustav reviziranja ocjena, 85 je ostalo kako je i bilo. Što je doista teško razumjeti - kako Skyrim ima 90 i nešto a Witcher 3 "samo" 85. A istina je da je Witcher 3 za razliku od Skyrima imao daleko više problema s nečim najosnovnijim - kontrolama i glatkoćom izvedbe - opet, na konzolama.

Ne znam, doduše, ni zašto ovo ponovno objašnjavam... Tko zna, možda The Witcher 3 dobije svoju naknadnu recenziju kad službeno krenemo sa svim promjenama oko ocjenjivanja koje smo si zacrtali za ovu godinu.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1348 : 11. Travanj, 2017., 13:12 »
Kada smo kod ove teme, imam jednog prijatelja koji je tek nedavno odigrao ovo remek djelo. Javi mi se i kaze, pa HCL je ovome dao samo 85, kako to? Hahaha reko ja njemu pusti se toga, ne otvaraj tu pandorinu kutiju :D

Više sam puta razmišljao dodati GOTY tekst dodatak toj recenziji - koja inače nije ni moja; ali eto, nisam odigrao blood and wine do kraja još...

Ono što većini ljudi promakne je to da smo Witchera iste godine proglasili najboljom igrom zlatnog dabra. I to da ta igra nije bila ista na tehničkoj razini po izlasku i pola godine kasnije.

Ono što je definitivno krivica recenzenta i nas u redakciji općenito, jest to da se nije dovoljno naglasilo koja je verzija recenzirana u tekstualnoj recenziji - u ovom slučaju PS4. S obzirom da nemamo sustav reviziranja ocjena, 85 je ostalo kako je i bilo. Što je doista teško razumjeti - kako Skyrim ima 90 i nešto a Witcher 3 "samo" 85. A istina je da je Witcher 3 za razliku od Skyrima imao daleko više problema s nečim najosnovnijim - kontrolama i glatkoćom izvedbe - opet, na konzolama.

Ne znam, doduše, ni zašto ovo ponovno objašnjavam... Tko zna, možda The Witcher 3 dobije svoju naknadnu recenziju kad službeno krenemo sa svim promjenama oko ocjenjivanja koje smo si zacrtali za ovu godinu.

Nisam mislio flejmati nego ono cisto znatizelja i zahvaljujem na odgovoru,da razumijem i istina je apsolutna da na konzolama nije radila idealno i da je bilo FPS padova (ne znam jesu to popravili dodatno) ja sam PC verziju igrao od day 1 uz 1-2 questa koji nisu radili par crasheva igra je radila ko sat i svaki patch je bio poboljsanje u pravome smijeru,o expanzijama da ne govorim budimo posteni vecina devsa danas bi Blood and Wine kao W4 prodala a koliko sati i novoga sadrzaja dobijes u BaW ni full price igre mi za ovo ne bi bilo zao platiti.

Witcher 3 nije savrsena igra naravno da nije ne postoji takva,combat postane prelagan kad se skupe setovi,i wepsi,inventory je prosjecan a crafting mrzim iz dna duse nakon sto sam u svim prelascima craftao sve grandmaster setove oci su mi ispale.

Mislim isto da se recenzija uvijek treba raditi na onoj platformi na kojoj ta igra najbolje radi (idealno bi bilo da radi na svakoj identicno ali to su bajke nazalost) i navesti da losije radi na konzolama.

Ali dobro kao sto rekoh jedna osoba ne predstavlja cijeli HCL,i uopste se ne slazem sa misljenjem recenzenta pogotovo sa ocijenom ali slobodan svijet njegovo pravo da se izrazi kako on zeli.

HCL-u hvala na Dabru potpuno zasluzenom te godine,Bloodbourne je odlican ali mi je W3 bolji bio jer combat heavy igre poput DS/Bloodborna ne mogu igrati duze od sat dva umorim se :) ostarilo se valjda,dok me Fallout 4 razocarao skroz,a MGS V prvih nekoliko sati sam bio siguran da W3 ima opasnoga konkurenta za GOTY tj moj licni ali sto sam duze igrao sve sam vise razocaran bio.

Sorry na wall of text.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1349 : 11. Travanj, 2017., 13:23 »
Potrudit ću se da napišem opširnu i gramatički preciznu recenziju GOTY verzije kad završim. Slobodno je možete malo izmjeniti i postaviti ako vam se ikad čefne. Obećavam kvalitetan tekst jer sam lično probao Witcher 3 na ps4 kad je izašao, a posjedujem W3 goty na pc. Nebo i zemlja u fps, glatkoći, kontrolama, grafici i naravno bugovi i glitchevi su ispravljeni. Ako je W3 na ps4 bio 85/100, rekao bi da je trenutno da je W3 Goty 95-100/100. Zavisi gdje se igra i na kojoj platformi. Jedna od onih video igara koje stoje uz moderne velikane poput Skyrima i GTAV.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9