HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466558 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1425 : 27. Listopad, 2017., 23:04 »
Prosli tjedan na akciji psn stora ubo goty izdanje za simbolicnih 150kn. Nevjerojatan omjer ulozeno - dobiveno. Tek sam 15h u igri a vidim da me bez problema ceka jos barem 150h tj. Par mjeseci igranja.
Zasad moji dojmovi :
Sve super osim borbe i loot sustava.
Nevjerojatna igra..

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1426 : 13. Studeni, 2017., 20:09 »
Šta fali borbi a pogotovo loot sustavu,ne vidim neki veliki fail na tom polju, borba je jedna od boljih strana Witcher-a, da se ti možda ne snalaziš najbolje sa skill stablom i potionima.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1427 : 22. Prosinac, 2017., 14:07 »
Zapoceo svoj drugi prelazak Witchera. Prvi put sam zapeo na nekih 60 sati i pauzirao sa igrom. Od tada sam odigrao prvi i drugi dio i sada spreman krecem u treci.

Igram na Deathmarch tezini i taman mi je, nisam jos nijednom poginuo, mada sam jos uvjek u White Orchardu, vidjet cemo kako ce ic kasnije. Al ipak sam tu rjesio sve i ostao mi je jos samo griffin, a borba mi je taman. Kad sam igrao na PS4 deathmarch mi je bio tezak, a sada mi ide kao podmazan, samo plesem oko protivniki sa onim kratkim dodgeom, a ako je neki veliki onda se samo rollam sa strane i napadam. Stvarno mi se svida ovaj sustav borbe, meni je taman pogoden i zabavan.

Sada sam u White Orchardu rjesio sve da se sta vise leveliram i budem sta snazniji kad krenem dalje, mada sam tek 3 level.

Zaboravio sam koliko je ova igra predivna, stvarno pravo remek djelo, jos uvjek izgleda top i bit ce tako siguran sam jos 2,3 godine. Jos uvjek je jako zahtjevna igra i na mojoj konfi ide od 45-60 fpsa na high - ultra postavkama. Iskljucio sam sve one hairworkse itd. Mislio sam kako ce bit sasvim dovoljno igrat sa lockom na 30, al onda sam odlucio smanjit detalje i povecat fps jer igra izgleda puno, puno bolje kad ide u barem 40 fpsa.

Ovaj Nvidia Ansel je cudo za uzimanje screenova.




Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1428 : 22. Prosinac, 2017., 14:55 »
Evo i ja sam sebe pocastio konacno  The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition trenutno skidam igru a teska je 42.9 GB  :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1429 : 22. Prosinac, 2017., 22:25 »
Kako mi je drago vidjet' da je ovo još uvijek dosta popularno  :hug
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1430 : 22. Prosinac, 2017., 23:40 »
Ovo će, poput Skyrima, uvijek biti popularno

*

tatarasic

  • n00b
  • 3
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1431 : 27. Prosinac, 2017., 20:29 »
I ja sam si piknuo goty edition moram priznati odusevljen sam I igra je ogromna

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1432 : 27. Prosinac, 2017., 21:04 »
Prvi put igram  The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition  i moram reci da je igra savrsena 10/10  :ave:
 :faca:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1433 : 02. Siječanj, 2018., 19:15 »
Malo me muci jer neznam kako da namjestim ovaj gamma da bi bude taman, uvjek mi nekako sve svjetli puno, a ako smanjim bude mi mracno, nikako da nadem tocnu mjeru. Valjda je problem i sa ekranom laptopa jer imam preveliki brightness na njemu. Jel postoji neki mod ili nesto da se to tocno namjesti?

Takoder sam primjetio jednu stvar, a to je da mi je WItcher 3 pomalo tezak za oci, valjda od svih ti travcica i drveca sta se mice i sta je sve nekako dosta ostro i puno detalja, bas se ponekad mucim dok gledam igru, mada nije neki ogroman problem i mogu igrat satima bez problema, ipak mislim da to nisam primjetio u toliko puno igara, ili uopce. Mozda je problem sta igram na 15,6 ekranu pa mi je sve dosta sitniji nego nekome ko igra na 24 ili vise inca. Kad je dan i kad je suncano vrjeme puno lakse mi igra pada na oci, al ako je kisa i tmurno, malo se mucim da raspoznam sve od hrpe stabala i svega sta ima.

Inace sada sam otisao na Croness quest, jao koji vrhunski quest i kakvi likovi i lore, ovo stvarno nema nigdje. Uzitak je igrat i slusat ovu igru i gotovo sam siguran kako mi je ovo jedna od najboljih, a polako se usudujem rec i najbolja igra koju sam ikad zaigrao. Igram na deatmarch i ukljucio sam upscaling, uopce mi nije tesko, borbe su mi taman po mjeri, bas uzivam u borbama. Kad ukljucim upscalling jel to znaci da samo ovi iz nizeg levela rastu na moj, a ovi iz viseg jos uvjek ostaju na visem, ili svi dolaze na moj level?


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1434 : 02. Siječanj, 2018., 22:44 »
Malo me muci jer neznam kako da namjestim ovaj gamma da bi bude taman, uvjek mi nekako sve svjetli puno, a ako smanjim bude mi mracno, nikako da nadem tocnu mjeru. Valjda je problem i sa ekranom laptopa jer imam preveliki brightness na njemu. Jel postoji neki mod ili nesto da se to tocno namjesti?

Takoder sam primjetio jednu stvar, a to je da mi je WItcher 3 pomalo tezak za oci, valjda od svih ti travcica i drveca sta se mice i sta je sve nekako dosta ostro i puno detalja, bas se ponekad mucim dok gledam igru, mada nije neki ogroman problem i mogu igrat satima bez problema, ipak mislim da to nisam primjetio u toliko puno igara, ili uopce. Mozda je problem sta igram na 15,6 ekranu pa mi je sve dosta sitniji nego nekome ko igra na 24 ili vise inca. Kad je dan i kad je suncano vrjeme puno lakse mi igra pada na oci, al ako je kisa i tmurno, malo se mucim da raspoznam sve od hrpe stabala i svega sta ima.

Inace sada sam otisao na Croness quest, jao koji vrhunski quest i kakvi likovi i lore, ovo stvarno nema nigdje. Uzitak je igrat i slusat ovu igru i gotovo sam siguran kako mi je ovo jedna od najboljih, a polako se usudujem rec i najbolja igra koju sam ikad zaigrao. Igram na deatmarch i ukljucio sam upscaling, uopce mi nije tesko, borbe su mi taman po mjeri, bas uzivam u borbama. Kad ukljucim upscalling jel to znaci da samo ovi iz nizeg levela rastu na moj, a ovi iz viseg jos uvjek ostaju na visem, ili svi dolaze na moj level?

Vrati se ti lijepo na PS PRO, vidiš da ovi fensi laptopi nisu za tebe  :chair:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1435 : 02. Siječanj, 2018., 23:31 »
Malo sam gledao i vidim da neki ljudi imaju slican problem, pa sam ugasio neke filtere i izmjenio par postavki i sada je situacija puno bolja. Ovaj Chromattic Aberation filter je valjda pravio problem, takoder sam pojacao sharppening i iskljucio sve blurove koje inace gasim u igrama, al sam mislio da ga ovdje ostavim posto mi nije lock na 60, pa da izgleda bolje i ugladenije, al zapravo je bolje bez toga.

Inace jedna stvar koja cini igru puno, puno laksom je ta sta se svi potionio resetiraju kad meditiras. Znaci kad jednom napravim neki potion i potrosim ga nemoram ponovno skuplat biljke i sve, nego samo odspavam i to je to, potion se sam napravi.

Sjecam se da sam se u prvom djelu mucio da skupljam sve bilje da napravim neke potione, ode je to puno jednostavnije.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1436 : 03. Siječanj, 2018., 09:33 »
Isključi si upscaling.
kad je upaljen radi probleme, dolazi do bugova kojih inače nema, i neki questovi se nemogu proći.
Neke su fixali nedavno, ali većina ih je još ostala.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1437 : 03. Siječanj, 2018., 11:15 »
Da, da sjecam se da sam imao problema sa stakorima u Novigradu kad sam igrao na PS4 sa uspcallingom, al nisam taj problem dozivjeo nigdje drugdje.

Budem ga iskljucio ako vidim da dolazi do problema.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1438 : 03. Siječanj, 2018., 15:56 »
E da bar mogu dobiti amneziju pa da mogu opet proziveti nezaboravnih 300 sati koje sam proveo uz igru

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1439 : 03. Siječanj, 2018., 16:23 »
Bolje da ga nikad nisam ni odigrao,zgadio mi je sve ostale igre,nista nije ni približno njemu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9