HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466651 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1440 : 03. Siječanj, 2018., 16:30 »
Strpljenja, ako Bog da jos malo ce Cyberpunk 2077, nadam se da ce nadmasiti Witcher 3
A tu je i rdr 2

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1441 : 04. Siječanj, 2018., 16:39 »
Ovo mi izgleda toliko dobro da se cak mislim i ostavit ovako. Neznam dal da ostavim ovako, pa sljedeci prelazak vratim drvece, ili obrnuto.







VS





Jedno i drugo ima svojih cari, al mislim da cu ipak vratit drvece za ovaj prelazak.
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2018., 16:47 bartul_9 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1442 : 04. Siječanj, 2018., 20:27 »
Šta, drvosječe haraju Sjevernim kraljevstvima  :mrgreen:. Bez drveća izgleda post apokaliptično, takve zajebancije ostavi za drugi prelaz a prvi put pređi kako Bog zapovjeda  :mrgreen:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1443 : 04. Siječanj, 2018., 20:43 »
Ma da, prvi prelazak cu svakako ostavit drvece.

Al full mi je dobro ovo i bez drveca, samo bi volio da postoji neki mod koji ga uklanja na odredenim podrucjima, a ne svagdje. Ja sam izbrisao file sa drvecem iz igre, al to mi je glupo jer onda nema drveca apsolutno nigdje.

Al lijepo izgleda ovo gore, podsjeca dosta na Rohan. Ovaj Velen ili barem dio njega bi svakako izgledao odlicno bez drveca.


*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1444 : 05. Siječanj, 2018., 11:52 »
Gdje Velen može izgledat dobro bez drveća pa to bi bilo bezze. Totalno pokvaren krajolik.
Inače dobra stvar na GOTY izdanju je što uvijek možeš igrat ekspanzije bez Wild Hunt - a.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1445 : 05. Siječanj, 2018., 12:17 »
Izgleda da sam jedini kojem ovo gore izgleda odlicno.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1446 : 05. Siječanj, 2018., 12:47 »
Ja u svim igrama cim vidim Chromatic Aberration odmah gasim tu opciju, vecinom samo poruzni igru nekim gadnim filterom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1447 : 05. Siječanj, 2018., 14:27 »
Da, da, ista stvar je i ode.

Ma vecina tih filtera samo napravi nered, kad pogasis sve igra izgleda puno bolje i cistije.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1448 : 06. Siječanj, 2018., 14:12 »
Jel netko od vas probao igrat samo ekspanziju HoS. Kreneš odmah od levela 32 i možeš igrat mnoge questove koji su bili u samom startu. Tako odem do fyke otoka i pokaže mi da mogu igrat misiju "A towerful of mice"
Keirinu lampu imam već u startu ekspanzije. Tako ja tražim duhove okolo meðutim kad doðem do same Anabelle dalje igra ne ide. Čujem neki plač ali lampa ne radi ništa mi ne pokazuje. To je gore u samom vrhu tornja.Ima netko iskustva sa ovim.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1449 : 06. Siječanj, 2018., 18:08 »
Ovo je zakon stvar. Puno lijepse i imerzivnije iskustvo. Mapa i ostalo dode desnim klikom misa, a kada izvuces mac ili ako si ozljeden bude prikazan health bar. Takoder sam stavio ovaj realistic weather mod jer mi je normalno vrjeme u orginalu totalno cudno.

http://youtu.be/NqddLbm4r6w





*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1450 : 10. Veljača, 2018., 11:12 »
Kako ide, igra li još tko.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1451 : 10. Veljača, 2018., 11:43 »
Ja pomalo igram Blood and wine,pomalo jer sam svjestan kada je predjem,s witcherom sam završio...Jer nema šanse uhvatit vremena za još jedan prelaz pa polako polako guštam :-)

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1452 : 10. Veljača, 2018., 22:11 »
Možda i uhvatiš koji sat slobodan za još jednom na new game+ jer šteta da se ne prijeðe bar dvaput. Uvijek naðeš stvari i koje si sigurno propustio.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1453 : 10. Veljača, 2018., 22:51 »
Prešao sam glavni quest prije par dana, sada ću napravit pauzu, preć par naslova pa se onda vratit dlc-ovima koji i sami nude više sadržaja nego većina ostalih igara. Igra je vrh po svim parametrima, jedina mana je što nije uopće izazovna, igrao sam na najvećoj deathmarch težini i sve bosseve sam riješio iz prvog pokušaja, kad ih već spominjem valja napomenuti da su oni druga ozbiljnija zamjerka igri jer niti su maštoviti kao karakteri niti pružaju uzbuljiv okršaj. Mislio sam da će mi Witcher 3 biti najbolja igra ikada ali ipak Dark Souls ostaje na tronu.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1454 : 11. Veljača, 2018., 03:45 »
Evo igram The Witcher 2 Assassins of Kings kao uvod ili priprema za treći dio. Igra je stvarno odlična nemam riječi, iako se vide tragovi zastarijelosti po pitanju grafike ali to mi jednostavno nije bila kočnica koliko igra briljira u drugim elementima. Igra je solidno izazovna i na normalnim postavkama.

Adam Jensen@

Volio bih s tobom malo prokomentirati to po pitanju sa Dark Soulsom ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9