HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466386 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1470 : 12. Svibanj, 2018., 16:54 »
Ja sa tim questom nisam imao problema

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1471 : 14. Svibanj, 2018., 04:14 »
Ja sa tim questom nisam imao problema
Nema problema u regularnoj igri ali kad igraš dlc-ove samo onda ima bug.

https://youtu.be/faRerTjiMKo
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2018., 18:03 Kegdon »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1472 : 03. Lipanj, 2018., 12:54 »
Igra je odlicna odigrao sam je na ps4 u GOTY izdanju i odusevila me je. Definitivno jedna od najboljih igara koje sam igrao, definitivno cu je odigrati barem jos jednom. (Preporucujem svima koji je planiraju zaograti ako jos nisu da obavezno uzmu i obadva dlca zato sto upotpune igru)

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1473 : 28. Srpanj, 2018., 12:01 »
Olgierd u stvarnosti...
https://youtu.be/4W5BR_IrAlE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1474 : 28. Srpanj, 2018., 12:24 »
Odlično  :clap:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1475 : 10. Kolovoz, 2018., 20:21 »
Nakon dugo dugo predomišljanja i odgađanja napokon sam odlučio  jedan dio života posvetiti ovom remek dijelu i moram priznati da nisam niti malo pogriješio.
Igra je prokleto dobra u svim aspektima,priča, gameplay, prezentacija ma sve.
Trenutno igram Hearts of Stone i  za sada sam na 240-om satu uživancije i nikako da dosadi.

Prezentacija je toliko dobra da sam ostao ono paf. Znao sam i prije da izgleda dobro,ali ovako detaljan i lijep svijet još nisam susreo. Svaki ma i onaj zabačeni kutak je urađen detaljno i s ljubavlju
Cijeli svijet Witchera  sam prošao bez korištenja fast travela, samo jahanje sem kad moraš preći u drugu regiju. Grijeh bi bio propustiti tu ljepotu  :D a to me je jednostavno opuštalo

Još me čekaju sati i sati igranja  :kava:

Ocjena 100/100














*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1476 : 10. Kolovoz, 2018., 22:29 »
Lijepo. Ja isto igram bez fast travela na deathmarch tezini, bas je steta koristit fast travel i propustit ovakvu lijepotu.

Sada sam na nekih 70 sati i lagano to rjesavam, vjerojatno cu tek ove zime dovrsit igru. Jos nisam ni dirnuo ekspanzije. Sad rjesavam sve upitnike i questove glavne igre pa se onda bacam na ekspanzije.

Igra je top, nema sta. Po meni do sada jedini open world koji je dostigao razinu kvalitete slicnu Rockstarovim igrama.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1477 : 11. Kolovoz, 2018., 00:04 »
A to je ono ako želiš iskoristiti puninu igre onda no fast travel, samo jahanje i plovidba

Ja sam riješio sve i main i side questove, contracte i upitnike. Ostalo mi je još koje blago da pronađem.

Sad sam u Hearts of Stone, a poslije DLC-ova ide najvjerojatnije još jedan prelazak, samo ne znam dali ću krenuti new game ili new game+


*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1478 : 13. Kolovoz, 2018., 18:51 »
A to je ono ako želiš iskoristiti puninu igre onda no fast travel, samo jahanje i plovidba

Ja sam riješio sve i main i side questove, contracte i upitnike. Ostalo mi je još koje blago da pronađem.

Sad sam u Hearts of Stone, a poslije DLC-ova ide najvjerojatnije još jedan prelazak, samo ne znam dali ću krenuti new game ili new game+

(Klikni za pregled slike.)

new game+ je slade :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1479 : 13. Kolovoz, 2018., 19:21 »
Koja je fora s tim new game+?
Cuo sam za taj ''+'' da mnogi igraju nakon prelaska igre.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1480 : 13. Kolovoz, 2018., 19:59 »
Koja je fora s tim new game+?
Cuo sam za taj ''+'' da mnogi igraju nakon prelaska igre.
http://witcher.wikia.com/wiki/New_Game_%2B

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1481 : 14. Kolovoz, 2018., 06:18 »
Ja isto planiram jos jedan prelazak, al sa par modova koji mjenjaju borbu i jos neke stvari, tako da bude malo zanimljivije. Borba je dobra, al meni iskreno dosta lagana, ima neki overhaul borbe i stvarno bitno mjenja i nacin kretanja i dodge i sve ostalo, tako da planiram to skinut i krenut na new game +. Neke sam questove propustio jer sam donio krive odluke i nisam ih obavio na vrjeme, tako da bi se morao vratit.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1482 : 14. Kolovoz, 2018., 07:19 »
ova igra je jedna od onih koje nisam volio dok sam gledao snimke, recenzije, pisanja o njoj...i kad sam ju prije godinu i pol instalirao na komp - savršenstvo.
Iako mi je bilo zamorno za oći radi tog žutog filtera što su ubacili, kako se već zove, zaboravio sam - igra ima taj jedan feeling da si u tom svijetu da to nije normalno.

Kako sam ostao bez windowsa neki dan, otišao je i save.

No uzeo bih to za xbox, imam osječaj da se preko kontrolera može puno lakše borba igrati.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1483 : 14. Kolovoz, 2018., 07:43 »
Ja riješio igru sa ekspanzijama na PC-u, ali s kontrolerom, iako i nejdu igre s njim, ali WItcheru  jednostavno joypad bolje leži.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1484 : 14. Kolovoz, 2018., 08:33 »
Ja isto igram sa kontrolerom na pcu.

Takoder mi zna umorit oci ako puno igram, al provaj iskljucit te filtere u opcijama, puno je bolje. Chronomatric aberration ili tako nesto.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9