HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466617 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1485 : 14. Kolovoz, 2018., 10:16 »
jel se to može isključivi van modova, znači govorim za XONE konzolu?

Na kompu sam imao samo jedan jedini mod, i to upravo radi tog "žutila", znači popravio je kontrast itd slike.

Jer imam osjetljive oći, i već nakon sat vremena sam imao glavobolju.

A kad me krenulo znao sam par sati u komadu vikendom igrati, jer je ko droga :D

Borba mi se najviše sviđa na najvećim težinama, jer ako ne misliš lako nastradaš i od dva vojnika.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1486 : 14. Kolovoz, 2018., 10:35 »
Dobra je meni borba, al postane lagana nakon nekog vremena. Jos sam ja krenuo od prvog djela, presao njega, pa drugi i onda treci dok sam dosao do treceg vec sam uhvatio ruku za sve. Treba koristit singove i nema straha, kod mene su nabolji igni i queen. Treba cjelo vrjeme dodgeat neprijateljske napade i nema straha. Uvjek imas vremena za reagirat kad neprijatelj krene u napad i doslovno ti nemoze nista.

Neznam jel se moze na xone ugasit filteri, mislim da ne, al ja sam na pcu ugasio vigeteting i taj chronomattric abberation ili kako vec i dosta je bolje.

Mogao sam ih slobodno rjesit, a da me ne dotaknu da sam bio malo oprezniji, i nisu bas najjaci neprijatelji, al eto, moze se bez problema rjesavat, samo dodgeaj i nema straha.

http://youtu.be/1-VfG20tpxo
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2018., 10:50 bartul_9 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1487 : 14. Kolovoz, 2018., 15:09 »
Ja sam odigrao tj. još uvijek igram sa mišom i tipkovnicom jer mi je 3x bolje i lakše. Vjerojatno stvar navike. Prije toga završio sam Nioh sa gamepadom pa sam mislio odmah nastaviti i Witchera 3 ali nije baš išlo. Miš i tipkovnica su odnijeli pobjedu

Igra sa grafičkog polja tj. prezentacija je za mene savršenstvo. Ja se nisam mogao načuditi toj ljepoti. Kod mene je to sve u 2K rezoluciji sa svim grafičkim postavkama na max. plus one Nvidine postavke za Geraltovu kosu i to stvarno izgleda prelijepo. Kažu da je Uncharted 4 najljepša igra ali nema šanse protiv Witcher 3 barem u mom slučaju.

Po pitanju same borbe nakon preteškog Nioha ovo mi je baš ono sijelo kao budali šamar. Baš sam uživao u svim tim segmentima( sign, potioni, oil, bombe i ostalo) stepside, dodge ono klasika :)

Witcher 3 je stvarno jedna od ponajboljih igara


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1488 : 14. Kolovoz, 2018., 15:14 »
Meni osobno najbolja igra koju sam odigrao do sada, iako ga nisam jos zavrsio. Utukao sam oko 60 sati na ps4 i oko 65 na pcu. Graficki stvarno izgleda predivno, svjet je ogroman, jako raznolik i detaljan, a prica i likovi su odlicni. Stvarno je uzivanjcija igrat ovu igru.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1489 : 14. Kolovoz, 2018., 15:23 »
Ma igra koja briljira u svim segmentima.
Sve igre koje su izašle poslije nje i koje će izlaziti u buduće Witcher 3 će biti mjerilo kvalitete
Ja ulazim u 250-i sat igranja a imam još toga za riješiti

Respect za CD Project  :thumbs:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1490 : 14. Kolovoz, 2018., 15:38 »
Da, da moja jedina zamjerka sta se dosta ponavljaju isti npcevi, pogotovo u Novigradu i to malo ubija imerziju, al soundtrack, grafika i sve ostalo nemogu dovoljno nahvalit, a uz to sve Geralt je top lik. Jos nisam otisao ni u Touissant, tamo idem tek kad zavrsim sve u Novigradu i okolici, tako da se osvjezim malo novom lokacijom.

Ma gust je ic na ove treassure huntove, trazit nova odjela i to, stvarno je igra vrhunski napravljena. Mogu mislit kakav ce tek bit Cyberpunk, to mi je trenutno najzanimljivija igra, cak mi je napetija i od RDR2. Mislim da ce tek sa tom igrom CD Project Red pokazati koliko je sposoban i ocekujem da ce dostovit savrsenu igru.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1491 : 14. Kolovoz, 2018., 15:56 »


http://youtu.be/1-VfG20tpxo
Kakva ovo reklama iskače u klipu. De smiksaj to malo bolje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1492 : 14. Kolovoz, 2018., 16:02 »
Ma to sam napravi klip na brzinu, skinuo neki besllatni program da ga kompresiram da bude manji za upload. To je reklama za taj program.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1493 : 14. Kolovoz, 2018., 16:40 »
Pa ne može sad biti sto hiljada NPC-ova,onda bi  bio pravi bučkuriš.
I ovako ih ne mogu sve zapamtiti.
Meni to ponavljenje NPC-ova čak je i dobra stvar.

Ma bit će vjerojatno dobar Cyberpunk, u to ne sumnjam


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1494 : 14. Kolovoz, 2018., 16:47 »
Ma ne mislim samo na ove sta daju questove, nego i opcenito ljude po gradu i okolici, dosta se ponavljaju modeli likova, to mi je jedini minus, za sada.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1495 : 14. Kolovoz, 2018., 17:35 »
Pa raznolikost NPC-jeva je mogla bit i veća ali šta je tu je. Koliko je PC verzija bolja od playstation-4, ne znam bi li ga kupio za svoj komp, prešao sam ga oko tri i pol 😂 puta, na plejki, pa nešto mislim da ga uberem na Steam-u kad bude na popustu. Ono Goty izdanje. Doðe oko dvadesetak eura
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2018., 17:38 Kegdon »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1496 : 14. Kolovoz, 2018., 18:05 »
Aha, a dobro ajde može se to progledati kroz prste  :kava:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1497 : 16. Kolovoz, 2018., 13:05 »
Jučer sam se ljepo naložio na ponovni prelazak ovoga remek djela.

Još kad sam ja starkelja skuzio da mogu spojiti XONE kontrolor na komp, logirao se i stavio ga ponovno na download.

Ujutro se dignem, sav sretan da danas navečer ću umjesto natezanja neprovjerenih žena ili pušenja zelenih cigareta - natočiti pola litre ladnog gemišta i udarati sa slušalicama na glavi - šok!

Faking win 10 - ostavio sam komp upaljen i isključio ekran, ujutro se dignem on je u fazi update windowsa, resetira se dva puta itd...

Nekuzim kako se taj update sam pokreno, kojom logikom..jbg, tek sam prije tjedan dana prešao sa 8.1 na desetku.

Nadam se da se download nije zaustavio jer sam komp ostavio da radi taj update - ali mislim da nije toliko pametan da bude sam ušao nazad u sustav i nastavio donload.

Znači, opet trovanje večeras :D

ps. jel witcher 3 prihvača uopće XONE gamepad?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1498 : 16. Kolovoz, 2018., 13:46 »
Ima punu podrsku za njega.. Sretno s igranjem.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1499 : 16. Kolovoz, 2018., 14:56 »
tooo, to se traži :D

hdmi kabel je spreman, slušalice spremne, vikend se bliži :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9