HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 465188 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1530 : 20. Kolovoz, 2018., 09:22 »
Pošto vidim da ciljaš na PC verziju, evo ti jedan savjet, priceless je:

uloži malo vremena i moddaj igru.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/?BH=0

Ovisno o tome koliko modova želiš nabacati, možeš dobiti poprilično drugačiju igru od one kakvu pamtiš. uglavnom u boljem pogledu.

E to, ne znam kako se modova nisam sjetio. Zahvaljujem!  :thumbs:

Da cijelim te putem prati  opuštajući ženski vokal

Ova mi je nekako najdraža

http://youtu.be/HXOd8uNnJQA

p.s. a ne znam po pitanju modova. Ok je ako se želi malo eksperimentirati, ali i bez toga igra izgleda stvarno prelijepo, a sa druge strane znaju ti modovi onemogućiti achievement progress

Nisam čuo da modovi utječi na achievement progress. Taman sam provjeravao i obično svi kažu da nemaju utjecaja. Imaš li neku konkretnu informaciju, nečije iskustvo da određeni modovi utječu na achievement progress?

P.S. Za one koji su nezadovoljni završetkom main questa i nekim odlukama... kad pređete Blood and Wine se dobije ljepši feeling, mada se ne sjećam koliko odluke koje donesete tu igraju ulogu. Nije spoiler jer možda za neke ne bude ljepši feeling  :D
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2018., 09:25 Raskoljnikov »

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1531 : 20. Kolovoz, 2018., 10:12 »
Neznam, neću niti jedan mod ubaciti jer igra je odlično balansirana da bude u svemu zadovoljavajuća.

Ajde jedino da postoji nešto za još bolju grafiku, a da ne ždere grafičku itd....

Kombat mi je ovako odličan, nije to Skyrim kojem sam uvijek ubacivao po 5-10 modova da bi to bilo još nešto bolje :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1532 : 20. Kolovoz, 2018., 10:36 »
Raskoljnikov@

Nisam čuo po pitanju Witchera, iskreno nisam se niti raspitivao kako modovi rade i dali utječu na što.

Recimo kod mene je se to desilo sa igrom Half life 2  kad sam je odigrao u Cinematic modu, također i obje epizode

Samo kažem možda utječu,ali isto tako i ne mora značiti. Ovisno od igre

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1533 : 20. Kolovoz, 2018., 10:53 »
Na GOG verziji utječu. Odmah ih igra registrira i opomene te ukoliko neki od njih instaliraš ili omogući.
Zato ja nisam igrao s modovima.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1534 : 20. Kolovoz, 2018., 11:04 »
Ajde prestanite pisati više.
Samo mi zazubice rastu i želja za novim NG+.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1535 : 20. Kolovoz, 2018., 11:25 »
Nakon dugo dugo predomišljanja i odgađanja napokon sam odlučio  jedan dio života posvetiti ovom remek dijelu i moram priznati da nisam niti malo pogriješio.
Igra je prokleto dobra u svim aspektima,priča, gameplay, prezentacija ma sve.
Trenutno igram Hearts of Stone i  za sada sam na 240-om satu uživancije i nikako da dosadi.

Prezentacija je toliko dobra da sam ostao ono paf. Znao sam i prije da izgleda dobro,ali ovako detaljan i lijep svijet još nisam susreo. Svaki ma i onaj zabačeni kutak je urađen detaljno i s ljubavlju
Cijeli svijet Witchera  sam prošao bez korištenja fast travela, samo jahanje sem kad moraš preći u drugu regiju. Grijeh bi bio propustiti tu ljepotu  :D a to me je jednostavno opuštalo

Još me čekaju sati i sati igranja  :kava:

Ocjena 100/100

(Klikni za pregled slike.)


 :thumbs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1536 : 20. Kolovoz, 2018., 12:20 »
Odigraš glavnu priču, odigraš Hearts of Stone i ostaneš u čudu, onda dođe Blood and Wine i zapitaš se pa može li gaming industrija više od ovoga  :ave:

Uklete kuće, vampiri ma svijet je bajka, šta treba više od ovoga :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1537 : 21. Kolovoz, 2018., 08:42 »
Ja još nisam prekucao b&w jer planiram udariti još jedan prelaz ali nema se prokletog vremena :-( morat ću samo b&w odigrati.Kako me to nervira u zadnje vrijeme što neke igre koje vrijedi ponovo prekucat ne mogu jer sam tankosa sa slobodnim vremenom.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1538 : 21. Kolovoz, 2018., 11:10 »
E da to je problem i onda te nonstop frustrira a za Witchera baš treba odvojiti dosta vremena da se to kvalitetno odigra

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1539 : 21. Kolovoz, 2018., 20:06 »
Krenuo prelazit Witcher-a 1, skoro sam ga pola prešao al nema se vremena. Tu mi je i dvojka koju sam kupio za svega 2,99€ a nisam je još ni upalio. Želim završit ova dva da pohvatam priču odnosno sve te događaje i likove pa bi onda na treći dio, ovaj put na računalu. Vrijeme je problem naravno, pa ću odgodit najvjerojatnije na zimu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1540 : 21. Kolovoz, 2018., 21:55 »
Ja sam isto krenuo od prvog pa sve do treceg kojeg jos uvjek igram. Prvi dio je lose ostario, neke mehanike su lose, narocito borba, al kao rpg igra je odlicna. Drugi dio mi je izgledao kao neki prolog treceg djela, gotovo je sve slicno, samo je u trojci poboljsano i unaprjedeno, al borba je koliko se sjecam ista potpuno.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1541 : 22. Kolovoz, 2018., 09:20 »
Ajde prestanite pisati više.
Samo mi zazubice rastu i želja za novim NG+.

Evo, jučer u ponoć vratio glas Johhnyu u močvari...baš su opaki drowneri na NG+

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1542 : 22. Kolovoz, 2018., 19:53 »
Ja sam isto krenuo od prvog pa sve do treceg kojeg jos uvjek igram. Prvi dio je lose ostario, neke mehanike su lose, narocito borba, al kao rpg igra je odlicna. Drugi dio mi je izgledao kao neki prolog treceg djela, gotovo je sve slicno, samo je u trojci poboljsano i unaprjedeno, al borba je koliko se sjecam ista potpuno.
Prvi dio jest zastario ali nije loše toliko. Priča mi je nakon desetak sati igranja postala jako zanimljiva, tehnike borbe nisu toliko loše, unaprijeđuješ skilove pa možeš i zanimljive komboe pravit. Samo je prvi dio dosta težak za prelazit. Rađen je točno po knjigama.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1543 : 22. Kolovoz, 2018., 20:13 »
Nitko nikada nije osporio priču u Witcher serijalu.

Igra je rađena prema romanu i ona na neki način mora biti kvalitetna, već se manje više Witcher 1 kritizira zbog zastarijelosti, a pretežito mehanika borbe koja odudara dosta od današnjih standarda

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1544 : 22. Kolovoz, 2018., 22:36 »
Borba u prvom djelu je qte, pritisnes tipku misa kad ti se pojavi znak na ekranu i to je to, meni osobno skroz bezveze, iako sam se navikao nakon nekog vremena. Graficki je takoder lose ostarila sta je i normalno, al bude tu i tamo lijepih scena i taj Witcher ugodaj radi kojeg se ipak isplati odigrat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9